dowolna

Apartamenty Zielona Góra - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

108 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

176 000 zł57 m² 3 082,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia położone na pierwszym piętrze budynku na Osiedlu Młodzieżowiec. Mieszkanie o pow. 57,10m2 na których rozmieszczono salon, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Słoneczne

Słoneczne,Zielona Góra

163 000 zł51 m² 3 202,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 50,90m2 położone na trzecim piętrze wysokiego budynku na Osiedlu Słonecznym. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kilińskiego

Zielona Góra,lubuskie

365 000 zł74 m² 4 932,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie położone w budynku z 2007 roku blisko Ogrodu Botanicznego. Lokal mieszkalny o pow. 74m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

145 000 zł47 m² 3 065,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana! podpisana umowa przedwstępna! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47,30m2 położone na piątym piętrze budynku na Osiedlu Piastowskim. Lokal składa się z salonu, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rzeźniczaka

Zielona Góra,lubuskie

227 000 zł43 m² 5 328,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie przy ulicy rzeźniczaka, II piętro Na sprzedaż 2 -pokojowy lokal mieszkalny położony w apartamentowcu z 2009 roku przy ulicy Rzeźniczaka. Mieszkanie o pow. 42,60mkw znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Łużyckie

Łużyckie,Zielona Góra

99 000 zł29 m² 3 374,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka położona na siódmym piętrze budynku na Osiedlu Łużyckim. Lokal o powierzchni 29,34m2 na których rozmieszczono pokój z wyjściem na balkon, jasną kuchnię, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Morelowe

Morelowe,Zielona Góra

129 000 zł38 m² 3 394,74 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38m2 położone na szóstym piętrze budynku na Osiedlu Morelowym. W skład mieszkania wchodzi salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Przyjaźni

Przyjaźni,Zielona Góra

175 000 zł63 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sky House nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży ładnego mieszkania z pięknym widokiem. Na powierzchni 63m2 rozmieszczono salon z wyjściem na balkon typu loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Zielona Góra

Morelowe,Zielona Góra

72 000 zł18 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sky House Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę kawalerki idealnej pod inwestycje. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w wieżowcu na osiedlu Braniborskim. Mieszkanie o powierzchni 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Sky house Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży skierowaną do wyjątkowego i wyrafinowanego klienta. Czteropokojowe, komfortowe, gustownie wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Braniborskie

Braniborskie,Zielona Góra

217 000 zł74 m² 2 932,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Sky house Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, cztero-pokojowego mieszkania z widokiem na las. Mieszkanie położone na os. Braniborskim. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

330 000 zł66 m² 5 008,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie przy ulicy waszczyka Na sprzedaż 3 -pokojowy lokal mieszkalny położony przy ulicy Waszczyka, wokół bardzo dobrze zagospodarowanego terenu, gdzie jest mnóstwo zieleni, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Plac Jana Matejki

Zielona Góra,lubuskie

295 000 zł68 m² 4 365,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w luksusowym budynku w centrum Zielonej Góry. Rynek wtórny. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie na 3 piętrze, w skład którego wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

315 000 zł68 m² 4 661,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w luksusowym budynku w centrum Zielonej Góry. Mieszkanie na 3 piętrze, w skład którego wchodzą: pokój 36,21m2, pokój 14,23m2, przedpokój 5,08m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Plac Jana Matejki

Zielona Góra,lubuskie

315 000 zł68 m² 4 661,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Jędrzychów,Zielona Góra

369 000 zł67 m² 5 507,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze na osiedlu Jędrzychów, w niskim dwukondygnacyjnym budynku, wybudowanym z cegły w 2005 roku. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja Wojska Polskiego

Zielona Góra,lubuskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe. Na pierwszym poziomie pokój dzienny z wyjściem na taras i kuchnia. Na drugim poziomie łazienka i pokój z wyjściem na balkon. W pobliżu uniwersytet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Zielona Góra,lubuskie

1 550 zł49 m² 31,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie lofty-Fabryczna, umeblowane dwu pokojowe z aneksem kuchennym. Mieszkanie położone jest w centrum miasta przy ul. Fabrycznej na I piętrze. Przy budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Modrzewiowa

Leśne,Zielona Góra

1 150 zł53 m² 21,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu pokojowe mieszkanie do wynajecia na dluższy okres (minimum rok). Wolne od zaraz. Mieszkanie ma 53m2 i miesci sie przy ulicy Modrzewiowej na pięknym osiedlu Leśnym. Piętro: 3p/4p. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 450 zł53 m² 27,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowe (54m2) 2 pokojowe do wynajęcia, super osiedle franciszka rzeźniczaka W zielonej górze Ekskluzywne, nowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie, usytuowane na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja Wojska Polskiego

Łużyckie,Zielona Góra

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W niskim bloku Z windą! Mam na sprzedaż piękną kawalerkę o powierzchni 45,2 mkw, położona na I piętrze w nowym bloku z windą. Rozkład mieszkania: salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna

Zielona Góra,lubuskie

1 600 zł44 m² 36,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament w lofcie - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc. Wysoki standard wykończenia - apartament jest nowocześnie urządzony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Modrzewiowa

Leśne,Zielona Góra

1 150 zł53 m² 21,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu pokojowe mieszkanie do wynajecia na dluższy okres (minimum rok). Mieszkanie ma 53m2 i miesci sie przy ulicy Modrzewiowej na pięknym osiedlu Leśnym. Piętro: 3p/4p. Budynek oddany w lipcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fabryczna

Zielona Góra,lubuskie

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajecia w apartamentowcu "tkalnia 17", parter z ogródkiem połozone w bliskiej odległosci Starówki , Fokus Parku ,palmiarni.Miejsce parkingowe przed budynkiem.Opis lokalu:dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Zielona Góra

1 100 zł60 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam. Wynajmę mieszkanie w nowym budownictwie 60m2. Mieszkanie posiada wszystkie media i jest w pełni umeblowane. Całkowity koszt,to około 1500zł. Niska kaucja. Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łężyca-Budowlanych

Czarkowo,Zielona Góra

1 450 zł64 m² 22,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie położone na drugim piętrze, pow. 64 m2 składa się z dwóch sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym (kuchnia umeblowana i wyposażona, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

361 499 zł68 m² 5 349,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w luksusowym budynku w centrum Zielonej Góry. Mieszkanie na 3 piętrze (budynek 5 kondygnacji), w skład którego wchodzą: pokój 36,21m2, pokój 14,23m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strumykowa

Zielona Góra,lubuskie

220 000 zł55 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą na parterze, w bloku IV-piętrowym. Rok budowy 2008r. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój piwnica. Przed blokiem miejsce parkingowe. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł120 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w budynku "tkalnia 14" lofty zielonogórskie, posiada duzy salon , trzy pokoje ,wyposażoną kuchnie z jadalnią , duzy przedpokój , dwie łazienki.Do dyspozycji jest basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o wysokim standardzie,w nowym budownictwie, okna od strony wschodniej, latem mieszkanie jest chłodne, zimą ciepłe, ogrzewanie gazowe, w spokojnej okolicy, mili sąsiedzi, wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Modrzewiowa

Leśne,Zielona Góra

1 150 zł53 m² 21,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

1 400 zł49 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super luksusowe mieszkanie na wynajem! Przedstawiam Państwu bardzo ładne, nowocześnie urządzone mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w apartamentowcu z 2007r. na cichym, spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obywatelska

Centrum,Zielona Góra

1 500 zł68 m² 22,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia, umeblowane, trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc, piwnica, parking, winda, bliskośc centrum - bezpośrednio

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Modrzewiowa

Leśne,Zielona Góra

410 000 zł109 m² 3 761,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Niższa cena! luksusowe mieszkanie W zielonej górze bez pośredników na zdjęciach prawdziwy wygląd, bez pozasłanianych meblami brudnych ścian I podłóg jak W większości innych ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w Zielonej Górze, w czterokondygnacyjnym budynku przy ul. Prostej, 100 metrów kwadratowych, dwupoziomowe. Drugie i trzecie piętro. Kolorowy blok zbudowany w 1996 roku przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Zielona Góra,lubuskie

290 000 zł70 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Super lokalizacja! Dwupoziomowy apartament zlokalizowany w centrum miasta w budynku z 2002 roku. Apartament o powierzchni całkowitej 71m2 a użytkowej 63,5m2. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

210 900 zł55 m² 3 834,55 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w nowym bloku wykończone, wysoki standard. Kuchnia połączona z salonem tworzy bardzo przestronne pomieszczenie. Na podłogach deska barlinecka i panele, w łazience glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja Wojska Polskiego

Zielona Góra,lubuskie

310 000 zł70 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowy lokal mieszkalny o pow. całkowitej 70m2 a użytkowej 63,5m2 w super lokalizacji. Lokal usytuowany jest na II i iiip. nowoczesnego budynku oddanego do użytku w lipcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strumykowa

Centrum,Zielona Góra

1 350 zł50 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadam luksusowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul.Strumykowej 26. Blok wybudowany i oddany do użytkowania w 2007r., zagospodarowany i ogrodzony teren wokół budynku.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Zielona Góra

Włącz powiadomienia

  • 1
  • ...
  • ...