dowolna

Mieszkania Zielona Góra Osiedle Piastowskie

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

899 000 zł88 m² 10 215,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4 pokoje - Zielona Góra - ul. Godlewskiego Powierzchnia: 87,79 m2 Taras: ok 7 m2 Komórka lokatorska Rok budowy: 2019 r Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze niskiego bloku, w spokojnej i zielonej części miasta. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł53,50 m² 9 831,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 53,50 m . Mieszkanie z ekspozycją okien zachód + sypialnia na północ. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł53,50 m² 10 654,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,50 m , położone na parterze budynku z windą w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

599 000 zł73 m² 8 205,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 2 piętrze w niskim bloku na cenionym Osiedlu Piastowskim w Zielonej Górze.| Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

385 100 zł46,71 m² 8 244,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż prezentujemy Państwu sympatyczne, funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni: 46,6 m położone w spokojnej i zielonej części Zielonej Góry. Mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48,30 m² 7 039,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o pow 48,3 m2, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Osiedle Piastowskie więcej informacji pod numerem telefonu   Mieszkanie o pow. 48,3 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta tylko w biurze prospace Na wynajem przytulne, słoneczne mieszkanie z balkonem w niskim bloku z windą. Osiedle niezwykle lubiane, zadbane, niemal w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł27 m² 10 366,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem | ul. Krasickiego | parter | dobra inwestycja pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na parterze niskiego, 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł62 m² 8 854,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, 62 m - Os. Zawadzkiego Zośki , Zielona Góra Lokalizacja: spokojne i zielone osiedle Zawadzkiego Zośki w Zielonej Górze. Doskonała komunikacja kilka.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ager nieruchomości oferuje na sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe o pow.38m2 położone na parterze w niskim odnowionym bloku po termomodernizacji na Os.Piastowskim przy ul.Zawadzkiego. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie. Mieszkanie o pow. 30,0 m2 znajduje się na II piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Cyryla i Metodego. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł45,40 m² 8 568,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni45,4 m2 usytuowane na parterze niskiego budynku zlokalizowanego przy ul. Ogrodowej- osiedle Piastowskie w Zielonej Górze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,80 m² 8 347,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   pokojowe mieszkanie Z balkonem na os. Piastowskim - idealne pod inwestycje Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł61,50 m² 8 941,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! nowa lepsza cena! - do negocjacji - oferta na wyłączność Nieruchomość dostępna tylko w moim biurze. Zapraszam Profi Nieruchomości pośredniczy przy sprzedaży mieszkania o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament typu premium do wynajęcia - luksusowa przestrzeń na najwyższym poziomie Przedstawiamy elegancki, przestronny apartament o powierzchni 74 m , usytuowany na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł49,60 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o pow. 49,6 m2 położone na VI piętrze w wieżowcu na os. Piastowskim. W mieszkaniu: salon z wyjściem na balkon, sypialnia, jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem | ul. Wypoczynek | balkon | spokojna okolica Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73,27 m² 7 492,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   p rzestronne , słoneczne mieszkanie 4- pokojowe Z loggią Na sprzedaż ustawne i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł47,40 m² 8 966,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Zielonej Górze. Z okien i balkonu roztacza się piękny widok na panoramę miasta i Wzgórza Piastowskie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

285 000 zł35,90 m² 7 938,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne,mieszkanie usytuowane na Osiedlu Piastowskim, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku. Układ mieszkania : Prezentowana nieruchomość o powierzchni 35,90 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 37 m - os. Zawadzkiego Zośki , Zielona Góra Lokalizacja: spokojne i zielone osiedle Zawadzkiego Zośki w Zielonej Górze. Doskonała komunikacja -.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł63,39 m² 11 657,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe - 63,39 m - Zielona Góra, przy ul. Wyszyńskiego Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 63,39 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowe do wynajęcia na ul. Zawadzkiego zośki Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację - nie przegap tej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł24,80 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Sawka Nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulną i niedrogą kawalerkę (mieszkanie 1-pokojowe) o powierzchni użytkowej 24,80 m2, zlokalizowane przy ulicy Wiśniowej na Osiedlu Piastowskim.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł48,30 m² 10 269,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro domagała nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 48,30 m2, po generalnym remoncie, zaprojektowane w ponadczasowym, jasnym stylu, który.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł45,30 m² 8 827,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, które przeszło generalny remont. Prace obejmowały: wymianę instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, wymianę podłóg,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37,30 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Ptasiej na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie umeblowane, odświeżone. Mieszkanie wolne od 04.05.2026 Położone jest na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł73 m² 8 561,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Oferta zarezerwowana Solidnie i uczciwie odremontowane mieszkanie w najlepszej dzielnicy miasta. Miejsce w którym docenisz bliskość lasu, a jednocześnie dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł35,90 m² 7 938,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na Osiedlu Piastowskim, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 35,90 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 37 m2 - ul. Ptasia, zielona Góra Zapraszamy do zakupu jasnego i ustawnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 37 m2, położonego na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł85 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Zielona Góra - Centrum, ul. Tadeusza Zawadzkiego Zośki Przestronne 5-pokojowe mieszkanie | 85 m | balkon | duża piwnica Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,40 m² 8 408,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje | 53,40 m | 10 piętro | piękny widok na las i park | cicha lokalizacja| Zielona Góra Najważniejsze informacje: powierzchnia: 53,40 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 10 (ostatnie) winda.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł49 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! *na sprzedaż urokliwe mieszkanie przy Parku Piastowskim* Oferujemy do sprzedaży piękne, świeżo, gruntownie wyremontowane mieszkanie. Lokal składa się z dwóch osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł41,79 m² 9 308,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, 42m2, po generalnym remoncie w niskim, zadbanym bloku przy ul. Ignacego Krasickiego! Funkcjonalne, przytulne, zadbane i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Piastowskie,Zielona Góra

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne po kapitalnym remoncie 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia ptasia 5 Oferujemy Państwuprzytulne słoneczne mieszkanie o powierzchni 45m2 w skład których wchodzą: duży jasny salo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

3 990 zł94 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - apartament 94 m | Zawadzkiego Zośki , Zielona Góra Do wynajęcia przestronny i elegancki apartament o powierzchni 94 m , zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

309 000 zł37 m² 8 351,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - mieszkanie z potencjałem w sercu Zielonej Góry! Szukasz miejsca, które możesz stworzyć od podstaw według własnej wizji? To 37-metrowe mieszkanie to prawdziwa karta do zapisania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Piastowskim. Mieszkanie o powierzchni 38m2 znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku przy ul. Zawadzkiego `zośki`. Lokal kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

409 000 zł45 m² 9 068,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,1 m2 usytuowane na parterze niskiego budynku zlokalizowanego przy Ignacego Krasickiego w Zielonej Górze- osiedle.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij