dowolna

Mieszkania umeblowane Zielona Góra - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

297 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

297 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności

Centrum,Zielona Góra

829 000 zł97 m² 8 545,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana w trakcie realizacji! Oferta wyjątkowego lokalu w centrum Zielonej Góry. Idealne miejsce na kancelarię, biuro lub przestronne mieszkanie. Klimatyzacja w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zawadzkiego Zośki

Centrum,Zielona Góra

750 000 zł82 m² 9 113 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Gdzie miasto spotyka las Dwupoziomowa oaza na Osiedlu Piastowskim Wyobraź sobie poranek, w którym pijesz kawę na balkonie, patrząc na ścianę lasu i słuchając śpiewu ptaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osadnicza

Zielona Góra,lubuskie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze w bloku z windą, co gwarantuje świetny widok na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W cenie internet i tv! Bezczynszowa kawalerka przy uniwersytecie! Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 35 m2, położona na parterze budynku. Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruczajowa

Zdrojowe,Zielona Góra

619 000 zł60 m² 10 299,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania położonego na 3 piętrze niskiego bloku przy ul. Ruczajowej 16C w Zielonej Górze. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łężyca-Budowlanych

Łężyca,Zielona Góra

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania bardzo komfortowe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku w zielonogórskiej Łężycy. Najem W forme najmu okazjonalnego (z umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polanka

Śląskie,Zielona Góra

639 450 zł61 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe, jasne, ustawne mieszkanie W bloku 2020r. Z tarasem 18,4 mkw. Osiedle polanka! klient Mieszkanie o pow. 60,9 m2 położone jest na trzecim piętrze, w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Leśny Dwór,Zielona Góra

618 000 zł52 m² 11 976,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, jasne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,60 m2 usytuowane na parterze nowego budynku z 2025r. zlokalizowanego na osiedlu Leśny Dwór. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł53 m² 47,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe z komórką lokatorską! Prezentujemy do wynajęcia nowe, urządzone mieszkanie w apartamentowcu w centrum miasta! Mieszkanie ma powierzchnię 53,07 m2 i położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlachecka

Leśne,Zielona Góra

450 950 zł31 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szlachecka Collection to limitowana kolekcja 3 apartamentów wykończonych pod klucz, zaprojektowanych przez architekta i w pełni wyposażonych. Kupujący nie płaci pcc 2% ani wynagrodzenia dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

669 000 zł62 m² 10 832,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuć przestrzeń i światło. To narożne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Obywatelskiej jest właśnie jednym z nich. Na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Zielona Góra

Czarkowo,Zielona Góra

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka do wynajęcia! Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze niskiego bloku. Powierzchnia wynosi 28 m2 i składa się na nią pokój z aneksem kuchennym i z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrojowa

Centrum,Zielona Góra

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowość! Nowoczesny apartament dwupokojowy z ogródkiem o pow. około 40 m2, gustownie urządzony blisko centrum miasta, przy drodze wylotowej S3 przy ul. Zdrojowej (nowe budownictwo). Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konicza

Wazów,Zielona Góra

415 000 zł50 m² 8 383,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego dwupokojowego mieszkania przy ul. Tadeusza Konicza 18 w Zielonej Górze. Mieszkanie: na powierzchnię 49,50m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

485 000 zł53 m² 9 168,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż świeżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem w niskim bloku, o powierzchni użytkowej 47,8 m2. W kw jest wpisana piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

525 000 zł65 m² 8 114,37 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

/umowa przedwstępna/ Przestronne 3 pokoje na Osiedlu Pomorskim - gotowe do zamieszkania, umeblowanie wliczone w cenę! Najważniejsze atuty mieszkania: idealny rozkład: 3 oddzielne, ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Piastowskie,Zielona Góra

872 000 zł72 m² 12 187,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż nowoczesny 3 pokojowy apartament z dużym ogródkiem na parterze, usytuowany na osiedlu Piastowskim. Nieruchomość położona w malowniczej, zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ruczajowa

Centrum,Zielona Góra

859 000 zł91 m² 9 437,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Odkryj wyjątkową ofertę nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, położone przy ul. Ruczajowej, jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Zielonej Górze. Zbudowane w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

369 900 zł39 m² 9 412,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe po remoncie. Mieszkanie o pow. 39,3 m2 ( łącznie z piwnicą 2,9m2) znajduje się na III piętrze w budynku wielorodzinnym na os. Pomorskim. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Słoneczne,Zielona Góra

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Zielona Góra - Osiedle Słoneczne Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży słonecznego, przytulnego mieszkania z dużym potencjałem, o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Leśne,Zielona Góra

719 000 zł82 m² 8 812,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 81,59 m , położone na wysokim parterze niskiego bloku z 2008 roku przy ul. Modrzewiowej na osiedlu Leśnym. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Zielona Góra

1 600 zł28 m² 56,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka z oddzielną sypialnią. Kameralne i ciche sąsiedztwo, ładny widok z okien ;) mieszkanie dostępne od zaraz (mamy klucze). Układ: przestronny pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł36 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe! Do wynajęcia mieszkanie 2-pok. o powierzchni 35,5 m2! Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staszica

Centrum,Zielona Góra

475 000 zł44 m² 10 795,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowy apartament W centrum miasta. Umemblowany I bez pośredników. Jeśli poszukujesz 2pokojowego, przestronnego, umeblowanego mieszkania w stanie idealnym, zlokalizowanego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

369 900 zł39 m² 9 412,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie ze sporym balkonem w bloku z windą, o powierzchni użytkowej 36,4 m2 plus piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Plater

Aquarium,Zielona Góra

2 200 zł43 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament o powierzchni 44,71 (43,19) m. kw.na nowym osiedlu Aquarium - ul. Emilii Plater. Apartament znajduje się na pierwszej kondygnacji w bloku z windą, rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Słoneczne,Zielona Góra

389 000 zł46 m² 8 419,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie 46,2 m na Osiedlu Słonecznym - Zielona Góra, monte Cassino | Balkon | Blisko terenów zielonych Przestronne i jasne mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czarkowo,Zielona Góra

770 000 zł69 m² 11 201,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, jest nowoczesne i oferuje szereg udogodnień? Ta oferta na Osiedlu Czarkowo jest właśnie dla Ciebie. Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Słoneczne,Zielona Góra

489 000 zł47 m² 10 382,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Os. Słoneczne | 47,1 m | Loggia Na sprzedaż w pełni wyremontowane, umeblowane i bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

1 700 zł53 m² 32,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, ciepłe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,8 m z balkonem, położone na 5 piętrze, przy ulicy os.Pomorskie. Cicha i spokojna okolica, blisko komunikacji miejskiej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łężyca-Willowa

Łężyca,Zielona Góra

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 z balkonem. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w apartamentowcu z windą, przy ul.Łężyca-Willowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana z Kolna

Centrum,Zielona Góra

799 500 zł62 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament 3-pokojowy o powierzchni 61,50 m , położony w nowoczesnym budynku z 2019 roku przy ul. Jana z Kolna. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zdrojowe,Zielona Góra

850 000 zł144 m² 5 902,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w biurze prospace Biuro prospace oferuje na sprzedaż duże, przestronne i dające niesamowite możliwości aranżacyjne mieszkanie na trzecim piętrze na oś. Zdrojowym. Na 144 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

872 000 zł72 m² 12 195,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Piękne trzypokojowe mieszkanie o pow. 71,5 m2 z tarasem Mieszkanie wyposażone oraz w pełni umeblowane. Zielona Góra - Centrum przy Parku Piastowskim Na sprzedaż komfortowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Łużyckie,Zielona Góra

2 000 zł50 m² 39,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 51 m z balkonem, położone na 4 piętrze, przy ulicy Dąbrówki. Ta nieruchomość znajduje się w Zielonej Górze, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Zielona Góra

1 700 zł28 m² 60,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka z oddzielną sypialnią. Kameralne sąsiedztwo, ładny widok z okien ;) mieszkanie dostępne od 01 marca. Układ: przestronny pokój z aneksem kuchennym, sypialnia we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W cenie internet i tv! Bezczynszowa kawalerka przy uniwersytecie! Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 37 m2, położona na II piętrze budynku. Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Centrum,Zielona Góra

2 750 zł46 m² 59,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, gustownie urządzone mieszkanie dwu pokojowe zlokalizowana w ścisłym centrum miasta Zielona Góra w nowym bloku przy ulicy moniuszki/długa. Mieszkanie zlokalizowana na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

1 300 zł50 m² 25,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy państwu do wynajęcia przestronne mieszkanie usytuowane przy ulicy lisiej na 10 piętrze. Opis: mieszkanie posiada pow. 50,10 m.kw. składa się z dwóch oddzielnych pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wrocławska

Braniborskie,Zielona Góra

415 000 zł46 m² 8 965,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania usytuowanego w 1 piętrze kameralnego apartamentowca przy ul. Wrocławskiej. Na powierzchni 46,29m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Śląskie

Śląskie,Zielona Góra

575 000 zł71 m² 8 075,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 71,2 m , położone na parterze na osiedlu Śląskim. Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez remontów i dodatkowych kosztów na.