dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Zielona Góra Osiedle Zastalowskie

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

729 000 zł72 m² 10 139,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe w Zielonej Górze o powierzchni 71,9m2. Bez pośredników. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w północnej części miasta na osiedlu Zastal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorów

Zastalowskie,Zielona Góra

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy komfortowe mieszkanie usytuowane na osiedlu Zastolowskim, z doskonałym dostępem do wszystkich udogodnień oraz zielonych terenów rekreacyjnych. W najbliższej okolicy znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

328 000 zł34 m² 9 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33,6 m.kw. usytuowanego na pierwszym piętrze niskiego, zadbanego budynku na Osiedlu Zastalowskim w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Energetyków

Zastalowskie,Zielona Góra

320 000 zł35 m² 9 065,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację Kawalerka na ul.ENERGETYKÓW Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację - nie przegap tej okazji! Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania lub marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

449 000 zł62 m² 7 288,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

U nas kupisz to mieszkanie nie płacąc prowizji! Na sprzedaż duże i słoneczne mieszkanie o powierzchni 61,6m2 , z pięknym widokiem na panoramę miasta, co na pewno podniesie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

449 000 zł62 m² 7 288,96 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, jasne, ciepłe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,6 m2 usytuowane na IV pietrze w niskim bloku zlokalizowane na osiedlu Zastalowskim. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstruktorów

Zastalowskie,Zielona Góra

370 000 zł52 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie o metrażu 51,8 m2, położone na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 1990 roku. Mieszkanie znajduje się w Zielonej Górze, na ulicy Konstruktorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

259 999 zł29 m² 8 965,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w Zielonej Górze Cena: 259 999 zł | Powierzchnia: 28,7 m Posiadam na sprzedaż kawalerkę w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

900 000 zł104 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem Powierzchnia użytkowa: 104 m (134 m po podłodze) Piętro: 3/3 | Rok budowy: 2016 Zielona Góra Marzysz o przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spawaczy

Zastalowskie,Zielona Góra

1 700 zł49 m² 34,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 48,60 m2, zlokalizowane przy ulicy Spawaczy na Osiedlu Zastalowskim w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spawaczy

Zastalowskie,Zielona Góra

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem - Zielona Góra, ul. Spawaczy! Oferuję do wynajęcia przytulną, w pełni umeblowaną kawalerkę o powierzchni 30 m, położoną na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sobkowiaka

Zastalowskie,Zielona Góra

1 499 000 zł215 m² 6 964,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykłą nieruchomość usytuowaną w Zielonej Górze przy ul. Sobkowiaka, o powierzchni użytkowej 215,22m2położonej na działce o powierzchni 596m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spawaczy

Zastalowskie,Zielona Góra

1 500 zł29 m² 52,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni użytkowej 28,70 m2, zlokalizowane przy ulicy Spawaczy, na Osiedlu Zastalowskim w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

399 000 zł29 m² 13 902,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy kawalerkę na sprzedaż położoną W niskim bloku na drugim piętrze Z pełnym wyposażeniem. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny z dużym balkonem, - aneks kuchenny, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zastalowskie,Zielona Góra

269 000 zł29 m² 9 372,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Os.Zastalowskim - możliwa zamiana na podobne w bloku z windą Oferujemy do sprzedaży komfortową kawalerkę, usytuowaną na osiedlu Zastalowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

2 950 zł73 m² 40,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe 73 mkw. Z garażem Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 73 mkw. położone w niskim bloku na os. Zastalowskim. Na I poziomie znajduje się salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spawaczy

Zastalowskie,Zielona Góra

1 700 zł49 m² 34,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Spawaczy

Zastalowskie,Zielona Góra

610 000 zł62 m² 9 838,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Już niedługo w ofercie! (oferowane zdjęcia stanowią przykład już wykonanych realizacji) Piękne 4 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni ponad 60m2, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

2 950 zł79 m² 37,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia ładne 3-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze idealne dla rodziny. Pełne wyposażenie I umeblowanie. Układ pomieszczeń: - jasny salon Z balkonem (26,80m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

411 500 zł41 m² 9 963,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie! Niski czynsz! Na spokojnym osiedluniedaleko lasu i Doliny Gęśnika. 4-piętrowy blok po termomodernizacji, ładnie utrzymany z dużymi klatkami schodowymi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

411 500 zł44 m² 9 416,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m2 ( w tym piwnica o powierzchni 2,4m2), położone na II piętrze w bloku wielomieszkaniowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorów

Zastalowskie,Zielona Góra

411 500 zł44 m² 9 416,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Opis Oferta w biurze prospace Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie na spokojnym osiedlu Zastalowskim. W pobliżu znajdują się sklepy, apteka, niedaleko jest także do lasu i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Westerplatte

Zastalowskie,Zielona Góra

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki na Osiedlu Zastalowskim przy ul. Batorego w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na 4-tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

416 500 zł44 m² 9 530,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźniczaka

Zastalowskie,Zielona Góra

339 000 zł33 m² 10 149,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,4 m2, usytuowane na parterze budynku zlokalizowanego przy ul. Franciszka Rzeźniczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

1 700 zł62 m² 27,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 62 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w niskim bloku na os. Zastalowskim. Mieszkanie dostępne od grudnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spawaczy

Zastalowskie,Zielona Góra

399 000 zł48 m² 8 226,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem widocznym na zdjęciach. Oferujemy Państwu na sprzedaż ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 48,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

2 900 zł79 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

421 990 zł44 m² 9 656,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia - kameralna kawalerka na os. Zastalowskim. Kawalerka o powierzchni 26 mkw (duży pokój z wyjściem na balkon, aneks kuchenny, łazienka i przedpokój), położona na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Technologów

Zastalowskie,Zielona Góra

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie O pow. 50,00 M2. Położone przy ulicy technologów os. Zastalowskie. Opis: układ mieszkania: salon z wyjściem na balkon (loggia), sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spawaczy

Zastalowskie,Zielona Góra

1 600 zł34 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu Kawalerki na osiedlu Zastalowskim przy ul. Spawaczy 1b w Zielonej Górze.Mieszkanie położone na parterze budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konstruktorów

Zastalowskie,Zielona Góra

315 000 zł41 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna i bardzo ładna kawalerka (studio) na os. Zastalowskim w fantastycznej lokalizacji obok centrum handlowego Athletic i Intermarche. Całkowicie urządzona, zachowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

439 500 zł44 m² 10 057,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

265 000 zł29 m² 9 233,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu na sprzedaż Przytulne Zadbane mieszkanie 2 pokojowe o pow. 28,70 m2 położone w niskim bloku na III piętrze na dobrze zurbanizowanym atrakcyjnym osiedlu Zastalowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzeźniczaka

Zastalowskie,Zielona Góra

540 000 zł58 m² 9 246,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzy pokojowe Z miejscem parkingowym W bloku Z 2010 R. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze niskiego budynku położonego przy ulicy Rzeźniczaka. Blok oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

2 500 zł57 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia położone na osiedlu Zastalowskim z pełnym wyposażeniem. Na powierzchni 57,4 m2 rozmieszczono: - salon połączony z aneksem kuchennym, rozkładanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

1 500 zł61 m² 24,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 62, m2 zlokalizowane na 4 piętrze w niskim bloku na os. Zastalowskim. Układ pomieszczeń: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spawaczy

Zastalowskie,Zielona Góra

259 000 zł29 m² 9 024,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację wyjątkowa oferta idealna pod wynajem Mieszkanie 1 pokojowe na ul. Spawaczy W ofercie biura 1 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze niskiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

334 000 zł52 m² 6 445,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Duże słoneczne 2-pokojowe przy trasie północnej. Do sprzedania bardzo przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone na czwartym, ostatnim piętrze, niskiego bloku po termomodernizacji przy Trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spawaczy

Zastalowskie,Zielona Góra

219 000 zł29 m² 7 551,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 29m2/ 3piętro osiedle zastalowskie Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku, położone przy ulicy Spawaczy. Mieszkanie o powierzchni 29m2.