Mieszkanie, ul. Osiedle Pomorskie
Osiedle Pomorskie, Pomorskie, Zielona Góra, lubuskie
- 299 000 zł
- 36,30 m²
- 8 237 zł/m²
Joanna Chmielews...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Osiedle Pomorskie
Osiedle Pomorskie, Pomorskie, Zielona Góra, lubuskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie, ul. Osiedle Pomorskie
Zaktualizowane: 22 maja 2026
299 000 zł 36,30 m² 8 237 zł/m²
2/10
1
1986
parking publiczny / na ulicy
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
2/10Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1986Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 299 000 zł (8 237 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: inna, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 36,30 m², 1 pokój; stan: do remontu
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1986
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (2 m²), piwnica
- Czynsz: 600 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Lotus Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 168
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Osiedle Pomorskie, Pomorskie, Zielona Góra, lubuskie
- Otoczenie: umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Kawalerka 36,3 m | 2 piętro | os. Pomorskie, Zielona Góra | Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu | do remontu | balkon | piwnica
Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36,3 m + piwnica i balkon, położona na 2 piętrze wieżowca z windą na osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze. (...)
576 194...
576 194 841