dowolna

Mieszkania na sprzedaż Zielona Góra - Oferty „sprzedam mieszkanie”

492 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

492 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

950 000 zł209 m² 4 541,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji. Przepiękne, urządzone ze smakiem mieszkanie W kamienicy przy al. Niepodległości W zielonej górze. Mieszkanie o powierzchni 209,19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Zielona Góra

260 000 zł56 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Nie musisz męczyć się Z wykończeniem! kup pięknie urządzone mieszkanie 2 pokojowe, w pełni wyposażone I umeblowane! Centrum miasta, mieszkanie położenie na II piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tysiąclecia,Zielona Góra

225 000 zł36 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana - kawalerka przy parku tysiąclecia Kawalerka o powierzchni 36,25 mkw składająca się z przestronnego pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki. W pokoju są dwa okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zamoyskiego

Zielona Góra,lubuskie

190 000 zł30 m² 6 258,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

1pok 30,36m2 jana zamoyskiego, stan developerski! Do sprzedania nowe 1 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca położonego na ul. Jana Zamoyskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Braniborskie,Zielona Góra

265 000 zł64 m² 4 121,31 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokojowe mieszkanie do remontu usytuowane na VII piętrze wieżowca. Mieszkanie jasne, przestronne i ciche, z balkonem skierowanym na południe i las. W sąsiedztwie liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

287 000 zł68 m² 4 245,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem W bardzo atrakcyjnej lokalizacji - cena do negocjacji. Mieszkanie o pow. 67,6 m2 położone na II piętrze 3-kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana z Kolna

Centrum,Zielona Góra

390 816 zł81 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferujemy państwu na sprzedaż przestronny apartament O powierzchni ponad 80 M2 W atrakcyjnej lokalizacji. Apartament składa się z przestronnego pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

294 800 zł47 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na parterze w nowo powstającym budynku z windami położonym w północnej części miasta - osiedle łężyca. Osiedle wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

259 000 zł54 m² 4 834,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w kamiennicy w centrum miasta 200m od ul. B. Westerplatte układ pomieszczeń: mieszkanie 41,5 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

240 000 zł57 m² 4 208,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę dostępną tylko w naszym biurze 3 pokojowe mieszkanie w Czerwieńsku 57,03 m2 IV piętro na 57,03 m2 rozmieszczono: 1) salon z wyjściem na balkon 2) sypialnia 3).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

299 000 zł68 m² 4 397,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! oferta zawieszona! proponujemy państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie O pow. 68,00 m.kw. usytuowane na parterze w niskim dwupiętrowym bloku po termomodernizacji. mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Wazów,Zielona Góra

219 000 zł49 m² 4 442,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji. Miszkanie 2 pokojowe na os. Wazów W zielonej górze. Mieszkanie o pow. 49,3 m2 znajduje się na parterze w budynku wielorodzinnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Łużyckie

Łużyckie,Zielona Góra

169 000 zł32 m² 5 264,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego budynku zlokalizowanego w pobliżu centrum miasta. Mieszkanie ciepłe, jasne i ustawne. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Zielona Góra,lubuskie

235 000 zł44 m² 5 292,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Zachód Nieruchomości oferuje dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. Mieszkanie wolne od ręki. Mieszkanie o powierzchni 44,40m2 znajduje się na 1 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Zielona Góra,lubuskie

207 355 zł37 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Władysława IV w odnowionym wieżowcu. na 36,7 m2 rozmieszczono: salon połączony z kuchnią pokój łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Porzeczkowa

Zacisze,Zielona Góra

360 000 zł75 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Rozkładowe 4pok, 75m 2 ,os.ZACISZE Na sprzedaż 4-pokojowy lokal mieszkalny, mieszczący się na trzecim piętrze, 4 piętrowego bloku, w bardzo dobrze zagospodarowanej okolicy, przy ul. Porzeczkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

438 000 zł67 m² 6 498,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Zielona Góra

365 000 zł57 m² 6 403,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży ekskluzywne, częściowo wykończone i wyposażone, 3 pokojowe mieszkanie z 2 tarasami w nowym apartamentowcu z windą / rok budowy 2020 /, przy ul. Rzeźniczaka - piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wazów

Wazów,Zielona Góra

350 000 zł65 m² 5 368,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 - pokojowe na Osiedlu Wazów o pow. 65,20 m2 na 1 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji. Układ pomieszczeń: mieszkanie 65,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Zielona Góra

255 000 zł51 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! Doskonała inwestycja pod wynajem! Do sprzedaży ładne, umeblowane i wyposażone, 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w wieżowcu na Oś. Przyjaźni - piętro IV. Na pow. 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śląskie

Śląskie,Zielona Góra

307 241 zł58 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkania 2-3 pokojowe, metraże od 43 do 59 m2 usytuowane w nowoczesnym bloku oddawanym do użytku w 2021 roku. Zlokalizowanym przy Osiedlu Śląskim w Zielonej Górze. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

389 000 zł52 m² 7 409,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe przestronne mieszkanie 3 pokojowe na III piętrze w niskim bloku z windą o pow. 52,5 m2 usytuowane na os. Czarkowo w Zielonej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwna

Centrum,Zielona Góra

268 686 zł41 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe deweloperskie mieszkania przy ul. Piwnej W zielonej górze. Dostępne miejsca postojowe W hali garażowej. Koniec inwestycji 31.03.2022 r. Klucze po odbiorach w kwietniu 2022 r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Zielona Góra

325 000 zł63 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w wieżowcu na Oś. Przyjaźni - piętro VI. Na pow. 63 m rozmieszczone zostały niezależnie i rozkładowo: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jedności

Zielona Góra,lubuskie

99 900 zł14 m² 7 345,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w samym centrum Zielonej Góry. Lokal jest usytuowany na 2 piętrze kamienicy przy ulicy Jedności, nieopodal Sądu Rejonowego. Proponowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cyryla i Metodego

Piastowskie,Zielona Góra

229 000 zł48 m² 4 790,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie 48m2 na osiedlu piastowskim Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze wieżowca przy ul. Cyryla i Metodego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

699 000 zł106 m² 6 594,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Prezentujemy Państwu dwupoziomowy apartament mieszczący się na popularnym osiedlu Mazurskim w Zielonej Górze Na 106 m2 rozmieszczono: na I. piętrze znajduje się: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Botaniczna

Centrum,Zielona Góra

274 210 zł42 m² 6 590 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkania z dostępnymi miejscami postojowymi w hali garażowej blisko centrum miasta przy zielonej enklawie ul. Botaniczna. Nieruchomość zostanie oddana do użytkowania już we wrześniu 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

330 985 zł62 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w najnowszej inwestycji w Zielonej Górze. Nowoczesne bloki powstające na osiedlu Batorego to idealne rozwiązanie zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

281 400 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

ferujemy Państwu mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane na osiedlu -czarkowo w Zielonej Górze w budynku o nazwie murano 3 etap. Budynek w czerwcu 2021 R pozostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

269 460 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zachód Nieruchomości prezentuje Państwu nowe mieszkanie w stanie deweloperskim z usługą pod klucz na cichym nowym osiedlu Łężyca. Blok zostanie oddany do użytku w czerwcu tego roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Zielona Góra

192 000 zł39 m² 4 873,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z garażem w zadbanej kamienicy blisko centrum miasta - piętro I. Na pow. 39, 40 rozmieszczone zostały: pokój z aneksem kuchennym, pokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

333 370 zł63 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Botaniczna

Centrum,Zielona Góra

493 877 zł84 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

344 575 zł63 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane na osiedlu -czarkowo Łężyca pod nazwą `pryzmat` 3 etap w Zielonej Górze. Budynek oddany do użytkowania. Osiedle Pryzmat to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cyryla i Metodego

Piastowskie,Zielona Góra

278 000 zł54 m² 5 196,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż 3 pokojowe na IX piętrze budynku po termomodernizacji przy ul. Cyryla i Metodego. Mieszkanie posiada piękny widok na panoramę od strony zachodniej. Mieszkanie w zeszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisia

Centrum,Zielona Góra

270 627 zł55 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu nowe mieszkanie w stanie deweloperskim na ulicy Lisiej. W Zielonej Górze powstaje nowoczesna inwestycja przy ul. Lisiej, położona w niedalekiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszczyka

Ochla,Zielona Góra

649 000 zł97 m² 6 676,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 97m2 zlokalizowany przy ul. Waszczyka. Mieszkanie jest usytuowane na 4 piętrze apartamentowca z windą. Do lokalu przynależy duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

303 480 zł56 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Centrum,Zielona Góra

375 000 zł52 m² 7 267,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży ładne, przestronne, częściowo umeblowane i wyposażone, 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w budynku z 2010 r. przy ul. Obywatelskiej - wysoki parter. Na pow. 51,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Przyjaźni

Przyjaźni,Zielona Góra

295 000 zł57 m² 5 175,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na os. Przyjaźni w Zielonej Górze Na 57 m2 rozmieszczono: -salon z aneksem kuchennym - kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty,.