dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Zielona Góra Osiedle Zastalowskie

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

339 000 zł41,20 m² 8 228,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowa, obniżona cena. Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym położone na lubianym przez mieszkańców osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie | centrum Zielonej Góry | ul. Spawaczy | balkon | 49 m Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

473 347 zł48,35 m² 9 790,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży dewelopera, brak kosztów pośrednictwa! nowa inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 51,00 m2 dwa pokoje W niskim bloku na os. Zastalowskim, na drugim piętrze. Lokalizacja: w pełni zagospodarowane osiedle mieszkaniowe, mnóstwo zieleni wokół, place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 zł53,90 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne, dwupokojowe mieszkanie z narożnikowym balkonem w dobrym standardzie i estetycznie urządzone. Lokal w pełni wyposażony , zadbany i gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 751 zł54,51 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 605 zł48,07 m² 9 789,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   do wynajęcia słoneczne mieszkanie Z tarasem przy ul. Ludowej Na wynajem nowoczesne, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

553 000 zł61,20 m² 9 035,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy do kupna rozkładowego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na popularnym, spokojnym osiedlu Zastalowskim. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie nie wymagające żadnych remontów.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł61,40 m² 7 100,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   p rzestronne 2- pokojowe mieszkanie Z dużą loggią Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

297 500 zł28,70 m² 10 365,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 28,7 m , położonego w spokojnej okolicy przy ul. Spawaczy 11 - ekspozycja z okien i balkonu typu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł41,70 m² 8 393,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! Przedstawiamy komfortową i przestronną kawalerkę na osiedlu Zastalowskim! Idealna propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i dogodną lokalizację. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł369,54 m² 20,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:216 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 369,54 m2, położony na działce 216 m2 zlokalizowanej na Osiedlu Zastalowskim w Zielonej Górze. Lokalizacja i układ domu sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie na wynajem - świetna lokalizacja! preferowany najem okazjonalny Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 605 zł48,07 m² 9 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40,24 m² 52,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku zlokalizowanym przy ul. Rzeźniczaka. Układ: salon z balkonem + aneks kuchenny sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 zł80 m² 45,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 3 pokojowe do wynajęcia na oś zastalowskim Z miejscem postojowym podziemnym Najem okazjonalny u notariusza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 910 zł41,80 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 229 zł41,14 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł51,80 m² 6 853,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferta tylko W metrohouse! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w zadbanym bloku, położone na spokojnym osiedlu w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł295,80 m² 4 050,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 295,8 m , który łączy solidne wykonanie, ponadczasowe materiały oraz ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

379 000 zł50,80 m² 7 460,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne słoneczne dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowa 50,80 m , położone na czwartym piętrze niskiego bloku na osiedlu Zastalowskim, ul. Technologów: - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²180 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   atrakcyjny duży lokal W strefie przemysłowej miasta W ofercie posiadamy przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł369,54 m² 2 432,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:216 m²

Nowa! super atrakcyjna cena!</ B> Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 369,54 m2, położony na działce 216 m2 zlokalizowanej na Osiedlu Zastalowskim w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 347 zł48,35 m² 9 790,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ager nieruchomości oferuje na sprzedaż Atrakcyjne Ustawne mieszkanie 2 pokojowe o pow.45m2 położone na 3 piętrze piętrze w niskim kameralnym zadbanym bloku z 2011r na Os.Przylesie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 452 zł83,81 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 751 zł54,51 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł112,60 m² 9 423 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z opcją zakupu garażu Oferujemy komfortowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 112,74 m2 po podłodze, 98,50 m2 według kw , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł229 m² 4 323,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:216 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 229 m2, położony na działce 216 m2 zlokalizowanej na Osiedlu Zastalowskim w Zielonej Górze. Lokalizacja i układ domu sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zastalowskie,Zielona Góra

355 000 zł52 m² 6 853,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

975 000 zł84 m² 11 607,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni ok. 85 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego apartamentowca zlokalizowanego na nowo powstającym prestiżowym osiedlu w Zielonej Górze- nowy zastal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mechaników

Zastalowskie,Zielona Góra

960 000 zł312 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej - ul. Mechaników Powierzchnia całkowita :312 m2 Powierzchnia użytkowa ok 212 m2 Powierzchnia działki ok. 250m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zastalowskie,Zielona Góra

609 000 zł67 m² 9 047,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 67,30 m2 gotowe do wprowadzenia. Przestronne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Zielonej Góry. Doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

545 000 zł45 m² 12 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok.45 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego apartamentowca zlokalizowanego na nowo powstającym prestiżowym osiedlu w Zielonej Górze- NOWY ZASTAL.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rzeźniczaka

Zastalowskie,Zielona Góra

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od połowy lutego Do wynajęcia luksusowy, przestronny w pełni umeblowany i wyposażony apartament 2 pokojowy o powierzchni 55 m2 usytuowany na 1 pietrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

1 700 zł34 m² 50,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 33,6 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku zlokalizowanego na Osiedlu Zastalowskim w Zielonej Górze, mieszkanie ciepłe, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

900 000 zł104 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem Powierzchnia użytkowa: 104 m (134 m po podłodze) Piętro: 3/3 | Rok budowy: 2016 Zielona Góra Marzysz o przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

2 800 zł79 m² 35,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia duże umeblowane 3-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu zastalowskim. Dostępne od zaraz! pełne wyposażenie I umeblowanie. Układ pomieszczeń: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

309 000 zł34 m² 9 196,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33,6 m.kw. usytuowanego na pierwszym piętrze niskiego, zadbanego budynku na Osiedlu Zastalowskim w Zielonej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij