dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Zielona Góra Jędrzychów

70 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

70 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 240 000 zł253 m² 4 901,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:675 m²

Sprzedam dwa domy w zabudowie bliźniaczej na ładnym i cichym osiedlu na Jędrzychowie. Dom nr 1 - 420.000 zł, dom nr 2 - 420.000 zł, działka - 400.000 zł. W pierwszej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

549 920 zł982 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana jędrzychów / osiedle uczonych | zielona góra Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się części miasta? Ta działka to idealne połączenie ciszy, nowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł345 m² 3 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:945 m²

Uwaga cena promocyjna 1 290 000 pln do końca maja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z potencjałem zlokalizowanego w pięknej i spokojnej okolicy. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł163,69 m² 10 080,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Dom wolnostojący - Zielona Góra Jędrzychów Powierzchnia : 163,69 m2 Powierzchnia działki : 1282 m2 Rok budowy: 2005 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości! Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 54m2, 2-pokojowe z balkonem, osobną kuchnią i garderobą układ pomieszczeń: *pokój dzienny z balkonem, narożnik, biurko do pracy, 2 komody, telewizor. *sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł147,50 m² 6 440,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Prospace Finanse i Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 190 000 zł313,61 m² 3 794,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 313,61m2 i powierzchni użytkowej 212,40 m2 w zabudowie bliźniaczej, położony na osiedlu domków jednorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł263,35 m² 4 025,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:617 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Oferujemy na sprzedaż wygodny, świetnie położony dom, położony na Osiedlu Kwiatowym, na zielonogórskim Jędrzychowie, zaledwie 5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Kupno nieruchomości często oznacza miesiące remontów, planowania i zaangażowania. Tutaj oznacza coś znacznie przyjemniejszego tj. wniesienie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł64,01 m² 10 607,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokoje | 64,01 m | 1 piętro | balkon | gotowe do zamieszkania | Zielona Góra, ul. Anny Jagiellonki Parametry nieruchomości: powierzchnia: 64,01 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Rynek:.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²200 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie magazynowe umiejscowione w wysokich suterenach z oknami, o łącznej powierzchni 200m2 bardzo blisko ul. Kożuchowskiej. Lokal znajduje się w wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   do wynajęcia pomieszczenia od 15M2 do 30 M2 - biurowe pomieszczenia 28 m2 - 420zł. 30 m2 - 450zł. - magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł58,54 m² 9 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:255 m²

Już gotowe! Apartamenty z ogrodami lub tarasami na nowym, kameralnym osiedlu na Jędrzychowie w Zielonej Górze przy ulicy Goździkowej! i pcc! Szczegóły u Marty Hozakowskiej tel.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł78,50 m² 8 025,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie na sprzedaż, zielona Góra - Jędrzychów! Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w Zielona Góra - Jędrzychów o powierzchni 78,5 m , idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł92 m² 7 597,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej `nad Strumykiem` na Jędrzychowie w Zielonej Górze - gotowe do zamieszkania! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji ani pcc! To.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł257 m² 3 186,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:448 m²

Dom jednorodzinny z potencjałem - Jędrzychów, ul. Stokrotkowa, zielona Góra Na sprzedaż dom jednorodzinny o dużym potencjale aranżacyjnym, położony w spokojnej i cenionej części.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł133,60 m² 44,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Taka oferta tylko w platinum house! Oferuję do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133,60 m , położony w świetnej lokalizacji - Zielona Góra, ul.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł49,90 m² 10 420,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne 3 pokoje z dużym balkonem i widokiem na las | Jędrzychów Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone na 1. piętrze nowoczesnego, niskiego budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł64,01 m² 10 607,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł212,40 m² 5 602,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Prezentujemy dom W zabudowie bliźniaczej na sprzedaż O powierzchni 212,40m2 Z garażem. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 410m2. Garaż o powierzchni 18,87m2. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:422 m²

Duży 3-pietrowy dom Z antresolą na jędrzychowie W świetnej lokalizacji **** Gotowiec inwestycyjny **** idealny dla dużej rodziny lub do prowadzenia działalności gospodarczej Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł105,22 m² 7 888,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowość nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji standard deweloperski. Więcej informacji pod numerem telefonu   Pomagamy w wyborze korzystnej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

799 000 zł76,02 m² 10 510,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Tylko w naszym biurze - taka oferta! dwupoziomowy apartament W świetnej lokalizacji - zielona góra - ul. Boczna Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

49,19 zł/m²16 m² 787 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   do wynajęcia pomieszczenie biurowe W ofercie lokal biurowy o powierzchni użytkowej 16m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł219,80 m² 4 545,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa cena! Dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i możliwością wydzielenia apartamentu - prestiżowy Jędrzychów, zielona Góra! Dodatkowym atutem nieruchomości jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł931 m² 750,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sawka Nieruchomości oferuje działkę budowlaną o powierzchni 931 m2, położoną w atrakcyjnej dzielnicy Jędrzychów (osiedle Uczonych) przy ulicy Jędrzeja Śniadeckiego w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

2 645 000 zł242,90 m² 10 889,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Tylko tutaj taka oferta - nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Twoje em, oferuje do sprzedaży energooszczędny, inteligentny dom wolnostojący - w świetnej lokalizacji - Jędrzychów.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł263,35 m² 4 025,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:617 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł62,77 m² 8 905,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nabywca nie pokrywa kosztów prowizji, ani podatku pcc. Przedstawiam Państwu wyjątkową, kameralną inwestycję deweloperską w dzielnicy Jędrzychów - Zielona Góra na ulicy Pinokia. Powstające.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł54,39 m² 10 277,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   pokojowy apartament Z ogródkiem na jędrzychowie! W ofercie sprzedaży posiadamy 3 -pokojow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł99,78 m² 8 007,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż w zabudowie segmentowej położony na rodzinnym osiedlu z daleka od zgiełku miasta. Dom w stanie deweloperskim. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł197,53 m² 3 543,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:509 m²

Dom wybudowany w latach 80-tych w technologii tradycyjnej, położony na jednym ze wzniesień na osiedlu Jędrzychów. Idealne, zaciszne miejsce dla rodziny lub do wykorzystania na inne cele (hotel.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł88,40 m² 8 359,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy lokal mieszkalny z ogrodem Zielona Góra, jędrzychów Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny w domu dwulokalowym o łącznej powierzchni użytkowej 88,40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł131,44 m² 6 839,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Sawka Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronny, jednopoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 131,44 m2, położony w atrakcyjnej dzielnicy Jędrzychów przy ulicy Wroniej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł131,44 m² 19,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Sawka Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronny, jednopoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 131,44 m2, położony w atrakcyjnej dzielnicy Jędrzychów przy ulicy Wroniej.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł69,56 m² 11 860,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny apartament 3 pokojowy o powierzchni ok. 70 m2 z usytuowane na parterze niskiego apartamentowca z 2024 roku w dzielnicy- jędrzychów w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł107 m² 8 177,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   dom W zabudowie szergowej- warto zobaczyć W sprzedaży ładny dom o pow. 110m2 plus dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Jędrzychów,Zielona Góra

1 980 000 zł142 m² 13 943,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom z eleganckim wnętrzem zlokalizowany w jednej z pożądanych dzielnic - na Jędrzychowie. Prezentujemy do sprzedaży parterowy dom o nowoczesnej bryle z inteligentnymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł195,70 m² 7 409,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:699 m²

Uwaga! Doskonała inwestycja! Do sprzedaży całkowicie wyremontowany, wolnostojący dom z pięknym, zagospodarowanym ogrodem na prestiżowym osiedlu domów Jędrzychów. Powierzchnia budynku: 195,70m,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł76,02 m² 10 510,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł68 m² 11 397,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: zielona Góra, ul. Nowa Cena podlega negocjacji. Na sprzedaż wyjątkowo jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze kameralnego, nowoczesnego budynku na spokojnym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij