dowolna

Mieszkania w centrum Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu

404 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

404 ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

390 000 zł44,02 m² 8 859,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko W ldk nieruchomości Mieszkanie 44 m po remoncie z komórką lokatorską - centrum Zielonej Góry Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m z komórką lokatorską, położone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90,40 m² 6 626,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Duże trzypokojowe mieszkanie W centrum miasta Duże, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej w centrum miasta. Kamienica po remoncie dachu, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł71,20 m² 11 502,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie położone jest w bardzo bliskiej odległości od "focus Park" oraz zielonogórskiej Palmiarni (widok na Palmiarnię bezpośrednio z salonu). Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł44 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - do własnej aranżacji. Przedstawiam atrakcyjną ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania, o powierzchni 44 m , położonego na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

543 550 zł57,50 m² 9 453,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Batorego Park Zielona Góra | 3 pokoje | 57,50 m + taras 34,5 m | Parter | Bez pcc Dostępność i moment zakupu Batorego Park jest w połowie budowy postęp 50%, termin odbioru grudzień.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem | ul. Wypoczynek | balkon | spokojna okolica Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 441 zł44,59 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| z adzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta bezpośrednia brak opłat za pośrednictwo -0% 2- pokojow E Z tarasem W apartamentowcu!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 290 zł54,10 m² 9 487,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępność i moment zakupu Batorego Park I jest już dostępny w sprzedaży, termin odbioru grudzień 2026 r. Inwestycja jest na początku ścieżki sprzedażowej. Budnex zrealizował.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł92,10 m² 7 763,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę na zielonogórskiej starówce - idealne miejsce na biuro, kancelarię lub komfortowe mieszkanie! Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 92,10 m usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł58,20 m² 5 137,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kamienica 58,2 m - centrum Zielonej Góry Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal o powierzchni 58,2 m , położony w samym sercu Zielonej Góry, w zadbanej kamienicy po świeżej.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł82 m² 12 060,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy, 6-letni apartament stanowiący parter domu w zabudowie bliźniaczej - gotowy na nowego właściciela. Mieszkanie w którym można poczuć się bezpiecznie. Super oferta - apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 44 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku w 2024 roku zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 452 zł83,81 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Klient Kupujący nie ponosi kosztów podatku pcc oraz obsługi biura nieruchomości. Prezentujemy Państwu pierwszy etap inwestycji przy ul. Batorego. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , położone na parterze w bloku po termomodernizacji z nową windą przy ul. Powstańców Warszawy w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100,60 m² 6 948,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

NA sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie W nowoczesnym budynku przy ul. Strumykowej 26b W zielonej górze. Jeśli szukasz mieszkania, w którym możesz poczuć się jak w domku jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41,50 m² 13 975,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 41,5 m | parter Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone na parterze dwukondygnacyjnego budynku przy ul. Lisa.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł40 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36 m z dodatkową antresolą sypialnianą (ok. 4 m ), zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy w samym sercu miasta, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł118,44 m² 6 332,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie na osiedlu Malarzy w Zielonej Górze. Oferta tylko W metrohouse! Mieszkanie stanowi część domu i znajduje sie na I piętrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł57 m² 10 877,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowa oferta w prestiżowej lokalizacji Na sprzedaż elegancki, dwupoziomowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Zielonej Góry - przy ul. Waszczyka,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46,60 m² 7 918,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na parterze wieżowca przy ulicy Leopolda Okulickiego w Zielonej Górze. Lokal ma dwustronny układ, co zapewnia dobre doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł50,20 m² 7 768,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie do remontu | ul. Dolna | blisko uczelni | 50,5 m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,5 m , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku przy ul. Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 550 zł56,90 m² 9 587,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Leśny Dwór II Zielona Góra | 3 pokoje | 56,90 m | Piętro 5 z 5 | Bez pcc Dostępność Klatka 3 Leśnego Dworu II: wyprzedana w 100%. Klatka 1: 17 z 18 lokali sprzedanych. Klatka 7: 16.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,74 m² 11 795,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe, jasne, ustawne mieszkanie Z dwoma tarasami W nowym apartamentowcu przy ulicy piaskowej super lokalizacja - centrum miasta Nieruchomość o pow. 67,74m2 (w tym 3,98m2 skrytka.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł46,90 m² 12 046,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Komfortowe 2 pokoje z dużym tarasem | świetna lokalizacja | Zielona Góra | Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 46,88 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł90 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga! Wyjątkowa inwestycja! Do sprzedaży udział we własności atrakcyjnie zlokalizowanej nieruchomości w bliskich okolicach centrum Zielonej Góry. Uwaga! Nieruchomość w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł69 m² 6 811,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dom oferuje mieszkanie znajdujące się w centrum miasta. Na 69 mkw rozmieszono przedpokój , 3 duże pokoje , kuchnię i łazienkę wraz z wc. Na podłogach znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł55,70 m² 11 131,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w nowoczesnej i spokojnej części Zielonej Góry. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 550 zł56,90 m² 9 570,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Leśny Dwór II Zielona Góra | 3 pokoje | 56,90 m | Piętro 1 | Bez pcc Dostępność Klatka 3 Leśnego Dworu II: wyprzedana w 100%. Klatka 1: 17 z 18 lokali sprzedanych. Klatka 7: 16.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł119,48 m² 7 532,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowy dwupoziomowy apartament os. Zdrojowe Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 119,48m2 w skład której wchodzą: parter: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł53,90 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne, dwupokojowe mieszkanie z narożnikowym balkonem w dobrym standardzie i estetycznie urządzone. Lokal w pełni wyposażony , zadbany i gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł55,20 m² 8 496,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku. Balkon i widok na las! Na powierzchni 55,20m2 rozmieszczono: - salon z wyjściem na balkon, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Zielona Góra,lubuskie

355 000 zł40,40 m² 8 787,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 40,40 m2 położone w zadbanej , zabytkowej kamienicy w samym centrum Zielonej Góry, przy ul. Reja. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 562 zł45,59 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację - zapraszam do współpracy   pokojowe mieszkanie Z balkonem W spokojnej okolicy jesteśmy bezpośrednim biurem.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł48,30 m² 7 619 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe położone w samym Centrum Zielonej Góry przy ul. Chopina. Budynek wybudowany w połowie lat 60 tych z cegły, częściowo ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł46,61 m² 8 045,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe | 375.000| Osiedle Piastowskie | Cena: 375 000 zł | Powierzchnia: 46,6 m | Piętro: 3 | Na sprzedaż prezentujemy Państwu sympatyczne, funkcjonalne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 300 zł67,40 m² 8 624,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje w nowym budynku | 67,4 m | Łężyca, zielona Góra | od zaraz | komórka lokatorska w cenie Nowe budownictwo w Zielonej Górze nie musi kosztować 10 000 pln za metr. Ten lokal.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł47,40 m² 8 966,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Zielonej Górze. Z okien i balkonu roztacza się piękny widok na panoramę miasta i Wzgórza Piastowskie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, trzypokojowy apartament z dużym tarasem (loggia ok 10 mkw), wykończony i urządzony w wysokim standardzie pod okiem architekta wnętrz w ścisłym centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł39,30 m² 9 412,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego na oś pomorskim wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł120,25 m² 6 320,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   nowoczesny apartament dwupoziomowy Z ogródkiem W zabudowie dwulokalowej na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58,60 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Profi Nieruchomości pośredniczy w wynajmie mieszkania o powierzchni ok 59m2 w Zielonej Górze. Mieszkanie przyjazne zwierzętom Super miejsce na mapie Zielonej Góry- centrum. W pobliżu.