dowolna

Nieruchomości Zielona Góra - Oferty sprzedaży nieruchomości

892 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

892 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jana Sobieskiego

Zielona Góra,lubuskie

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż lokal hu w Zielonej Górze przy ul. Jana Sobieskiego. Narożne budownictwo z dużymi witrynami. Bezpośrednie sąsiedztwo Deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Zielona Góra,lubuskie

779 000 zł115 m² 6 774 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny dwupoziomowy apartament, składający się z 4 pokoi przy ul. Składowej w Zielonej Górze. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lecha

Zielona Góra,lubuskie

759 000 zł127 m² 5 971,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Opis Oferta w biurze prospace prowizję biura pokrywają sprzedający Na sprzedaż świetnie zaprojektowany piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość znajduje się w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Łężyca,Zielona Góra

630 000 zł82 m² 7 654,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

II etap osiedla przy ulicy Łężyca- geodetów Zielona Góra Przedstawiamy ofertę lokali mieszkalnych z ogrodami i miejscami postojowymi w kameralnej inwestycji przy ulicy Łężyca-Geodetów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

359 000 zł54 m² 6 623,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Opis Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m2, usytuowane na piątym piętrze w bloku po remoncie windy oraz klatki schodowej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Chynów,Zielona Góra

1 100 000 zł147 m² 7 461,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

W pełni wykończony, urządzony i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem! Położony w obrębie nowo wybudowanego kompleksu domów na osiedlu kolorowym przy ulicy złotej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pionierów Zielonej Góry

Zielona Góra,lubuskie

429 000 zł51 m² 8 428,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Opis Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m2, usytuowane na trzecim piętrze w jednoklatkowym budynku na ul. Pionierów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

320 000 zł36 m² 8 791,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów sie na prezentację atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze. Na powierzchni 36,4m2 rozmieszczono salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Wazów,Zielona Góra

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów sie na prezentację atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe Oferuje Państwu bardzo ładne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku. Na powierzchni 47,17m2 rozmieszczono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Zielona Góra,lubuskie

300 000 zł43 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Przepiękne mieszkanie w sercu Zielonej Góry! Idealne dla par, singli lub rodzin! To urokliwe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Łężyca,Zielona Góra

399 999 zł41 m² 9 661,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Absolutnie nowe! nowe osiedle! nowy blok! nowe mieszkanie! nowe wyposażenie! Polecamy! Dwupokojowe, urządzone mieszkanie o powierzchni 41,4 m2, położone na II piętrze w bloku z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ochla-Strumykowa

Ochla,Zielona Góra

335 116 zł1 684 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

* umowa Przedwstępna* Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow. 1126m2 położonej w Ochli przy ul. Strumykowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grabowa

Nowy Kisielin,Zielona Góra

594 000 zł82 m² 7 243,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej , o powierzchni 81,39m2 jeden segment , zlokalizowany na działce około 500m2 w Nowym Kisielinie. Dom budowany na osiedlu domów jednorodzinnych w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kożuchowska

Jędrzychów,Zielona Góra

646 570 zł68 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wyjątkowe, nowe, kameralne osiedle apartamentów z ogrodami przy ulicy Kożuchowskiej w Zielonej Górze W pierwszym etapie powstają dwa budynki czterolokalowe. Każdy z lokali składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

1 380 000 zł138 m² 9 971,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej Z garażem I dużą działką, w atrakcyjnej lokalizacji na łężycy. Dom o powierzchni 138,39 m2, położony w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

384 960 zł48 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie apartament o łącznej powierzchni 48,12 m2. Wysokość pomieszczeń 3,6 m. Apartament w samym sercu Zielonej Góry - Starówka. W stanie wyższym niż deweloperski. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

445 300 zł61 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na III piętrze w nowoczesnym budynku z windą zlokalizowanym w dzielnicy Nowe Miasto Zielona Góra - Łężyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

749 000 zł76 m² 9 894,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż eleganckie 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, wykończone w wysokim standardzie. Wnętrza są jasne i spójne stylistycznie. W projekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

279 000 zł49 m² 5 736,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

EN biuro nieruchomości prezentuje Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem zlokalizowanym na Osiedlu Pomorskim. Nieruchomość usytuowana na IV piętrze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyków

Przyjaźni,Zielona Góra

469 000 zł66 m² 7 073,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie W centrum Słoneczne mieszkanie o powierzchni 66,3 mkw składające się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon, jasnej kuchni, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

451 840 zł56 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatni 2-pokojowy apartament W nowoczesnym budynku - ul. Moniuszki Lokal mieszkalny o powierzchni 56,52 mkw składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (30,98 mkw), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wrocławska

Centrum,Zielona Góra

545 000 zł308 m² 1 769,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod inwestycję W centrum zielonej góry ulica wrocławska zaraz przy stacji benzynowej orlen Prostokątna działka o powierzchni 308m2 zabudowana aktualnie jednokondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jagiellonki

Zielona Góra,lubuskie

620 000 zł62 m² 9 969,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży nowoczesny, przestronny apartament z tarasem usytuowany na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Anny Jagiellonki w Zielonej Górze. Na powierzchni 62,19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ochla-Kasjopei

Ochla,Zielona Góra

900 000 zł3 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Duża działka budowlana położona w Zielonej Górze w dzielnicy ochla na terenie przeznaczonym w planie zagospodarowania trenu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Opis lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

550 000 zł52 m² 10 607,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,88 m2. Lokal usytułowany jest na parterze w nowoczesnym bloku z windą na Łężycy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

759 000 zł127 m² 5 971,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Opis Oferta w biurze prospace Na sprzedaż świetnie zaprojektowany piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość znajduje się w Zielonej Górze, niedaleko centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Chynów,Zielona Góra

1 230 000 zł143 m² 8 601,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom sprzedawany W wersji pod klucz, gotowy! 0% prowizji - sprzedający pokrywa wynagrodzenie pośrednictwa, brak pcc - kupujący nie płaci podatku. Rewalacyjny, wykończony dom W zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Zielona Góra,lubuskie

300 000 zł43 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Jędrzychów,Zielona Góra

800 000 zł140 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oferta zablokowana, podpisana umowa przedwstępna! stylowe, pięknie zaaranżowane mieszkanie Z kominkiem I dużym tarasem, odrębne, niezależne wejście. Prestiżowe, kameralne osiedle na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Przyjaźni,Zielona Góra

225 000 zł30 m² 7 401,32 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację gotowiec inwestycyjny pod wynajem Kawalerka z wydzieloną sypialnią oś. Przyjaźni W ofercie biura ustawna Kawalerka z wydzieloną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Łężyca,Zielona Góra

835 000 zł151 m² 5 537,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% - prowizji 0%podatku pcc nowość nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej W atrakcyjnej lokalizacji czarkowo - Łężyca. Standard deweloperski. To jest Twoje miejsce w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Łężyca,Zielona Góra

835 000 zł151 m² 5 537,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 100 000 zł133 m² 8 247,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Wygodny, funkcjonalny i energooszczędny dom z garażem! Nowa cena! Marzysz o własnym domu, ale nie masz czasu na załatwianie formalności związanych z jego budową i urządzaniem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Zielona Góra,lubuskie

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mam na sprzedaż bardzo przestronny apartament o fantastycznej trójstronnej ekspozycji (świetne doświetlenie mieszkania niezależnie od pory dnia) zlokalizowane w odnowionym bloku posiadającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Chynów,Zielona Góra

899 000 zł151 m² 5 943,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:784 m²

0%- prowizji 0% podatku pcc dom W zabudowie bliźniaczej W atrakcyjnej lokalizacji - osiedle kolorowe - chynów. Standard deweloperski. Nowoczesny dom o charakterystycznym kształcie, odważna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Śląskie

Śląskie,Zielona Góra

719 000 zł97 m² 7 412,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania na Os. Śląskim w Zielonej Górze. Mieszkanie położone na 3 piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

360 000 zł45 m² 8 017,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe W niskim bloku Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze w niskim, jednoklatkowym bloku. Na powierzchni 44,9 m2 rozmieszczono: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kiełpin

Kiełpin,Zielona Góra

1 019 000 zł133 m² 7 638,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Piękny dom W zabudowie bliźniaczej Z 5 arową działką na osiedlu W nowej zielonej górze podjazd na 2 auta oraz dodatkowe miejsca parkingowe przed bramą. Klimatyzowany dom ulokowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Drzonków,Zielona Góra

1 248 000 zł127 m² 9 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej prywatnego osiedla sosnowa polana w Drzonkowie. To dopieszczony w każdym calu projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Zielona Góra,lubuskie

329 000 zł51 m² 6 450,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 51m2, położonego w Zielonej Górze. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Śląskie,Zielona Góra

549 000 zł65 m² 8 446,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 na czwartym piętrze z balkonem, w niskim bloku z oddzielną kuchnią i łazienką oraz z pomieszczeniem "pralnia", w którym.