dowolna

Mieszkania na sprzedaż Zielona Góra - Oferty „sprzedam mieszkanie”

492 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

492 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

159 000 zł42 m² 3 758,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne wyremontowane 3 pokojowe, mieszkanie 42,30 M2,na pierwszym piętrze na oś. Wazów! rodzina na swoim!cena do negocjacji! Mieszkanie rozkładowe, duży jasny pokój, 2 sypialnie jasna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

320 000 zł89 m² 3 583,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Uwaga uwaga uwaga! zmiana ceny! Wyjątkowy apartament usytuowany w zacisznej części Zielonej Góry, na bardzo prestiżowym osiedlu Villa Nova. Oferowane mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Zielona Góra,lubuskie

160 000 zł51 m² 3 112,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane 2 pokoje -rodzina na swoim! Posiadamy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe. Ładne po odnowieniu, pokoje i kuchnia. Atrakcyjna lokalizacja, dosłownie kilka minut pieszo do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

125 000 zł38 m² 3 289,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne wyremontowane 2 pokojowe, mieszkanie 38 M2,na drugim piętrze na os.TYSIĄCLECIA! RODZINA NA SWOIM!CENA DO NEGOCJACJI! Mieszkanie złożone z 2 ustawnych pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podgórna

Zielona Góra,lubuskie

175 000 zł60 m² 2 936,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym zlokalizowanym przy ulicy Podgórnej. Mieszkanie ma powierzchnię 59,60m2 (+ zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

98 000 zł39 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta W trakcie realizacji! oferta bezpośrednia! prowizję biura pokrywa tylko sprzedający! Prezentujemy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Suwalska

Mazurskie,Zielona Góra

139 666 zł49 m² 2 862,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania w Zielonej Górze w promocyjnej cenie 2862 zł/m2 brutto - wielka okazja! mazurski park to inwestycja, która składa się z dwóch budynków mieszkalnych o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

139 000 zł48 m² 2 895,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona! uwaga! nowa niższa cena!przedstawiamy państwu mieszkanie w Zielonej Górze na Os. Piastowskim. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, p.pokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zacisze

Zacisze,Zielona Góra

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zarezerwowane! podpisana umowa przedwstępna! Bardo ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na jednym z atrakcyjniejszych osiedli w Zielonej Górze - osiedlu Zacisze. Mieszkanie ma powierzchnię 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zastalowskie

Zastalowskie,Zielona Góra

194 000 zł56 m² 3 464,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zastalowskim w Zielonej Górze. Mieszkanie ma powierzchnię 56m2 i usytuowane jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zacisze

Zacisze,Zielona Góra

165 000 zł40 m² 4 145,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu mieszkanie 2 pokojowe W niskim bloku na os. Zacisze! Blok z cegły po termomodernizacji w tym roku w marcu, bardzo ładnie otynkowany, idealnie ustawiony na osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Zielona Góra

120 000 zł37 m² 3 269,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podpisana umowa przedwstępna!okazja! Ładne dwupokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy w centrum miasta. Na 37 metrach kwadratowych rozmieszczono salon, kuchnię, sypialnię, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

159 000 zł49 m² 3 244,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wysoki standard 2 pokoje -rodzina na swoim! cena do negocjacji! Oferujemy Państwu do kupna 2 pokojowe mieszkanie, kompletnie wyposażone, po kapitalnym remoncie, zlokalizowane na 5 piętrze, w bloku 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

169 000 zł57 m² 2 964,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na IV pietrze w niskim bloku na os. Morelowym. Na powierzchni 57 m2 rozmieszczono: salon z wyjściem na balkon, sypialnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przyjaźni

Przyjaźni,Zielona Góra

209 000 zł59 m² 3 542,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży zadbane mieszkanie położone na I piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Przyjaźni. Na powierzchni 59.10 m2 rozmieszczono przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

240 000 zł73 m² 3 287,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży zadbane 4 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w niskim bloku w zachodniej części miasta. Mieszkanie ma powierzchnię 73 m2, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przyjaźni

Przyjaźni,Zielona Góra

209 000 zł59 m² 3 536,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

230 000 zł73 m² 3 150,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży zadbane 4 pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w niskim bloku w zachodniej części miasta. Mieszkanie ma powierzchnię 73 m2, na której rozmieszczono:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

265 000 zł74 m² 3 581,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży 4 pokojowe, słoneczne mieszkanie położone na IV piętrze w bloku z cegły na osiedlu śląskim w Zielonej Górze. Na powierzchni 73,5 m2 rozmieszczono duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

215 000 zł61 m² 3 524,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bez pośredników ciepłe i ciche mieszkanie w poblizu ogrodu botanicznego. W skład mieszkania wchodzi duży pokój z wyjściem na balkon, sypialnia, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

275 000 zł118 m² 2 330,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłączność! Mamy niezwykłą przyjemność zaoferowania Państwu dużego mieszkania z klimatem w centrum Z.Góry. Mieszkanie bardzo przestronne, jasne i słoneczne. Wysokość ścian 3,80m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

133 000 zł32 m² 4 156,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Bardzo ekskluzywna kawalerka,położona na pierwszym piętrze przy ul.WASZCZYKA .PRZEPIĘKNY WIDOK NA LAS! Osiedle całkowicie zurbanizowane, z dostępem do wszystkich punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Zielona Góra

250 000 zł64 m² 3 875,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 5-kondygnacyjnym bloku, położonym w ścisłym centrum miasta. Na 64,50 metrach kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Zielona Góra,lubuskie

146 000 zł47 m² 3 099,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta blokowana W trakcie realizacji! okazja - nie przegap oferta idealna do programu rodzina na swoim! oferujemy państwu 3 pokojowe mieszkanie W niskim bloku na pierwszym piętrze na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

134 000 zł47 m² 2 851,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy do sprzedaży przytulne ładne mieszkanie na os. Piastowskim. Mieszkanie znajduje się na parterze w 10-piętrowym ocieplonym budynku. Na powierzchni 47,1 m2 rozmieszczono: duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

170 000 zł48 m² 3 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone na IV piętrze niskiego bloku, na osiedlu Słonecznym. Mieszkanie ma powierzchnię 47,5m2, na której rozmieszczono: * przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Krasickiego

Zielona Góra,lubuskie

88 000 zł22 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie na parterze w bloku 4-piętrowym.Mieszkanie znajduje si e przy Parku Piastowskim. Niskie koszty utrzymania- czynsz wyn.150zł( wliczona jest woda i ogrzewanie).Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

198 000 zł61 m² 3 245,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym zlokalizowane na os. Pomorskim. Mieszkanie ma powierzchnię 60,7m2, na która składają się pokój dzienny, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarkowo

Czarkowo,Zielona Góra

343 000 zł74 m² 4 623,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Niezwykle rzadka oferta sprzedaży mieszkania trzypokojowego, zlokalizowanego na przedmieściach Zielonej Góry, położonego w nowo powstałym bloku na osiedlu Czarkowo. Osiedle o niebywałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

145 000 zł51 m² 2 848,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana W trakcie realizacji!mieszkanie rozkładowe, okna na dwie strony świata po remoncie, wymienione piony wod. kan., okna drewniane, na podłogach panele ściany malowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

229 900 zł51 m² 4 516,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Witam mam do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,9 m2. W 2006 roku przeprowadziłem kompleksowy remont (wymiana przewodów elektrycznych w całym mieszkaniu, doprowadzenie siły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Zielona Góra

125 000 zł42 m² 2 997,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzeadaży 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w centrum miasta w bardzo dobrej okolicy. Na 42 metrach rozmieszczono salon z aneksem kuchennym, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

149 000 zł44 m² 3 386,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na czwartym piętrze niskiego budynku po termoizolacji. Na powierzchni 45 metrów kwadratowych rozmieszczono salon, z którego można wyjść na balkon, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

199 000 zł63 m² 3 158,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu jasne i przestronne mieszkanie położone na pierwszym piętrze niskiego bloku. Mieszkanie o powierzchni 63 metrów kwadratowych na których rozmieszczono dwa pokoje sypialniane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zachodnia

Piastowskie,Zielona Góra

235 000 zł73 m² 3 219,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże komfortowe mieszkanie na pierwszym piętrze, w bloku mieszkalnym na Osiedlu Piastowskim w Zielonej Górze. Cztery pokoje, okna wychodzące na południe i północ. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zastalowskie

Zastalowskie,Zielona Góra

198 000 zł56 m² 3 535,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Zdrojowe,Zielona Góra

246 800 zł62 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Sprzedam luksusowe, słoneczne mieszkanie w cichym i spokojnym bloku (na klatce tylko 6 mieszkań i wózkownia). Do mieszkania prowadzą antywłamaniowe drzwi, wchodzi się do przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Zielona Góra

167 000 zł44 m² 3 804,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta W trakcie realizacji!niezwykle atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone na II piętrze niskiego bloku z cegły na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podgórna

Zielona Góra,lubuskie

175 000 zł60 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

260 000 zł75 m² 3 452,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie położone na iipiętrze w kamienicy w centrum Zielonej Góry. Na powierzchni 75,30 m2 rozmieszczono: salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Braniborskie

Braniborskie,Zielona Góra

159 000 zł47 m² 3 361,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie położona na I piętrze w budynku dziesięciopiętrowym zlokalizowanym na osiedlu Braniborskim. Mieszkanie ma powierzchnię 47,30m2, na.