Mieszkanie, ul. Osiedle Pomorskie

Osiedle Pomorskie, Pomorskie, Zielona Góra, lubuskie

  • 365 000 zł
  • 46,80 m²
  • 7 799,15 zł/m²

Zdjęcie

ADAM

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Osiedle Pomorskie

Osiedle Pomorskie, Pomorskie, Zielona Góra, lubuskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

365 000 zł

46,80 m²

7 799,15 zł/m²

Mieszkanie, ul. Osiedle Pomorskie

Zaktualizowane: 22 maja 2026

365 000 zł 46,80 m² 7 799,15 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1986
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1986

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 365 000 zł (7 799,15 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 46,80 m², 2 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1986 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Kuchnia: oddzielna
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 22.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,8 m² usytuowane w Zielonej Górze na os. Pomorskim. Zlokalizowane na 3. piętrze czteropiętrowego bloku.

W skład mieszkania wchodzi :

-salon

-sypialnia

-kuchnia

-łazienka

-przedpokój

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 7,4 m2

Czynsz wynosi 700 PLN

W pobliżu znajdują się:

Uniwersytet Zielonogórski
(...)

Agent

ADAM

501 166...

501 166 237

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

ADAM

501 166...

501 166 237

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

ADAM