dowolna

Domy na sprzedaż Zielona Góra - Oferty sprzedaży domów

173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

173 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 200 000 zł109,88 m² 10 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Racula, ul. Widokowa - gotowy do zamieszkania Podstawowe informacje: rok budowy: 2021 Powierzchnia użytkowa: 109,88 m Powierzchnia działki: 487.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, Łąkowa

Nowy Kisielin

795 000 zł101,45 m² 7 836,37 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, pokoju, trzech sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, Łąkowa

Nowy Kisielin

795 000 zł101,45 m² 7 836,37 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, Łąkowa

Nowy Kisielin

795 000 zł101,45 m² 7 836,37 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:grudzień 2026

o nowych ogłoszeniach

1 240 000 zł253 m² 4 901,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:675 m²

Sprzedam dwa domy w zabudowie bliźniaczej na ładnym i cichym osiedlu na Jędrzychowie. Dom nr 1 - 420.000 zł, dom nr 2 - 420.000 zł, działka - 400.000 zł. W pierwszej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł158 m² 6 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Aldan Nieruchomości przedstawia do sprzedaży dom wolnostojący z dużym pięknym ogrodem w Zielonej Górze przy ul. Obywatelskiej! Dom ma powierzchnię użytkową ok. 150 m2, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł345 m² 3 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:945 m²

Uwaga cena promocyjna 1 290 000 pln do końca maja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z potencjałem zlokalizowanego w pięknej i spokojnej okolicy. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł111 m² 10 792,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:864 m²

Na sprzedaż piękny, przytulny i w pełni urządzony dom jednorodzinny z zadbanym i zagospodarowanym ogrodem. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Ochla, która od 2015 roku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł163,69 m² 10 080,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 282 m²

Dom wolnostojący - Zielona Góra Jędrzychów Powierzchnia : 163,69 m2 Powierzchnia działki : 1282 m2 Rok budowy: 2005 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości! Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł112,40 m² 7 108,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy na sprzedaż 6 lokali W 3 budynkach dwulokalowych zlokalizowanych przy ulicy rybackiej na osiedlu warmińskim pomiędzy starym kisielinem A zieloną górą. Ogłoszenie dotyczy lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł124,52 m² 7 219,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Dom w cenionej lokalizacji na kameralnym osiedlu "bałtycka Przystań" - Stary Kisielin. Projekt został stworzony z najwyższą dbałością o detale i stanowi doskonałą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł124,52 m² 7 219,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Na sprzedaż dom 124,52m2 położony w Zielonej Górze, w cenionej lokalizacji Starego Kisielina, na osiedlu "bałtycka Przystań". Projekt został stworzony z najwyższą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Racula,Zielona Góra

1 490 000 zł168 m² 8 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesną i komfortową nieruchomość, położoną w spokojnej i zielonej części Raculi. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł163,10 m² 4 598,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż nowoczesny dom dwulokalowy o powierzchni użytkowej 114 m , realizowany na podstawie sprawdzonego projektu ,tosia duolit' (archeton) z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Ochla,Zielona Góra

839 000 zł166,70 m² 5 033 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:679 m²

Aldan Nieruchomości przedstawia do sprzedaży dom wolnostojący z dużym ogrodem w położony w Zielonej Górze ul. Ochla! Dom ma powierzchnię użytkową 166,70 m2 w tym mieszkalną 98.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł176,10 m² 5 667,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Nowe osiedle różana aleja w Starym Kisielinie. Komfortowe bliźniaki z garażami w doskonałej lokalizacji. Na 176 m2 powierzchni całkowitej rozmieszczono następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł250,50 m² 5 588,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:685 m²

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 250,50 m (powierzchnia użytkowa 113,95 m ), położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Przylep,Zielona Góra

1 300 000 zł268 m² 4 850,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 512 m²

Niezwykle miejsce, niezwykły dom. Ogromna działka na wzgórzu przy ścianie lasu, indywidualny, nowoczesny projekt, solidnie wybudowany stan surowy zamknięty z przemyślnymi rozwiązaniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł147,50 m² 6 440,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Prospace Finanse i Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł313,35 m² 7 499,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

Oferta dostępna tylko w Grądzka Nieruchomości. Dom o rezydencjonalnym charakterze | Łężyca | 313,35 m Grądzka Nieruchomości prezentuje wyjątkowy nowoczesny dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł137,16 m² 7 648 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom, zielona Góra, ul. Ługowo - Podgrzybka, nowy, energooszczędny, jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, 4 pokoje, 137,16 m2, 1 049 000,- pln sprzedam. Oferta z rynku pierwotnego, bezpośrednia.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł142,63 m² 5 819,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Wolnostojący dom W ochli Jednorodzinny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 142,63 m posadowiony na działce 1 033 m . Działka o regularnym kształcie z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 450 000 zł166,70 m² 8 698,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Są nieruchomości, które po prostu się ogląda I są takie, w których od pierwszej chwili czuć, że to miejsce do życia. Ta wyjątkowa posiadłość to połączenie prywatności, nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł313,61 m² 3 794,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 313,61m2 i powierzchni użytkowej 212,40 m2 w zabudowie bliźniaczej, położony na osiedlu domków jednorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 060 000 zł263,35 m² 4 025,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:617 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Oferujemy na sprzedaż wygodny, świetnie położony dom, położony na Osiedlu Kwiatowym, na zielonogórskim Jędrzychowie, zaledwie 5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł170 m² 4 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:320 m²

0% prowizji Na sprzedaż budynek mieszkalny/usługowy w centrum miasta przy ulicy Kraszewskiego 15, tuż przy Focus Mall! Przez obecnego właściciela rozpoczęte zostały prace projektowe polegające.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł127 m² 10 236,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 127 m (w tym garaż), położony na dużej, 11-arowej działce, w spokojnej i cenionej lokalizacji - na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł144,40 m² 7 583,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne Bliźniaki (144 m ) - Stary Kisielin | Gotowe Łazienki | Pompa Ciepła Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością i spokojem? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł126 m² 7 896,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż jednokondygnacyjny dom wolnostojący, położony w miejscowości Przylep k.Zielonej Góry. Na powierzchni 102 m2 rozdysponowano salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zielona Góra

Ochla,Zielona Góra

950 000 zł131,85 m² 7 205,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Nowoczesny parterowy dom wolnostojący na zamkniętym, kameralnym osiedlu w Ochli. Prezentujemy do sprzedaży dom w stanie deweloperskim położony na bardzo ładnym, ogrodzonym osiedlu, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł140 m² 8 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:842 m²

Nowoczesny dom parterowy z poddaszem 140 m2, 842 m2 działki Osiedle Złote Piaski - Zielona Góra (sucha) Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł102,71 m² 9 687,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Na sprzedaż dom - deweloperski stan, wolnostojący Zielona Góra, dzielnica Przylep Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 102,71 m , położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:856 m²

Design, który Inspiruje. Nowoczesna Rezydencja z Antresolą pod Lasem. Grądzka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość, która wykracza poza schematy. To dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Atrakcyjny i niezwykle przestronny dom w zabudowie szeregowej położony w popularnej i dobrze rozwiniętej części Zielonej Górze - Łężycy. Budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł232 m² 4 741,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:343 m²

Do sprzedaży dom wolno stojący położony na osiedlu Słowackiego w Zielonej Górze. Powierzchnia domu około 232 m2. Dom położony na działce o łącznej pow. 343 m2 + 186 m2 dzierżawa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł131,85 m² 7 394,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronny dom mieszczący się na zamkniętym osiedlu w Zielonej Górze, dębowa Polana - Ochla. Dom jest w stanie deweloperskim. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł58,54 m² 9 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:255 m²

Już gotowe! Apartamenty z ogrodami lub tarasami na nowym, kameralnym osiedlu na Jędrzychowie w Zielonej Górze przy ulicy Goździkowej! i pcc! Szczegóły u Marty Hozakowskiej tel.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł98,10 m² 9 072,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż gotowa nieruchomość inwestycyjna generująca stały dochód! Budynek typu bliźniak, podzielony na 5 niezależnych mieszkań, wszystkie z aktualnymi najemcami, położony w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł86 m² 7 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta w biurze Prospace Oferujemy na sprzedaż świetnie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Ochla. Oddany zostanie w ostatnim kwartale 2026. Na 86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł164,70 m² 10 625,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość w Ługowie, w Nowym Mieście Zielona Góra - połączenie wygodnego miejsca do mieszkania z przestrzenią do prowadzenia biznesu. Klient Na dużej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł92 m² 7 597,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej `nad Strumykiem` na Jędrzychowie w Zielonej Górze - gotowe do zamieszkania! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji ani pcc! To.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł207,10 m² 5 794,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:731 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykłą nieruchomość usytuowaną w Ochli przy ul. Stamma, wybudowaną w 1999 roku o powierzchni użytkowej 207,10m2 położonej na działce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij