dowolna

Nieruchomości Zielona Góra - Oferty sprzedaży nieruchomości

893 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

893 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Sucha,Zielona Góra

1 400 000 zł127 m² 11 023,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:787 m²

Wyjątkowa okazja na Osiedlu Złote Piaski - dom, który łączy komfort, prywatność i wysoką jakość! Przedstawiamy nowoczesny, starannie zaprojektowany dom wolnostojący, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellonki

Batorego,Zielona Góra

665 000 zł62 m² 10 693 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko w biurze prospace Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,19 m2 w cenie 665 000 tyś, położone na trzecim piętrze z windą w pięciopiętrowym bloku z 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Słoneczne,Zielona Góra

459 000 zł51 m² 9 017,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,9m2usytuowane na IX, zlokalizowane w Zielonej Górze na osiedlu Słonecznym, w niedalekiej odległości od centrum, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przyjaźni,Zielona Góra

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta bez prowizji - wyjątkowa okazja! Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w niskim, bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

455 990 zł52 m² 8 735,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe po remoncie. Mieszkanie o pow. 52,2 m2 ( łącznie z piwnicą 2,3m2) znajduje się na VIII piętrze w budynku wielorodzinnym na os. Pomorskim. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Przyjaźni,Zielona Góra

499 000 zł54 m² 9 309,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę sprzedaży dużego, jasnego 3- pokojowego mieszkania położonego na III piętrze przy ul. Stefana Wyszyńskiego 32 C w Zielonej Górze. Powierzchnia: 65 m po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

585 000 zł58 m² 10 049,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfort i elegancja w sercu Łężycy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Zielonej Górze przy ul. Inwestycyjnej - miejsca, które łączy nowoczesny styl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

624 000 zł69 m² 9 079 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko tutaj taka oferta - nie szukaj dalej! Twoje em oferuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze przy ul. Obywatelskiej, o powierzchni łącznej 71,81 m2. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

669 000 zł83 m² 8 095,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:83 m²

Oferta w biurze Prospace Na sprzedaż ostatnie trzy mieszkania w nowoczesnej zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w samym sercu dzielnicy Łężyca w Zielonej Górze. Nowoczesny projekt -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cyryla i Metodego

Piastowskie,Zielona Góra

285 000 zł30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie. Mieszkanie o pow. 30,0 m2 znajduje się na II piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Cyryla i Metodego. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

1 160 000 zł91 m² 12 747,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjny, przestronny, wykończony w nowoczesnym stylu apartament o powierzchni ok. 91 m2 usytuowany na parterze niskiego budynku z 2019 roku. Mieszkanie jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

782 850 zł92 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę na zielonogórskiej starówce - idealne miejsce na biuro, kancelarię lub komfortowe mieszkanie! Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 92,10 m usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

530 000 zł65 m² 8 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji! Przedstawiamy wyjątkową okazję - dwupokojowe, przestronne mieszkanie w urokliwej kamienicy przy Parku Sowińskiego w sercu Zielonej Góry! Co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

527 000 zł63 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje gotowe do zamieszkania - W rezerwacji dobra komunikacja Z centrum Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,9 m2 znajdujące się na drugim piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szlachecka

Leśny Dwór,Zielona Góra

629 900 zł73 m² 8 628,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: zielona Góra, ul. Szlachecka Oferujemy na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 72,5 m , usytuowany w nowoczesnym budynku apartamentowym z 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

365 000 zł1 507 m² 242,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana - wilkanowo. Działka o powierzchni 1507 m2 położona w miejscowości Wilkanowo, oddalona ok. 6 km od centrum Zielonej Góry. Został złożony wniosek o wydanie warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Sucha,Zielona Góra

1 330 000 zł127 m² 10 472,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący na Osiedlu Złote Piaski - komfort, nowoczesność i prestiż! Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą ofertą sprzedaży przestronnego i nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

308 400 zł771 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu do kupna działkę W łężycy W malowniczej okolicy pod samym lasem! Działka niezabudowana o pow. 771m2 z wewnętrznymi drogami z dojazdem z drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

385 000 zł39 m² 9 796,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe po remoncie. Mieszkanie o pow. 39,3 m2 ( łącznie z piwnicą 2,9m2) znajduje się na III piętrze w budynku wielorodzinnym na os. Pomorskim. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellonki

Batorego,Zielona Góra

639 000 zł57 m² 11 238,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedażą 3-pokojowego mieszkania w nowym budownictwie przy ul. Anny Jagiellonki w Zielonej Górze. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Cegielnia,Zielona Góra

1 350 000 zł146 m² 9 252,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Przedstawiamy wyjątkową okazję - komfortowy, atrakcyjny dom w zielonej, spokojnej okolicy Zielonej Góry, który zachwyci każdego poszukującego idealnego miejsca do życia. Ta piękna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Jędrzychów,Zielona Góra

799 000 zł102 m² 7 862,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską usytuowaną w spokojnej okolicy w sąsiedztwie domków jednorodzinnych w Jędrzychowie. Zakończenie budowy zaplanowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przyjaźni,Zielona Góra

379 000 zł75 m² 5 053,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości prospace oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Zielonej Górze przy ulicy Stefana Wyszyńskiego, o powierzchni po podłogach około 75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przylep,Zielona Góra

364 000 zł46 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania blisko centrum, a jednocześnie w spokojnym i cichym miejscu, z widokiem na las, szybkim i dogodnym dojazdem do centrum Zielonej Góry - to jest propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wypoczynek

Piastowskie,Zielona Góra

380 000 zł48 m² 7 943,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu przy ul. Wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zielona Góra,lubuskie

330 000 zł52 m² 6 370,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blisko centrum | parter | ogródek Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m, zlokalizowane na parterze w klimatycznej kamienicy, przy ul. Gen.J. Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Centrum,Zielona Góra

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe położone w ścisłym centrum Zielonej Góry. Do mieszkania przynależy ogródek rekreacyjny - ok. 45m2, miejsce postojowe na terenie wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Piastowskie,Zielona Góra

459 999 zł47 m² 9 725,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 47,3 m 1. piętro Park Piastowski Ptasia Mieszkanie po generalnym remoncie, aktualnie w trakcie prac, gotowe do odbioru w ciągu najbliższych 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Piastowskie,Zielona Góra

527 000 zł55 m² 9 547,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zawadzkiego Zośki w Zielonej Górze. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

465 000 zł62 m² 7 440 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

W ogłoszeniu znajdziesz pełny spacer 3D obejrzysz całe mieszkanie w kilka sekund. Przestronne 3 pokoje z balkonem 62,5 m Os. Pomorskie Zielona Góra Na sprzedaż przestronne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastowskie,Zielona Góra

395 000 zł48 m² 8 263,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w zachodniej części Zielonej Góry - idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących komfort i spokój! Ten funkcjonalny lokal o powierzchni 47,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Czarkowo,Zielona Góra

612 699 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowego, niezamieszkałego trzypokojowego mieszkania, położonego na parterze czteropiętrowego budynku wyposażonego w cichobieżną windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Wazów,Zielona Góra

419 000 zł46 m² 9 059,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,25 m , zlokalizowane na 2 piętrze budynku mieszkalnego przy ul.Podgórnej w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Racula,Zielona Góra

2 599 000 zł527 m² 4 931,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 396 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu pełniącego funkcję mieszkalno- warsztatowo- gospodarczą. Budynek jest obiektem w części parterowym, w części dwukondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Przyjaźni,Zielona Góra

1 190 000 zł179 m² 6 659,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy państwu do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną na osiedlu przyjaźni. W skład oferowanej nieruchomości wchodzi: lokal mieszkalny O pow. 126,00 m.kw. na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

239 000 zł26 m² 9 372,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka na sprzedaż! oferta zarezerwowana! Nowa cena! Przedstawiamy Państwu mieszkanie położone niedaleko centrum. Lokal położony jest na VI piętrze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielona Góra

Jany,Zielona Góra

499 000 zł3 310 m² 150,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 3310 m2 w Zielonej Górze - dzielnicy Jany Działka znajduje się w urokliwym miejscu, blisko nowej zabudowy, w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

397 110 zł43 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży w 2 pokojowe mieszkanie wykańczane wg projektu przez profesjonalną Firmę Przekazanie lokali w lutym 2026 lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Zielonej Górze w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Przyjaźni,Zielona Góra

1 190 000 zł179 m² 6 659,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zawada,Zielona Góra

1 950 000 zł470 m² 4 148,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 968 m²

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowąofertę domu, zlokalizowanego w Zielonej Górze na działce o pow. 1968m2. Na powierzchni 470m2,rozmieszczono 14 pokoi, 4 łazienki z wc, 1 wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Wojska Polskiego

Zielona Góra,lubuskie

35 000 000 zł16 802 m² 2 083,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate prezentuje enklawę niepowtarzalnego klimatu I stylu! Oferta dla dewelopera. Zespół budynków z 1925 roku stanowiący doskonałe tworzywo nadające się do zaadaptowania do celów.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij