dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Zielona Góra - Lista ogłoszeń

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

555 000 zł69,66 m² 7 967,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje Zielona Góra - Os. Pomorskie Powierzchnia: 69,66 m Piętro: 3 / niski blok Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości d&k.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł28,32 m² 56,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka z oddzielną sypialnią. Kameralne i ciche sąsiedztwo, ładny widok z okien ;) mieszkanie juz dostępne (mamy klucze). Układ: przestronny pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł62 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe mieszkanie na os. Młodzieżowiec Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na dziesiątym piętrze wieżowca położonego na os. Młodzieżowiec. Mieszkanie do własnej aranżacji. Ma 62.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł59,60 m² 9 060,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Wyjatkowa nieruchomość - parter kamienicy z przynależną częścią działki, 2 piwnicami, częścią strychu, z przyjaznym i cichym sąsiedztwem. Idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 54m2, 2-pokojowe z balkonem, osobną kuchnią i garderobą układ pomieszczeń: *pokój dzienny z balkonem, narożnik, biurko do pracy, 2 komody, telewizor. *sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł46,70 m² 48,18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane trzypokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej części Zielonej Góry tuż przy Parku Piastowskim. Lokal gotowy do zamieszkania od zaraz , z łazienką świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł41,20 m² 8 228,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowa, obniżona cena. Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym położone na lubianym przez mieszkańców osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł52,40 m² 6 965,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o bardzo praktycznym układzie, położone na 2 piętrze kameralnego budynku, w którym znajduje się jedynie 7 mieszkań. Nieruchomość dwustronna, składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł55,40 m² 7 563,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Umeblowane trzypokojowe mieszkanie W centrum miasta Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze kamienicy położonej w centrum miasta. W mieszkaniu pozostaje umeblowanie oraz sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł50,10 m² 8 483,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Spółdzielczej 11 W zielonej górze. Jeśli liczy się dla Ciebie lokalizacja w ścisłym centrum miasta, gdzie na wyciągnięcie ręki są urzędy,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ager nieruchomości oferuje państwu na sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe o pow 48m2 położone na 4 piętrze w niskim ocieplonym bolku na Os.Morelowym przy ul.Staffa zlokalizowanym nieopodal Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

385 100 zł46,71 m² 8 244,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż prezentujemy Państwu sympatyczne, funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni: 46,6 m położone w spokojnej i zielonej części Zielonej Góry. Mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47,10 m² 10 382,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Os. Słoneczne | 47,1 m | Loggia Na sprzedaż w pełni wyremontowane, umeblowane i bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,10 m² 9 385,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie, usytuowanego na pierwszym piętrze bloku. To propozycja dla tych, którzy poszukują nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł70,20 m² 8 119,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: zielona Góra, ul. Chrobrego 30 (centrum) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 70 m , położona w samym centrum Zielonej Góry. Mieszkanie zostało zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta, w samym centrum Zielonej Góry, przy ul. Staffa,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł82,50 m² 9 212,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż przedstawiamy w ofercie piękne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82,5 m , położone na parterze domu wolnostojącego w spokojnej części Zielonej Góry -.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł88,70 m² 8 444,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zupełnie nowe 4 pokojowe mieszkanie Z 2 miejscami parkingowymi I ogódkiem racula. Wykończone pod klucz. Mieszkanie usytuowane na piętrze dwukondygnacyjnego, dwulokalowego budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł65,30 m² 9 035,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę przestronnego, trzypokojowego mieszkania w nowej części os. Zacisze, przy ul. Kokosowej - jednym z najbardziej urokliwych i pożądanych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł79,60 m² 7 035,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w centrum miasta- lokal idealny do zamieszkania bądź prowadzenia działalności gospodarczej- np. kancelarii czy biura.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

389 000 zł49,70 m² 7 826,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 49,70m2 zlokalizowane na Osiedlu Pomorskim. Budynek zarządzany przez Wspólnotę Mieszkaniową. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,66 m² 8 199,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertę sprzedaży mieszkania położonego w centrum Zielonej Góry przy ul. dr. Pieniężnego. Budynek ma własne wewnętrzne podwórze przeznaczone na parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji Do wynajęcia przytulna kawalerka w samym centrum Zielonej Góry przy ulicy Reja. Mieszkanie składa się z: - osobnej kuchni, - salonu, - łazienki Koszty wynajmu: - odstępne 2.500 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł54,39 m² 10 277,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nabywca nie pokrywa kosztów prowizji, ani podatku pcc. Przedstawiam Państwu wyjątkową, kameralną inwestycję deweloperską w dzielnicy Jędrzychów - Zielona Góra na ulicy Pinokia. Powstające.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,91 m² 7 266,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Krzywoustego 16 W zielonej górze. Jeśli zależy Ci na mieszkaniu położonym w ścisłym centrum miasta, ale w ustronnym miejscu i w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ager nieruchomości oferuje na sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe o pow.38m2 położone na parterze w niskim odnowionym bloku po termomodernizacji na Os.Piastowskim przy ul.Zawadzkiego. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,80 m² 8 347,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje | centrum Zielonej Góry | blisko Uniwersytetu | winda | balkon Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Sawka Nieruchomości oferuje do wynajęcia, umeblowaną kawalerkę o powierzchni użytkowej 30,00 m2, zlokalizowaną przy ulicy Skrajnej w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł50,80 m² 7 775,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ager nieruchomości oferuje państwu na sprzedaż Ustawne Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o pow.50,8m2 położone na 3 piętrze w niskim bloku na Os.Śląskim w spokojnej okolicy otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45,10 m² 53,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe W zielonej górze przy ul. Głowackiego 8. Jeśli zależy Ci na nowoczesnym mieszkaniu w spokojnym otoczeniu i z łatwym dostępem do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48,60 m² 7 818,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Ager nieruchomości oferuje na sprzedaż Ustawne mieszkanie 2 pokojowe o pow.48,6m2 położone na 4 piętrze w niskim zadbanym bloku po termomodernizacji przy ul. Węgierskiej na bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł45,20 m² 6 592,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie W kamienicy przy zielonogórskim daptaku, które może pełnić funkcję zarówno mieszkalną jak i biurową. Układ I standard: nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł58,80 m² 9 676,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jesteś inwestorem - chcesz czerpać zyski z wynajmu? Ten dwupak Inwestycyjny jest właśnie dla Ciebie! sawka Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomości o powierzchni użytkowej 58,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,60 m² 7 798,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ager nieruchomości oferuje na sprzedaż Ustawne Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o pow.48,6m2 z przepięknym widokiem położone na 10 piętrze w wieżowcu na dobrze zurbanizowanym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł72,70 m² 38,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie położone w Zielonej Górze przy ulicy Strumykowej. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony. Mieszkanie zadbane, wykończone starannie i w.

Szczegóły ogłoszenia

547 200 zł57,60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze urokliwej kamienicy, zlokalizowanej na deptaku w samym sercu Zielonej Góry. To niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł153,60 m² 6 412,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż całe piętro budynku W kamienicy W ścisłym centrum miasta. Nieruchomość składająca się z dwóch lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 153,6 m2 usytuowanych na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł56,80 m² 33,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy na deptaku w Zielonej Górze. Mieszkanie posiada powierzchnię 56,80 m2. Układ pomieszczeń: 1) Salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł68,07 m² 9 093,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opłata rezerwacyjna tylko 5.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Domy W cenie mieszkań, już od 619.000 zł. Kontynuacja osiedla - nowy etap budowy - osiedle złote piaski! domy.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł49,30 m² 9 229,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - 49,3 m , ul. Wyspiańskiego, zielona Góra Oferujemy na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,3 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł41,60 m² 6 706,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze 2 piętrowego bloku - ul. Botaniczna. Lokal posiada powierzchnię 41,60 m2, na którą składają się 2 osobne.