dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Zielona Góra - Sprzedaż i wynajem

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

499 000 zł63,40 m² 7 871 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Aldan nieruchomości przedstawia do sprzedaży przestronne 3 - pokojowe mieszkanie na bardzo lubianym Os. Zacisze w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na III piętrze niskiego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,90 m² 8 061,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - Zielona Góra - os. Pomorskie Powierzchnia: 61,90 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Biuro Nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł69,66 m² 7 967,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje Zielona Góra - Os. Pomorskie Powierzchnia: 69,66 m Piętro: 3 / niski blok Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości d&k.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł50,20 m² 7 908,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone w Zielonej Górze przy ul. Rydza-Śmigłego, na 3 piętrze budynku. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

529 000 zł57,30 m² 9 232,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 57m , położone w bloku przy ul. Wojska Polskiego w Zielonej Górze. To świetna propozycja zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł53,50 m² 9 831,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 53,50 m . Mieszkanie z ekspozycją okien zachód + sypialnia na północ. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł41,20 m² 8 228,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowa, obniżona cena. Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym położone na lubianym przez mieszkańców osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł58,64 m² 8 321,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze na Osiedlu Przyjaźni przy ul. Słowackiej, idealne dla rodzin oraz osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie | centrum Zielonej Góry | ul. Spawaczy | balkon | 49 m Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł48,90 m² 10 184,05 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż oferujemy piękne, w pełni wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Krośnieńskiej w Zielonej Górze, na.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł35,80 m² 10 195,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem na Osiedlu Zacisze - świetna inwestycja lub komfortowe mieszkanie na start Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,80 m , położone na cenionym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł30 m² 10 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż jasna, przestronna kawalerka - Osiedle Zacisze Na sprzedaż funkcjonalna i bardzo dobrze doświetlona kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 3. (ostatnim) piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64,70 m² 7 712,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przy lesie - cisza, zieleń i świetna lokalizacja! | Na sprzedaż oferujemy jasne, przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 1. piętrze w bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

297 500 zł28,70 m² 10 365,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 28,7 m , położonego w spokojnej okolicy przy ul. Spawaczy 11 - ekspozycja z okien i balkonu typu.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł48,64 m² 7 709,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ager Nieruchomości prezentuje interesujące mieszkanie 2 pokojowe, położone na 5 piętrze wysokiego bloku, na Osiedlu Pomorskim. Mieszkanie jasne, rozkładowe, dwustronne, okna wychodzące na południe.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł50,80 m² 7 775,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ager nieruchomości oferuje państwu na sprzedaż Ustawne Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o pow.50,8m2 położone na 3 piętrze w niskim bloku na Os.Śląskim w spokojnej okolicy otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48,60 m² 7 818,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Ager nieruchomości oferuje na sprzedaż Ustawne mieszkanie 2 pokojowe o pow.48,6m2 położone na 4 piętrze w niskim zadbanym bloku po termomodernizacji przy ul. Węgierskiej na bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł61,50 m² 8 941,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! nowa lepsza cena! - do negocjacji - oferta na wyłączność Nieruchomość dostępna tylko w moim biurze. Zapraszam Profi Nieruchomości pośredniczy przy sprzedaży mieszkania o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł44 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - do własnej aranżacji. Przedstawiam atrakcyjną ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania, o powierzchni 44 m , położonego na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , położone na parterze w bloku po termomodernizacji z nową windą przy ul. Powstańców Warszawy w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,20 m² 10 080,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Gotowe do zamieszkania: 2 pokoje w stylu prowansalskim - Zielona Góra, ul. Agrestowa Szukasz mieszkania, w którym po prostu położysz swoje rzeczy i zaczniesz cieszyć się nowym domem? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

369 000 zł46,60 m² 7 918,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na parterze wieżowca przy ulicy Leopolda Okulickiego w Zielonej Górze. Lokal ma dwustronny układ, co zapewnia dobre doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł36,70 m² 9 400,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przytulna kawalerka na Osiedlu Zacisze w Zielonej Górze - idealne miejsce dla Ciebie! Oferujemy jasną i słoneczną kawalerkę o powierzchni 36,70 m , która spełni oczekiwania osób.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł46,61 m² 8 045,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe | 375.000| Osiedle Piastowskie | Cena: 375 000 zł | Powierzchnia: 46,6 m | Piętro: 3 | Na sprzedaż prezentujemy Państwu sympatyczne, funkcjonalne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł47,40 m² 8 966,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Zielonej Górze. Z okien i balkonu roztacza się piękny widok na panoramę miasta i Wzgórza Piastowskie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł39,30 m² 9 412,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego na oś pomorskim wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61,90 m² 8 885,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje | 61,9 m | balkon z widokiem na las | 1 piętro | Os. Pomorskie Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,9 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł92 m² 6 032,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   duże przestronne 4 pokojowe mieszaknie na sprzedaż Prezentuje bardzo duże oraz przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł52,80 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ager nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż Atrakcyjne Ustawne Gotowe do Wprowadzenia Mieszkanie 2 pokojowe o pow.52,80m2 położone na 2 piętrze w zadbanym ocieplonym bloku z 2004r.

Szczegóły ogłoszenia

519 900 zł59,80 m² 8 693,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku na atrakcyjnym osiedlu Zacisze. Atrakcyjnie zlokalizowany blok po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50,20 m² 10 936,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 50 m | wysoki parter | balkon | centrum prospace Finanse i Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,20 m , zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł60,15 m² 9 060,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie mieszczące się na parterze w wieżowcu przy ul. Osiedle Pomorskie w Zielonej Górze, we wschodniej części miasta. *Ta oferta tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47,10 m² 10 382,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Os. Słoneczne | 47,1 m | Loggia Na sprzedaż w pełni wyremontowane, umeblowane i bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł51,80 m² 6 853,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferta tylko W metrohouse! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w zadbanym bloku, położone na spokojnym osiedlu w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł63 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie po generalnym remoncie. Oferuję na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , które zostało poddane generalnemu remontowi w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

450 990 zł52,20 m² 8 639,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł31,40 m² 10 828,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Ager nieruchomości oferuje państwu na sprzedaż Ustawną kawalerkę o pow.31,40m2 położoną na 1 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji na Os.Łużyckim przy ul. Rydza Śmigłego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

520 000 zł59,80 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje | 59,80 m | parter | balkon | klimatyzacja | os. Zacisze - ul. Agrestowa Najważniejsze informacje: powierzchnia: 59,80 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter / 4 Budynek: blok typu kostka (1989.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50,20 m² 7 948,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Platinum House! Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,20m2. Idealnie dla rodziny, pary, czy choćby z uwagi na układ i lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,80 m² 8 347,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje | centrum Zielonej Góry | blisko Uniwersytetu | winda | balkon Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Węgierska

Zielona Góra,lubuskie

355 000 zł36,40 m² 9 752,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 36,4 m | duża kuchnia | balkon | winda | Zielona Góra Na sprzedaż funkcjonalne gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 36,4 m , położone na 6. piętrze wieżowca.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij