dowolna

Apartamenty Zielona Góra - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

110 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

3 300 zł65 m² 51,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy elegancję, wygodę i doskonałą lokalizację ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 64,55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staszica

Centrum,Zielona Góra

475 000 zł44 m² 10 795,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowy apartament W centrum miasta. Umemblowany I bez pośredników. Jeśli poszukujesz 2pokojowego, przestronnego, umeblowanego mieszkania w stanie idealnym, zlokalizowanego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Plater

Aquarium,Zielona Góra

2 200 zł43 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament o powierzchni 44,71 (43,19) m. kw.na nowym osiedlu Aquarium - ul. Emilii Plater. Apartament znajduje się na pierwszej kondygnacji w bloku z windą, rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

591 635 zł38 m² 15 660 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w centrum Zielonej Góry - loggia , 5 piętro, bez pcc i prowizji Prezentowane mieszkanie to jeden z dostępnych lokali w nowej inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana z Kolna

Centrum,Zielona Góra

799 500 zł62 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament 3-pokojowy o powierzchni 61,50 m , położony w nowoczesnym budynku z 2019 roku przy ul. Jana z Kolna. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zdrojowe,Zielona Góra

850 000 zł144 m² 5 902,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w biurze prospace Biuro prospace oferuje na sprzedaż duże, przestronne i dające niesamowite możliwości aranżacyjne mieszkanie na trzecim piętrze na oś. Zdrojowym. Na 144 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wrocławska

Braniborskie,Zielona Góra

415 000 zł46 m² 8 965,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania usytuowanego w 1 piętrze kameralnego apartamentowca przy ul. Wrocławskiej. Na powierzchni 46,29m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

975 000 zł84 m² 11 607,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni ok. 85 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego apartamentowca zlokalizowanego na nowo powstającym prestiżowym osiedlu w Zielonej Górze- nowy zastal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Zielona Góra

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, gustownie urządzone, zadbane, dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem oraz komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mazurskie,Zielona Góra

699 700 zł61 m² 11 493,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność! kupujący nie płaci podatku 2% pcc oferta dla inwestora> najem długoterminowy Ekskluzywna oferta dla wymagających klientów. Idealne dla Inwestora. Polecam nowe, super wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

545 000 zł45 m² 12 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok.45 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego apartamentowca zlokalizowanego na nowo powstającym prestiżowym osiedlu w Zielonej Górze- NOWY ZASTAL.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Zielona Góra,lubuskie

2 700 zł59 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy, klimatyzowany apartament na III piętrze w wyróżniającym się na mapie Zielonej Góry nowoczesnym budynku z windą położonym w centrum miasta. Układ: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana z Kolna

Centrum,Zielona Góra

799 500 zł62 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Reja

Centrum,Zielona Góra

3 800 zł68 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, jasny apartament 3 pok. o powierzchni 68 m2 usytuowany na 3 piętrze niskiego apartamentowca w centrum miasta- ul. Reja. Na parterze lokale usługowe, na wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

780 000 zł71 m² 10 918,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Witam sprzedam trzy pokojowe mieszkanie, płozone przy ulicy Obywatelskiej blisko centrum Zielonej Góry. Mieszkanie jest w pełni umeblowane gotowe do zamieszkania, w skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rzeźniczaka

Zdrojowe,Zielona Góra

630 000 zł65 m² 9 707,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przytulny dwupoziomowy apartament os. Zdrojowe. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, wspaniale zaaranżowany apartament z wieloma udogodnieniami o powierzchni całkowitej 64,90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zielona Góra

Słowackiego,Zielona Góra

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca oddanego do użytku w 2023 roku zlokalizowanego przy ul. Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łężyca,Zielona Góra

499 000 zł40 m² 12 632,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta w biurze prospace Marzysz o mieszkaniu w spokojnej i cichej dzielnicy z widokiem na las? Mamy idealny apartament w Łężycy (dzielnica Zielonej Góry). Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Moniuszki

Centrum,Zielona Góra

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku w 2025 roku zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zielona Góra

Zdrojowe,Zielona Góra

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - stylowy 2-pokojowy apartament na osiedlu zdrojowym Oferujemy na wynajem elegancki, 46 -metrowy apartament, położony na II piętrze nowoczesnego budynku z windą w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

779 000 zł74 m² 10 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, jasne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 74 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, zlokalizowanego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rzeźniczaka

Zastalowskie,Zielona Góra

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od połowy lutego Do wynajęcia luksusowy, przestronny w pełni umeblowany i wyposażony apartament 2 pokojowy o powierzchni 55 m2 usytuowany na 1 pietrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Osiedle Leśny Dwór

Zielona Góra,lubuskie

483 650 zł57 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży w stanie deweloperskim 3-pokojowe mieszkanie. Możliwość wykończenia mieszkania pod projekt. Lokalizacja: ta nowoczesna inwestycja zostanie zlokalizowana przy ulicy Szlacheckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ludowa

Centrum,Zielona Góra

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Plater

Zielona Góra,lubuskie

2 600 zł55 m² 47,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu przy ul. Emilii Plater. Istnieje możliwość wynajmu garażu o pow. 14,73 m.kw.znajdującego się w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

1 160 000 zł91 m² 12 747,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjny, przestronny, wykończony w nowoczesnym stylu apartament o powierzchni ok. 91 m2 usytuowany na parterze niskiego budynku z 2019 roku. Mieszkanie jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Piastowskie,Zielona Góra

527 000 zł55 m² 9 547,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zawadzkiego Zośki w Zielonej Górze. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Godlewskiego

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Zachód Nieruchomości ma do wynajęcia przestronną i bardzo atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 39 m2 usytuowaną na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zdrojowe,Zielona Góra

495 000 zł44 m² 11 306,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja nowy 2-pokojowy apartament I garaż przy ul. Zdrojowej W zielonej górze wyjątkowo ciekawa oferta - Apartament o powierzchni 43,78 mkw składający się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Botaniczna

Tadeusza Kościuszki,Zielona Góra

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesny apartament 2-pokojowy o powierzchni użytkowej 42 m2, zlokalizowany przy ulicy Botanicznej w Zielonej Górze. Komfortowy, kompletnie wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł40 m² 62,88 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowa, w pełni wyposażona kawalerka w wysokim standardzie , położona w samym centrum Zielonej Góry tuż przy s krzyżowaniu ulic Moniuszki i alei Konstytucji 3 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Waszczyka

Centrum,Zielona Góra

3 250 zł72 m² 45,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym apartamentowcu z windą, przy ul. Waszczyka idealne miejsce dla osób ceniących komfort i funkcjonalność. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

792 130 zł70 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament z antresolą W centrum zielonej góry Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego apartamentu z przestronnym tarasem, położonego na trzecim i czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - luksusowy 2-pokojowy apartament W centrum zielonej góry Oferujemy na wynajem wyjątkowy, 39-metrowy apartament , położony na II piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Centrum,Zielona Góra

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od 1 listopada. Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 44 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

435 203 zł35 m² 12 470 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowy apartament W sercu zielonej góry Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu położonego na pierwszym piętrze w nowo powstającym elitarnym budynku Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

2 800 zł67 m² 41,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67 m2 usytuowane na 4 piętrze apartamentowca z windą w pobliżu centrum- osiedle Viniarnia Home. Do mieszkania przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamoyskiego

Batorego,Zielona Góra

2 500 zł41 m² 61,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania - ul. Zamoyskiego, zielona Góra, 42m , komfortowe, z garażem, od zaraz Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne mieszkanie opowierzchni 42 m położone przy ul. Zamoyskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Waszczyka

Jędrzychów,Zielona Góra

662 300 zł72 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym apartamentowcu z windą, przy ul. Waszczyka - idealne miejsce dla osób ceniących komfort i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Godlewskiego

Piastowskie,Zielona Góra

739 000 zł63 m² 11 807 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta zablokowana Atrakcyjna oferta klimatyzowanego mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu. Nieruchomość gotowa do zamieszkania. *** 0% prowizji od kupującego *** Przestronny balkon - 13m2 Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lisia

Centrum,Zielona Góra

4 300 zł65 m² 66,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, trzypokojowy apartament z tarasem, wykończony i urządzony w wysokim standardzie pod okiem architekta wnętrz w ścisłym centrum miasta przy ul. Lisiej. Wszystko.