dowolna

Mieszkania Zielona Góra Osiedle Piastowskie

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

259 000 zł51 m² 5 078,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świeżutkie 3-pokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie zlokalizowane na os. Piastowskim. Bardzo jasna powierzchnia 51 m2 robi wrażenie nowoczesnym urządzeniem. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

169 000 zł50 m² 3 358,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe na piastowskim, wolne od zaraz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na drugim piętrze niskiego budynku z cegły, po termomodernizacji, przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

259 001 zł66 m² 3 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

*** piastowskie apartamenty *** bez prowizji! Bez prowizji! Świetna lokalizacja, dostęp do infrastruktury miejskiej oraz szybki dojazd do centrum! Prezentujemy na sprzedaż nową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

134 000 zł38 m² 3 573,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne mieszkanie 37,5 m2 w dobrej lokalizacji usytuowane na parterze wieżowca położonego na Osiedlu Piastowskim. W budynku wyremontowana klatka schodowa. Niski czynsz, ustawny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

198 000 zł50 m² 3 983,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Piastowskim na parterze w niskim 4 piętrowym bloku Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, po remoncie, nie wymagające wkładów finansowych, sprzedawane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

168 000 zł48 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 48, 3 pokoje, przy ul. Zawadzkiego "zośki" w Zielonej Górze do sprzedaży. Mieszkanie usytuowane w niskim, czteropiętrowym bloku, na parterze. Mieszkanie posiada: 3 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

199 000 zł65 m² 3 066,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na parterze przy parku piastowskim Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze 2 piętrowego budynku, budowanego z cegły położonego w okolicach Parku Piastowskiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moniuszki

Piastowskie,Zielona Góra

365 000 zł69 m² 5 286,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność! kościelniak nieruchomości oferuje do kupna bardzo ładne, jasne I przestronne mieszkanie trzy pokojowe Z dużym balkonem W nowym apartamentowcu winiarnia home przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kościelniak nieruchomości oferuje bardzo prestiżowy, luksusowo wykończony apartament dwupokojowy Z garażem I komórką lokatorską W budynku oddanym do użytkowania W tym roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

179 000 zł48 m² 3 744,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe na piastowskim, niski czynsz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na drugim piętrze niskiego budynku z cegły, po termomodernizacji, przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

115 000 zł36 m² 3 194,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka na osiedlu przyjaźni Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki, usytuowanej na szóstym piętrze wysokiego budynku, położonego na pożądanym os. Przyjaźni. Na 36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga: blokowane W trakcie realizacji! kościelniak nieruchomości oferuje bardzo prestiżowy, luksusowo wykończony apartament dwupokojowy Z garażem I komórką lokatorską W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

245 000 zł49 m² 5 010,22 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta zawieszona do września 2018r. 2-pokojowe Z ogródkiem na osiedlu piastowskim. Do sprzedania lokal mieszkalny położony na parterze niskiego bloku z 2011 roku na osiedlu Piastowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

179 500 zł62 m² 2 881,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu - W świetnej lokalizacji! opis mieszkania: mieszkanie położone na II piętrze budynku z cegły składające się z pokoju dziennego (21,60m2), 2 sypialni (12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

235 000 zł51 m² 4 607,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta zarezerwowana - świetne 2-pokojowe mieszkanie na os. Pistowskim. Eleganckie i bardzo zadbane mieszkanie o pow. 51 mkw (pokój dzienny z wyjściem na przestronny balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

180 000 zł54 m² 3 364,49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe na os. Piastowskim Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na drugim piętrze wysokiego budynku z wielkiej płyty, po termomodernizacji, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

240 000 zł51 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne dwu pokojowe mieszkanie 51 M2 W niskim bloku na osiedlu piastowskim! faktycznie mieszkanie O pow. 54 M2 po pomiarach. Mieszkanie na sprzedaż Z kompletnym umeblowaniem widocznym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wypoczynek

Piastowskie,Zielona Góra

1 000 zł38 m² 26,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie na ulicy wypoczynek Jeśli tak, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Mieszkanie, które chcę tutaj Tobie przedstawić znajduje się na 3 piętrze ocieplonego czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

142 000 zł36 m² 3 955,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2-pokojowe na piastowskim Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na czwartym piętrze niskiego budynku po termomodernizacji przy ulicy Zawadzkiego Zośki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

880 zł40 m² 22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od 16 kwietnia 2018 R. Bardzo ładne dwu pokojowe mieszkanie, nowocześnie urządzone, po remoncie! lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja os. Piastowskie, blisko do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

150 000 zł37 m² 4 032,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe pod inwestycję na os. Piastowskim Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego, położonego na 2piętrze wysokiego budynku na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

195 000 zł47 m² 4 184,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia 3pokojowe na os piastowskim Morada Nieruchomości pośredniczy przy sprzedaży mieszkania 3pokojowego położonego na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie w niskim bloku na 4piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

155 000 zł40 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! nowa niższa cena! oferujemy państwu do kupna bardzo ładne,dwu pokojowe mieszkanie, nowocześnie urządzone, po remoncie na os. Piastowskim! lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja os. Piastowskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

420 000 zł73 m² 5 734,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

4 pokojowe W apartamentowcu - os. Piastowskie Wyjątkowe mieszkanie położone na 2 piętrze w apartamentowcu z 2012 roku położonym na osiedlu Piastowskim. Nowoczesny budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

249 000 zł73 m² 3 410,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3/4pokojowe mieszkanie W niskim bloku na os piastowskim Mieszkanie o powierzchni 73m2 położone na 4piętrze niskiego bloku na os Piastowskim. Lokal pierwotnie 4pokojowy (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

420 000 zł65 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kościelniak nieruchomości oferuje do sprzedaży super wyposażone I W pełni umeblowane, luksusowe mieszkanie trzy pokojowe W nowym bloku przy ul. Zawadzkiego zośki! taka oferta trafia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

950 zł40 m² 23,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od 01 kwietnia 2018 R. Bardzo ładne dwu pokojowe mieszkanie, nowocześnie urządzone, po remoncie! lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja os. Piastowskie, blisko do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

950 zł51 m² 18,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3-pokojowe na os piastowskim. Do wynajęcia 3pokojowy lokal mieszkalny położony na drugim piętrze niskiego bloku na Osiedlu Piastowskim. Na powierzchni 51,40m2 rozmieszczono salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

360 000 zł66 m² 5 491,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Uwaga: nowa niższa cena! okazja cenowa! bardzo atrakcyjne, nowe W pełni wyposażone I umeblowane 3 pok. Mieszkanie W bloku na ul. Moniuszki - winiarnia home! istnieje możliwość kupna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

135 000 zł29 m² 4 623,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Z widokiem na park piastowski Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki na piątym piętrze wieżowca po termomodernizacji przy na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

240 000 zł54 m² 4 469,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne mieszkanie W niskim bloku na os piastowskim Do sprzedania lokal mieszkalny po gruntownym remoncie położony na trzecim piętrze niskiego budynku po termomodernizacji na os. Piastowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

130 000 zł37 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne 2-pokojowe na piastowskim Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na czwartym piętrze niskiego budynku po termomodernizacji przy ulicy Zawadzkiego Zośki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

158 000 zł48 m² 3 298,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super zlokalizowane mieszkanie trzy pokojowe W niskim bloku Z cegły po kapitalnym remoncie na ulicy ogrodowej. Uwaga: cena do sporej negocjacji! lokalizacja: osiedle Piastowskie z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

240 000 zł61 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe po remoncie Z pięknym widokiem Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownego mieszkania, położonego na dziesiątym piętrze wieżowca z dwoma windami, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

146 000 zł37 m² 3 945,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 2-pokojowe przy ul ptasiej Do sprzedania 2pokojowy lokal mieszkalny położony na 5piętrze wysokiego budynku po termomodernizacji przy ul Ptasiej. Mieszkanie o powierzchni 37m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

142 000 zł37 m² 3 796,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 2-pokojowe na os piastowskim Do sprzedania 2pokojowy lokal mieszkalny położony na ósmym piętrze wysokiego budynku na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie o powierzchni 37,40m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

215 000 zł69 m² 3 115,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe W niskim bloku na os. Piastowskim Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego na 4-tym piętrze niskiego bloku na osiedlu Piastowskim. W pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

142 000 zł37 m² 3 796,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

155 000 zł37 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Citi Invest ma do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 położone w Zielonej Górze w okolicach osiedla Piastowskiego na 1 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

269 000 zł85 m² 3 168,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro City Invest Nieruchomości posiada w swojej ofercie czteropokojowe mieszkanie, mieszczące się na trzecim piętrze w niskim bloku na Os. Piastowskim w Zielonej Górze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

229 000 zł69 m² 3 318,84 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

City Invest prezetuje Państwu wymarzone mieszkanie dla rodziny z dziećmi, obszerne, pełny rozkład. Bardzo cicha okolica, dużo zieleni,w pobliżu sklep Biedronka, piekarniczy i kiosk 2 minuty.