dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Zielona Góra - Oferty wynajmu budynków użytkowych

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

199 zł3 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia magazyny o powierzchni 3, 9, 6 lub 12 m2. Solidna konstrukcja, kontrola dostępu, całodobowy monitoring , całonocne oświetlenie terenu, możliwość podjazdu dużym samochodem pod same.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

7 925 €2 500 m² 3,17 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesny obiekt magazynowy wysokiego składowania zlokalizowany w Zielonej Górze w województwie lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Hala Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

100 000 zł4 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta najmu hali magazynowo- produkcyjnej Z dostosowaniem pod konkretne potrzeby najemcy istniejący obiekt zostanie przebudowany I wyposażony zgodnie Z wymogami najemcy długoterminowego.

Szczegóły ogłoszenia

290 zł32 m² 9,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do wynajęcia podwójne miejsce postojowe nr 32 zlokalizowane w hali garażowej nr 3 w nowym apartamentowcu przy ul. Lisiej. Całkowity koszt najmu 290zł Kaucja za pilota 200zł.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

300 zł15 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia podwójne miejsce postojowe w hali garażowej nowoczesnego budynku przy ul. Moniuszki 9. Wjazd do hali bramą automatyczną zamykaną na pilota. Opłaty: -300zł odstępne dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   do wynajęcia pomieszczenia od 15M2 do 30 M2 - biurowe pomieszczenia 28 m2 - 420zł. 30 m2 - 450zł. - magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

41 600 zł1 600 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Hala w doskonałej lokalizacje wykończone pod zamówienie klienta. Obiekt budowany w nowoczesnej technologii, generuje niskie koszty utrzymania, z dokami załadunkowymi. Hala wraz.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł15 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do wynajęcia: miejsce postojowe w hali garażowej Lokalizacja:ul. Anny Jagiellonki 4, zielona Góra Miejsce znajduje sięw hali garażowej nowoczesnego budynku. Wjazd do garażu odbywa się przez bramę.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

17 500 zł500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Poszukujesz przestrzeni magazynowej najwyższej klasy w strategicznym miejscu? Mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia! Do wynajęcia prezentujemy imponującą halę magazynową klasy A,.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł2 300 m² 26,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem halę magazynową o wys. 6.7m, o powierzchni 2300m2 oraz dodatkowo powierzchnie biurowe 150m2 w wysokim standardzie. Obiekt z 2022 roku posiada wszystkie media, 2.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł15 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w hali garażowej nowoczesnego budynku przy ul. Lisiej 12- 14. Wjazd do hali bramą automatyczną zamykaną na pilota. Opłaty: -300 zł odstępne dla właściciela, -300.

Szczegóły ogłoszenia

9 724 zł460 m² 21,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa z zapleczem biurowym przy ul. Kożuchowskiej w Zielonej Górze. **oferta dostępna tylko w naszym biurze** Obiekt o powierzchni 460 m doskonale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 050 000 zł30 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 800 zł160 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia hala na Magazyn-Warsztat-Produkcję niespełna 160m2 w Zielonej Górze Profi Nieruchomości pośredniczy w wynajmie hali 160m2 w zachodniej części Zielonej Góry z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

35 336 zł1 262 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia część budynku- hala magazynowa o powierzchni 1262 m2 plus część biurowa i socjalna o łącznej powierzchni 82 m2. Dane techniczne hali: powierzchnia hali: 1262 m2 Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

82 500 zł5 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bez prowizji. Na wynajem nowe obiekty magazynowo produkcyjne wysokiego składowania z częścią biurowo-socjalną w Zielonej Górze. Dotyczy powierzchni 5500m2. Bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł15,28 m² 19,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujem Y państwu do wynajęcia miejsce postojowe w hali podziemnej przy ulicy Jana z Kolna 12D-E. Opłaty : odstępne 300 zł/mc plus opłaty eksploatacyjne ok. 55 zł. Wymagana kaucja 500.

Szczegóły ogłoszenia

4 888 zł188 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa do wynajęcia Zielona Góra - 188 m2 Przestrzeń magazynowa w doskonałej lokalizacji, blisko centrum Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal magazynowy o powierzchni 188 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł250 m² 31,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy państwu do wynajęcia obiekt handlowo-biurowo-usługowy Z windą usytuowany W centrum miasta. Przedmiotem wynajmu w oferowanej cenie jest 1 piętro. Opis: budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

60 000 zł1 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa okazja w Zielonej Górze - nowoczesny, trzy-kondygnacyjny biurowiec do wynajęcia! Ta unikalna nieruchomość to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących przestrzeni dostosowanej do.

Szczegóły ogłoszenia

11 200 zł800 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   hala 800M2 do wynajęcia Proponujemy Państwu halę o powierzchni 800m2 wykończoną w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

12 000 zł395 m² 30,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Do wynajęcia obiekt handlowo-usługowy z własnym parkingiem. Budynek parterowy, częściowo podpiwniczony, położony na działce o pow. 1158 m2, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

13 680 zł720 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa hala o konstrukcji metalowej z obudową z płyt warstwowych (10cm). Hala w trakcie robót wykończeniowych, gdzie przewiduje się montaż bramy segmentowej, instalacji elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 200 zł28,50 m² 42,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia garaż/magazyn o powierzchni 28,5m2 z dwoma masywnymi blaszanymi bramami. Obiekt z przeznaczeniem pod różnego rodzaju działalność warsztatową, położony ok. 9 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

36 960 zł1 680 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Obiekt biurowo magazynowy do wynajęcia Nowa hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni użytkowej 1630 mkw. Do obiektu przynależy 380 mkw powierzchni biurowej z pełnym węzłem socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł337 m² 22,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wysoka hala magazynowa z pomieszczeniami biurowymi oraz zapleczem sanitarnym. Układ obiektu - magazyn składa się z 2 przyległych do siebie hal i pomieszczenia biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł200 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia wiatę o całkowitej powierzchni terenu 200m2. Część zadaszoną stanowi 120m2, a pozostały plac 80m2. Wiata i teren podległy jest ogrodzony. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   na wynajem garaż 38M2 Oferujemy Państwu garaże o powierzchniach około 38m2. Obiekty można.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł2 300 m² 26,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Platinum House oferuje do wynajęcia halę magazynową mieszczącą się w Przylepie. Powierzchnia hali 2300m2 Atuty nieruchomości: - rok budowy 2022, - 2 rampy - 2 bramy - typ posadzki: niepylna, -.

Szczegóły ogłoszenia

6 130 zł511 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biro Nieruchomości dom oferuje do wynajmu halę magazynową o powierzchni 511 mkw w bardzo dobrej lokalizacji i doskonałym dojazdem. Obiekt typowo magazynowy, za budynkiem pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

12 000 zł395 m² 30,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Do wynajęcia atrakcyjny budynek użytkowy w Zielonej Górze - idealny na Twoje biznesowe potrzeby! Prezentujemy przestronny, parterowy obiekt o powierzchni 395 m , uzupełniony.

Szczegóły ogłoszenia

19 900 zł323 m² 61,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:332 m²

! najemca nie płaci prowizji dla biura! Nieruchomość wolna od 1 września 2025r. Przedstawiamy ofertę najmu kamienicy o łącznej powierzchni 323m2 zlokalizowanej w centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 zł420 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem halę magazynową, murowaną, o powierzchni 420m2 położoną w Przylepie. |Hala o wysokości 5-6 m posiada wjazd z rampy, dwie bramy wjazdowe. Posadzka betonowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł160 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala do wynajęcia od zaraz Oferujemy Państwu do wynajęcia halę magazynowo- produkcyjną o powierzchni około 160m2 usytuowaną w północnej części miasta. Obiekt znajduje się na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

11 970 €3 000 m² 3,99 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa oraz biurowa w nowo budowanej hali w miejscowości Zielona Góra. Wybudowane zostaną 3 hale: - budynek A o powierzchni 11 862 m2, - budynek C o.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

26 576 zł664,40 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

-wstępna rezerwacja- biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem funkcjonalny budynek biurowy, idealny dla jednej dużej firmy lub instytucji, zlokalizowany w Zielonej Górze,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn wolny od zaraz Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

13 680 zł720 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

290 zł32 m² 9,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do wynajęcia podwójne miejsce postojowe nr 31 zlokalizowane w hali garażowej nr 3 w nowym apartamentowcu przy ul. Lisiej. Całkowity koszt najmu 290zł Kaucja za pilota 200zł.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł400 m² 21,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa do wynajęcia Zielona Góra - 400 m2 z rampą i biurem Przestrzeń magazynowo-biurowa w doskonałej lokalizacji Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

24 149 zł965,97 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 646 m²

Biuro nieruchomości Dom posiada w ofercie wynajmu halę magazynową , która w ciąg 6 miesięcy zostanie wybudowana zgodnie z wytycznymi i potrzebami klienta. Obiekt będzie budowany.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij