dowolna

Mieszkania Zielona Góra Osiedle Pomorskie

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

499 000 zł61,90 m² 8 061,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - Zielona Góra - os. Pomorskie Powierzchnia: 61,90 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Biuro Nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe na os.Pomorskim w niskim bloku, mieszkanie przestronne bardzo jasne. W salonie wersalka, dodatkowe miejsce do spania w drugim pokoju Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł69,66 m² 7 967,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje Zielona Góra - Os. Pomorskie Powierzchnia: 69,66 m Piętro: 3 / niski blok Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości d&k.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 53 m, położone na popularnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Pomorskim. Lokal idealnie sprawdzi się dla pary, singla lub małej rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

375 000 zł48,64 m² 7 709,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ager Nieruchomości prezentuje interesujące mieszkanie 2 pokojowe, położone na 5 piętrze wysokiego bloku, na Osiedlu Pomorskim. Mieszkanie jasne, rozkładowe, dwustronne, okna wychodzące na południe.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł39,30 m² 9 412,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego na oś pomorskim wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania na osiedlu pomorskim Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację - nie przegap tej okazji! Szukasz idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do kupna mieszkanie 2-pokojowe, 50 m Zielona Góra os. Pomorskie Mieszkanie o powierzchni 50,4 m , położone na czwartym piętrze w niskim, ocieplonym bloku w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł39 m² 9 484,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Osiedle Pomorskie, zielona Góra Oferuję świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł63 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie po generalnym remoncie. Oferuję na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , które zostało poddane generalnemu remontowi w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

450 990 zł52,20 m² 8 639,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł60,15 m² 9 060,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie mieszczące się na parterze w wieżowcu przy ul. Osiedle Pomorskie w Zielonej Górze, we wschodniej części miasta. *Ta oferta tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

455 990 zł52,20 m² 8 735,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   pokojow E mieszkanie Z balkonem wykończone pod klucz Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Zielona Góra - Osiedle Pomorskie Powierzchnia: 50,20 m Cena: 449 000 zł Cena za m : ok. 8 600 zł/m Piętro: 7 z 10 Rok budowy: 1986 Czynsz: ok. 560.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48,60 m² 6 995,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł60,70 m² 8 879,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze zostało stworzone z myślą o codziennym komforcie - szczególnie dla rodzin z dziećmi, które cenią funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61,90 m² 8 885,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje | 61,9 m | balkon z widokiem na las | 1 piętro | Os. Pomorskie Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,9 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,30 m² 9 316,77 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie Z balkonem Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,90 m² 9 432,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 3 pokojowego na oś pomorskim wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł49,70 m² 7 826,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 49,70m2 zlokalizowane na Osiedlu Pomorskim. Budynek zarządzany przez Wspólnotę Mieszkaniową. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

465 900 zł52,20 m² 8 925,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z piwnicą po przeprowadzonym kapitalnym remoncie położone na Osiedlu Pomorskim. Lokal znajduje się na 8 piętrze w bloku z windą. Teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

450 990 zł52,20 m² 8 639,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Lokalizacja: zielona Góra, osiedle Pomorskie Oferujemy na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,20 m , położone na 8. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,60 m² 7 798,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ager nieruchomości oferuje na sprzedaż Ustawne Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o pow.48,6m2 z przepięknym widokiem położone na 10 piętrze w wieżowcu na dobrze zurbanizowanym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: zielona Góra, os. Pomorskie Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 6 piętrze w wieżowcu z windą na os. Pomorskim. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

114 000 zł48,62 m² 2 344,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk prowadzący postępowanie upadłościowe osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza drugi przetarg ofertowy pisemny na sprzedaż udziału w prawie do lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

535 000 zł65 m² 8 192,96 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 65,3 m | Os. Pomorskie | 1. Piętro Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,3 m , zlokalizowane na popularnym Osiedlu Pomorskim w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej wraz z pomieszczeniami przynależnymi 52,1 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorskie,Zielona Góra

400 000 zł48 m² 8 368,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na parterze w zadbanym budynku na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

455 990 zł52 m² 8 735,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedażą 2-pokojowego mieszkania na Osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze. Lokal usytuowany jest na 8 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorskie,Zielona Góra

450 990 zł52 m² 8 639,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą, o powierzchni użytkowej 52,2 m2. Lokal znajduje się Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

485 000 zł53 m² 9 168,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż świeżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem w niskim bloku, o powierzchni użytkowej 47,8 m2. W kw jest wpisana piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

485 000 zł47 m² 10 385,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż świeżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem w niskim bloku po termomodernizacji, o powierzchni użytkowej 46,7m2. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

369 900 zł39 m² 9 412,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe po remoncie. Mieszkanie o pow. 39,3 m2 ( łącznie z piwnicą 2,9m2) znajduje się na III piętrze w budynku wielorodzinnym na os. Pomorskim. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

369 900 zł39 m² 9 412,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie ze sporym balkonem w bloku z windą, o powierzchni użytkowej 36,4 m2 plus piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

1 700 zł53 m² 32,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, ciepłe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,8 m z balkonem, położone na 5 piętrze, przy ulicy os.Pomorskie. Cicha i spokojna okolica, blisko komunikacji miejskiej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

315 000 zł36 m² 8 677,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka - Zielona Góra - Osiedle Pomorskie Powierzchnia: 36,30m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura. Biuro Nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

415 000 zł48 m² 8 592,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - Zielona Góra os. Pomorskie Powierzchnia: 48,30 m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości! Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura d&k Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

379 500 zł39 m² 9 656,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

455 990 zł52 m² 8 735,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe po remoncie. Mieszkanie o pow. 52,2 m2 ( łącznie z piwnicą 2,3m2) znajduje się na VIII piętrze w budynku wielorodzinnym na os. Pomorskim. Układ: - salon.