dowolna

Mieszkania Zielona Góra Osiedle Piastowskie

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Godlewskiego

Piastowskie,Zielona Góra

1 500 zł44 m² 34,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2pokojowe przy ulicy godlewskiego Do wynajęcia nigdy nie zamieszkały, pachnący nowością, 2pokojowy lokal mieszkalny położony na 4piętrze nowego budynku wyposażonego w windę przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

249 000 zł54 m² 4 654,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3pok 53,5m2 os.PIASTOWSKIE Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 5 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu, położone na ulicy Zawadzkiego Zośki. Mieszkanie o powierzchni 53,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

180 000 zł30 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę O pow. 30 M.KW. położoną w wieżowcu na 2 piętrze na Os. Piastowskim Z umeblowaniem I wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastowskie,Zielona Góra

269 000 zł54 m² 5 028,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie na IX piętrze budynku po termomodernizacji - większość okien na zachód. Mieszkanie, do którego możesz się wprowadzić od razu i modernizować wedle własnej wizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastowskie,Zielona Góra

1 100 zł37 m² 29,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w zadbanym wieżowcu na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie po gruntownym remoncie, przytulne, zadbane z przepiękną panoramą na miasto. W mieszkaniu zabudowa kuchenna wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

208 000 zł48 m² 4 351,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pok 47,8m2 os.PIASTOWSKIE Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w 4 piętrowym bloku, położone na ul. Zawadzkiego Zośki. Mieszkanie o powierzchni 47,8m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

254 900 zł47 m² 5 400,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2 pokoje przy amfiteatrze Do sprzedania słoneczne 2pokojowe mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze wieżowca na osiedlu Piastowskim. W lokalu o powierzchni 47,2m2 zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Piastowskie,Zielona Góra

194 500 zł34 m² 5 670,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze na ulicy Wiśniowej. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje do wynajęcia od zaraz! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w niskim bloku na Osiedlu Piastowskim. Na powierzchni 30 m2 rozmieszczono dwa pokoje w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

314 990 zł62 m² 5 088,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3pokojowe na os. Piastowskim Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na ostatnim piętrze niskiego bloku przy ulicy Zachodniej. W lokalu o powierzchni 61,9m2 zostały rozmieszczone: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

260 000 zł44 m² 5 936,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta zarezerwowana - mieszkanie 2-pokojowe W apartamentowcu na os. Piastowskim Lokal mieszkalny o powierzchni 43,80 mkw składający się z pokoju dziennego z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piastowskie,Zielona Góra

330 000 zł73 m² 4 520,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Chcesz zamieszkać w najlepszej dzielnicy miasta? Tutaj docenisz bliskość lasu, a jednocześnie dogodny dojazd do centrum miasta, mnóstwo udogodnień w otoczeniu: szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

1 300 zł37 m² 34,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje na wysokim parterze, os piastowskie Do wynajęcia od zaraz, 2pokojowe mieszkanie na wysokim parterze mieszczące się w wieżowcu przy ulicy Św Cyryla i Metodego. Na nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

499 000 zł115 m² 4 339,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4pokojowe mieszkanie W kamienicy niedaleko centrum. Do sprzedania bezczynszowe 4pokojowe mieszkanie położone niedaleko centrum w kamienicy. Nieruchomość położona jest przy ulicy Ogrodowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

230 000 zł48 m² 4 820,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wykończenia 3 pokojowe mieszkanie na piastowskim Do sprzedania 3pokojowe mieszkanie na 4 piętrze niskiego bloku znajdujące się na osiedlu Piastowskim. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszczyka

Piastowskie,Zielona Góra

465 000 zł82 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie 82,5M2 na 1 piętrze Do sprzedania mieszkanie w niskim bloku znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku Z windą położonym przy ulicy Waszczyka. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Piastowskie,Zielona Góra

179 000 zł36 m² 4 972,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2Pokojowe mieszkanie na parterze os piastowskie Do sprzedania 2pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku na ulicy Krasickiego. Mieszkanie o powierzchni 36m2 zawiera w sobie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wypoczynek

Piastowskie,Zielona Góra

249 000 zł57 m² 4 391,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3pokoje W niskim bloku os. Piastowski Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze niskiego bloku na ulicy Wypoczynek. Mieszkanie o powierzchni 56,7 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

260 000 zł58 m² 4 482,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

2 pokojowe parter na piastowskim Do sprzedania duże dwupokojowe mieszkanie położone na parterze dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 58m2 zawiera: przedpokój, osobną jasną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

205 000 zł36 m² 5 699,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji! dwupokojowe mieszkanie W niskim bloku. Mieszkanie o pow. 35,97 m2 położone jest na II piętrze niskiego bloku zlokalizowanego na terenie Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cyryla i Metodego

Piastowskie,Zielona Góra

229 000 zł48 m² 4 790,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie 48m2 na osiedlu piastowskim Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze wieżowca przy ul. Cyryla i Metodego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

225 000 zł48 m² 4 707,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,80 m2, usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku zlokalizowanego na Osiedlu Piastowskim w Zielonej Górze. Blok ocieplony, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

249 000 zł48 m² 5 209,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, ciepłe i ustawne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok 48 m2, usytuowane na parterze niskiego bloku zlokalizowanego na Osiedlu Piastowskim w Zielonej Górze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

289 000 zł60 m² 4 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe przy ulicy ogrodowej Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie przy Ogrodowej znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy. Powierzchnia całkowita lokalu wynosi 60 m2 a w jej skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

250 000 zł57 m² 4 401,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie W niskim bloku Mieszkanie o pow. 56,8 mkw znajduje sie na IV piętrze w niskim bloku. Układ: salon: ok 20 mkw na podłodze panle, ściany gładzone malowane okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

1 000 zł27 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - umeblowana kawalerka na osiedlu piastowskim. Mieszkanie o powierzchni 27,20 mkw składające się z przestronnego pokoju z wyjściem na balkon, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

638 zł50 m² 12,76 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia jasne mieszkanie świeżo po remoncie o podwyższonym standardzie antyalergiczna bez dywanow firan kotar na jednym z dobrze zagospodarowanych zielonogórskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Piastowskie,Zielona Góra

200 000 zł42 m² 4 784,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przyjemne, nasłonecznione mieszkanie. Usytuowane przy parku piastowskim. W pobliżu szereg sklepów, apteka, poczta, ryneczek przystanek. Blisko las. W spokojnym sąsiedztwie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

265 000 zł48 m² 5 543,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Piastowskie,Zielona Góra

179 000 zł36 m² 4 904,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem o bardzo funkcjonalnym układzie położone na os. Piastowskim przy ul. Ptasiej w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy , przy parku Piastowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

315 000 zł44 m² 7 159,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament 2 pokojwy na osiedlu piastowskim Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w nowym apartamentowcu z windą na osiedlu Piastowskim. Lokal położony na 3 piętrze o powierzchni 44m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

272 000 zł55 m² 4 909,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na parterze os piastowskie Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na parterze niskiego bloku. Lokal o powierzchni 55,4m2 położony jest na osiedlu Piastowskim. Na powierzchni mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

318 500 zł73 m² 4 363,01 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4pokojowe na 2piętrze niskiego bloku Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze niskiego bloku. Nieruchomość położona jest przy ulicy Zachodniej. Powierzchnia wynosi 73m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wypoczynek

Piastowskie,Zielona Góra

1 250 zł47 m² 26,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia zadbane dwupokojowe mieszkanie na os. Piastowskim W zielonej górze. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,7 m2, usytuowane jest na IV piętrze w niskim bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

213 123 zł37 m² 5 698,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje na wysokim parterze, os piastowskie Do sprzedania 2pokojowe mieszkanie na wysokim parterze mieszczące się w wieżowcu przy ulicy św Cyryla i Metodego. Na nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

258 000 zł52 m² 4 914,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 3pokoje na piastowskim Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze niskiego bloku. Na powierzchni 52,5m2 rozmieszczono 3 osobne pokoje, jasną kuchnię z jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cyryla i Metodego

Piastowskie,Zielona Góra

223 999 zł37 m² 5 989,28 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt: tomasz Grabarek   Dwupokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie położone na os. Piastowskim przy ul. Św. Cyryla i Metodego w cichej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Piastowskie,Zielona Góra

280 000 zł39 m² 7 168,46 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferta zablokowana! nowoczesne mieszkanie W apartamentowcu położonym przy Parku Piastowskim w Zielonej Górze. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze budynku z windą, z panoramicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Piastowskie,Zielona Góra

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji dwupokojowe mieszkanie na os. Piastowskim dla studentek lub uczennic Mieszkanie o pow. 37 m2 znajduje się na VIII piętrze w bloku przy ul. Ptasiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastowskie,Zielona Góra

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone na III piętrze w niskim bloku z cegły - osiedle piastowskie. Nowoczesna kolorystyka, efektowne oświetlenie, funkcjonalny układ, solidne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaskółcza

Piastowskie,Zielona Góra

220 000 zł49 m² 4 473,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2pokojowe W kamienicy przy ul jaskółczej Do sprzedania mieszkanie na 1 piętrze kamienicy leżącej się przy ulicy Jaskółeczej. W skład nieruchomości o powierzchni 49,70m2 wchodzą:.