dowolna

Kawalerki Zielona Góra - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

298 000 zł45,20 m² 6 592,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie W kamienicy przy zielonogórskim daptaku, które może pełnić funkcję zarówno mieszkalną jak i biurową. Układ I standard: nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł29,80 m² 9 496,64 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 29,80 m , zlokalizowanej w Zielonej Górze przy ul. Stefana Wyszyńskiego, na popularnym osiedlu Łużyckim. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 910 zł41,80 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży dewelopera, brak kosztów pośrednictwa! nowa inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka usytuowana na IV piętrze w budynku zlokalizowanym na Osiedlu Łużyckim. Mieszkanie dostępne od zaraz! układ: 1. Pokój 2. Kuchnia 3. Łazienka 4. WC 5. Przedpokój koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Zielona Góra,lubuskie

245 000 zł30,50 m² 8 032,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,50 m , zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku. Informacje techniczne: - do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł35,90 m² 7 938,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne,mieszkanie usytuowane na Osiedlu Piastowskim, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku. Układ mieszkania : Prezentowana nieruchomość o powierzchni 35,90 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł31,40 m² 10 828,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Ager nieruchomości oferuje państwu na sprzedaż Ustawną kawalerkę o pow.31,40m2 położoną na 1 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji na Os.Łużyckim przy ul. Rydza Śmigłego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł33,50 m² 65,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zielona Góra, kawalerka, wynajmę, 33 m2, 2200 zł miesięcznie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana przy ul. Rydza - Śmigłego na 2 piętrze. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Zielona Góra

1 600 zł28 m² 56,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka z oddzielną sypialnią. Kameralne i ciche sąsiedztwo, ładny widok z okien ;) mieszkanie juz dostępne (mamy klucze). Układ: przestronny pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strumykowa

Zdrojowe,Zielona Góra

319 000 zł34 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku przy ul. Strumykowej. Lokal ma powierzchnię 34,10 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Podgórna

Wazów,Zielona Góra

249 000 zł24 m² 10 163,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta zablokowana! Kawalerka położona na II piętrze odnowionego budynku przy ul. Podgórnej - klatka po remoncie, budynek po remoncie, zielony teren wokół. Spacerkiem 3 min. do uczelni, 8 min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe mieszkanie do wynajęcia! Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28 m2! Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.W sypialni duże łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gierymskich

Zacisze,Zielona Góra

1 700 zł24 m² 71,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta zablokowana całkowicie urządzona, nowoczesna kawalerka przy ul. Braci gierymskich. Niski czynsz. Ładna kawalerka o pow. 23,78 m2, położona na II piętrze budynku. Przy budynku parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podgórna

Zielona Góra,lubuskie

285 000 zł30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka niedaleko uczelni i szpitala! Przedstawiamy Państwu mieszkanie położone niedaleko uczelni zielonogórskiej, przy ul. Podgórnej. Lokal położony jest w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

379 000 zł35 m² 10 797,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem i antresolą! Nowa cena! 379.000 zł! Prezentujemy Państwu nową ofertę sprzedaży mieszkania! Na ok. 35 m2 starannie zaplanowanej przestrzeni stworzono wnętrze, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zielona Góra

Morelowe,Zielona Góra

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka na parterze do wynajęcia! Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 29 m2, położonego na parterze niskiego bloku na os. Morelowym w Zielonej Górze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowacka

Zielona Góra,lubuskie

319 000 zł32 m² 10 094,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Kawalerka z balkonem na sprzedaż! Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 31,6 m2, położonej na parterze niskiego budynku przy ul. Słowackiej. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pełni urządzona kawalerka do wynajęcia! Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 36 m2, położona na I piętrze budynku. Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ludowa

Centrum,Zielona Góra

1 650 zł21 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki przy ul. Ludowej 13b w Zielonej Górze (nowy Zastal). Mieszkanie położone na 1 piętrze w nowoczesnym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ludowa

Centrum,Zielona Góra

1 750 zł24 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krakusa

Winnica,Zielona Góra

229 000 zł22 m² 10 409,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 22 m , wykończonej pod klucz i gotowej do zamieszkania. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Osadnicza

Centrum,Zielona Góra

189 000 zł18 m² 10 558,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferta tylko w biurze prospace rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 17,9 m , zlokalizowana na 4. piętrze budynku przy ul. Osadniczej. Rozkład pomieszczeń: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka bezczynszowa przy Parku Tysiąclecia! Świetna oferta! Nieruchomość położona jest nieopodal centrum Zielonej Góry, zaledwie kilka minut spacerem od Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lisia

Centrum,Zielona Góra

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio - open space, o pow. 43 m2 z balkonem, w stylowym, nowym budynku przy ul. Lisiej w centrum miasta, gotowe do wynajęcia. Salon z rozkładaną sofą wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowacka

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka na parterze do wynajęcia od zaraz! Przedstawiamy ofertę wynajmu kawalerki o powierzchni 32 m2, położonej na parterze niskiego budynku przy ul. Słowackiej. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ptasia

Piastowskie,Zielona Góra

319 500 zł30 m² 10 475,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana zadbana kawalerka na ul. Ptasiej wyposażona I umeblowana! bez nakładów finansowych! duża piwnica (ok. 5m2) Przedstawiamy państwu ofertę mieszkania o powierzchni 30,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Osadnicza

Centrum,Zielona Góra

189 000 zł18 m² 10 558,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 17,9 m , zlokalizowana na 4. piętrze budynku przy ul. Osadniczej. Rozkład pomieszczeń: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W cenie internet i tv! Bezczynszowa kawalerka przy uniwersytecie! Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 35 m2, położona na parterze budynku. Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Centrum,Zielona Góra

310 000 zł45 m² 6 858,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Zielona Góra

Czarkowo,Zielona Góra

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka do wynajęcia! Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze niskiego bloku. Powierzchnia wynosi 28 m2 i składa się na nią pokój z aneksem kuchennym i z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Zielona Góra

1 600 zł28 m² 56,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka z oddzielną sypialnią. Kameralne i ciche sąsiedztwo, ładny widok z okien ;) mieszkanie dostępne od zaraz (mamy klucze). Układ: przestronny pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Zielona Góra

1 700 zł28 m² 60,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka z oddzielną sypialnią. Kameralne sąsiedztwo, ładny widok z okien ;) mieszkanie dostępne od 01 marca. Układ: przestronny pokój z aneksem kuchennym, sypialnia we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W cenie internet i tv! Bezczynszowa kawalerka przy uniwersytecie! Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 37 m2, położona na II piętrze budynku. Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

315 000 zł36 m² 8 677,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka - Zielona Góra - Osiedle Pomorskie Powierzchnia: 36,30m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura. Biuro Nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przylep-Solidarności

Przylep,Zielona Góra

820 zł42 m² 19,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Przylep-Solidarności 39, zielona Góra Powierzchnia uż.: 42,06 m2 Liczba pokoi: 1 Cena: 19,50 zł/m2 - Atuty nieruchomości - Wynajem bezpośredni, - Przytulne mieszkanie gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kokosowa

Zacisze,Zielona Góra

1 750 zł35 m² 49,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Umeblowane, przytulne i bardzo zadbane mieszkanie położone w zachodniej części miasta, na zielonym i spokojnym osiedlu Zacisze przy ul. Kokosowej. Mieszkanie o powierzchni 35,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna kawalerkaz miejscem postojowym W centrum miasta ul.FABRYCZNA Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie zlokalizowane na 3 ostatnim pietrze w lofcie z windą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Zielona Góra,lubuskie

299 000 zł31 m² 9 771,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,60 m , zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku. Informacje techniczne: - do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Zielona Góra,lubuskie

285 000 zł30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku przy ul. Ptasiej na II piętrze. Lokal ma powierzchnię 29,78 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

1 800 zł32 m² 55,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Elegancka, kameralna kawalerka w sercu Zielonej Góry - idealna na Twój nowy start! Zapraszamy do wynajęcia przytulnej, funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 32,20 m , usytuowanej na drugim.