dowolna

Mieszkania w centrum Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu

403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

403 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł53 m² 47,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pok. DO wynajęcia! ul. Moniuszki! Wolne od zaraz! Mieszkanie po remoncie. Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone w niskim bloku przy ul. Moniuszki! Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Zielona Góra

Jędrzychów,Zielona Góra

3 700 zł72 m² 51,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne i komfortowe mieszkanie 3 pokojowe z miejscem postojowym położone w nowym budynku na zamkniętym osiedlu w południowej części miasta. Układ pomieszczeń: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 października Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36 m2 na II piętrze w niskim bloku w Łężycy przy ul. Budowlanych. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąska

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł43 m² 58,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.05.2025 mieszkanie o powierzchni 42,60 m , umiejscowione w centrum Zielonej Góry. Zlokalizowane jest na II piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Obiekt jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł57 m² 38,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana 2-pokojowe z dużym balkonem na os. Villanowa. Ładne, zacisznie mieszkanie w nowym budownictwie na wysokim parterze. 60 m2 to wygoda i przestrzeń, której nie da ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Centrum,Zielona Góra

379 000 zł47 m² 8 098,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta biura prospace Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Zielonej Góry Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 2-pokojowego, po remoncie, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Botaniczna

Zielona Góra,lubuskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku w 2021 roku zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łężyca,Zielona Góra

432 600 zł44 m² 9 899,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Domplus Nieruchomości proponuje słoneczne mieszkanie z dużym balkonem, lokal sprzedawany jest w stanie developerskim. Mieszkanie znajduje się w Zielonej Górze na nowo powstałym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

519 000 zł78 m² 6 626,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy - Zielona Góra! Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 78,32 m położone na parterze kamienicy w doskonałej lokalizacji w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana z Kolna

Centrum,Zielona Góra

2 400 zł51 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta zablokowana mieszkanie W centrum Z miejscem postojowym Nowe, przestronne mieszkanie na 4 piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Jana z Kolna. Mieszkanie klimatyzowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Centrum,Zielona Góra

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 3 pokojowy w samym centrum miasta ul. Moniuszki Świetne mieszkanie z udogodnieniami do wynajęcia od zaraz! Oferujemy Państwu bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 51m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Słoneczne,Zielona Góra

399 900 zł41 m² 9 729,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 38,2 m2, usytuowane na 4 piętrze w wyremontowanym bloku z dwiema nowoczesnymi windami, na lubianym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Centrum,Zielona Góra

279 000 zł31 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z jasną kuchnią w Zielonej Górze, gotowe do zamieszkania, składające się z salonu, sypialni, przedpokoju (szafa w zabudowie), kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności

Centrum,Zielona Góra

299 000 zł46 m² 6 430,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kancelaria Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 46,5 m w sercu miasta usytuowane na 2. piętrze kamienicy w ścisłym centrum Zielonej Góry, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zielona Góra,lubuskie

615 000 zł77 m² 7 987,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

77m2 ustawnego mieszkania + piękny zadrzewiony ogród + ogromna piwnica + pomieszczenia na strychu + garaż i dodatkowe miejsce postojowe na terenie posesji. Zaciszna uliczka blisko centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Centrum,Zielona Góra

399 000 zł48 m² 8 347,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o przestronnym, jasnym mieszkaniu w sercu miasta? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Braniborskie,Zielona Góra

349 000 zł37 m² 9 509,54 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na VI piętrze zadbanego i wyremontowanego wieżowca. Świetna inwestycja! Mieszkanie z ekspozycją wschodnią i oknami wychodzącymi na tereny Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł56 m² 39,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia 2 (3) pokojowe mieszkanie położone w Zielonej Górze przy ulicy lisiej na parterze w budynku z windą - W pobliżu centrum miasta. Mieszkanie posiada ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

2 400 zł47 m² 51,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesny apartament usytuowany w odrestaurowanej kamienic w ścisłym centrum miasta. Na powierzchni 46,4 m2 rozmieszczono następujące pomieszczenia: -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

399 999 zł60 m² 6 688,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na zaciszu do zamieszkania - Z potencjałem na więcej! Szukasz mieszkania z potencjałem, które urządzisz po swojemu? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konicza

Tysiąclecia,Zielona Góra

1 500 zł50 m² 29,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego, funkcjonalnego mieszkania idealnego dla studenta? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę! Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy Uniwersytecie na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zdrojowa

Zdrojowe,Zielona Góra

780 000 zł49 m² 15 834,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne i eleganckie, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 49,26 m2, z ogródkiem i tarasem, położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku w 2022 roku zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

2 500 zł46 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy państwu do wynajęcia bardzo atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,25 m2 usytuowane na 3 piętrze 5 piętrowego apartamentowca z windą. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krępa-Odrzańska

Krępa,Zielona Góra

329 000 zł57 m² 5 779,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy - Krępa, 6 km od Zielonej Góry! Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,50 m , usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czarkowo,Zielona Góra

605 000 zł60 m² 10 049,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta W biurze prospace Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na las, usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku z windą na osiedlu Czarkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ptasia

Zielona Góra,lubuskie

2 150 zł23 m² 93,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem gustownie urządzona kawalerka po generalnym remoncie z piękną łazienką i strefą sypialnianą w Zielonej Górze na ulicy Ptasiej. Mieszkanie wyróżniające się wnętrzem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łężyca-Inżynierska

Czarkowo,Zielona Góra

619 000 zł72 m² 8 597,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Duże mieszkanie na osiedlu czarkowo 4 pokoje Z balkonem I skrytką lokatorską **gotowe do zamieszkania** Dodatkowo do kupienia: > Garaż w hali garażowej - cena 60.000,00zł > Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

390 000 zł60 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Źródlane,Zielona Góra

710 000 zł76 m² 9 389,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta w biurze prospace Proponujemy Państwu dwupoziomowe mieszkanie na ul. F. Rzeźniczaka w Zielonej Górze. Apartament rozmieszczony na 75,62 m2 (po podłogach) posiada 4 pokoje, w tym 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruczajowa

Zdrojowe,Zielona Góra

409 000 zł35 m² 11 560,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prospace Finanse i Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesny styl, wygodę oraz bliskość natury. To doskonała propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osadnicza

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł46 m² 43,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie W bloku przy ul. Osadniczej W zielonej górze. Mieszkanie o pow. 46,5 m2 położone jest na IV piętrze w niskim bloku. Do mieszkanie przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jędrzychów,Zielona Góra

3 900 zł72 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

2 500 zł44 m² 57,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, komfortowy apartament 2-pokojowy z miejscem parkingowym - idealna propozycja dla osób ceniących sobie wygodę i styl! Prezentujemy elegancki lokal o powierzchni 43,84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellonki

Batorego,Zielona Góra

529 000 zł40 m² 13 175,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, dwupokojowego mieszkania, położonego na parterze, pięciopiętrowego nowoczesnego budynku wyposażonego w cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Podgórna

Wazów,Zielona Góra

499 000 zł60 m² 8 372,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne - Zielona Góra, ul. Podgórna Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,6 m , położone w doskonałej lokalizacji - bardzo blisko Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

2 800 zł79 m² 35,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia duże umeblowane 3-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu zastalowskim. Dostępne od zaraz! pełne wyposażenie I umeblowanie. Układ pomieszczeń: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piastowskie,Zielona Góra

630 000 zł73 m² 8 630,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Solidnie odremontowane mieszkanie w najlepszej dzielnicy miasta. Miejsce w którym docenisz bliskość lasu, a jednocześnie dogodny dojazd do centrum. Mnóstwo udogodnień w otoczeniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Wazów,Zielona Góra

449 000 zł62 m² 7 218,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i atrakcyjne mieszkanie w świetnej lokalizacji - blisko centrum, ul. Dolna Ze względu na bliskość Uniwersytetu i szpitala jest to bardzo atrakcyjna oferta pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Morelowe,Zielona Góra

465 000 zł85 m² 5 483,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - Zielona Góra - ul. Henryka Sienkiewicza Powierzchnia: 84,80 m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura. Biuro d&k Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

325 000 zł47 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Zielonej Góry 46,5 m Opis nieruchomości: -2 pokoje -oddzielna kuchnia -łazienka -oddzielne wc -przedpokój -piwnica -dostęp do strychu -mieszkanie do.