dowolna

Domy wyremontowane Zielona Góra - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ochla,Zielona Góra

960 000 zł98 m² 9 782,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:784 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 98,13 m2 zlokalizowany w Ochli. Jest to nowoczesna nieruchomość wybudowana w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osiedle Cegielnia

Cegielnia,Zielona Góra

1 190 000 zł98 m² 12 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

0% Prowizji od Kupującego Komfortowy, gotowy do wprowadzenia dom na atrakcyjnym osiedlu Cegielnia. Nowoczesny design, wyjątkowy projekt! więcej informacji : tel. Tylko u Nas Zapraszamy na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osiedle Cegielnia

Cegielnia,Zielona Góra

1 190 000 zł98 m² 12 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Całkowicie wyposażony komfortowy dom atrakcyjne osiedle Cegielnia. Nowoczesny design, wyjątkowy projekt! więcej informacji : tel. Tylko u Nas Zapraszamy na prezentacje nieruchomości Całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Racula,Zielona Góra

799 000 zł72 m² 11 120,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, usytuowane w dzielnicy Zielonej Góry, racula-Zakole Na powierzchni 71,85 m (użytkowa 76,92m2) na parterze rozciąga się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Raculka

Raculka,Zielona Góra

2 050 000 zł217 m² 9 447 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:851 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu z niezależnym dwupokojowym mieszkaniem, który znajduje się w Zielonej Górze na osiedlu Raculka. Oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Racula,Zielona Góra

1 170 000 zł112 m² 10 446,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Luksusowy dom W raculi Oferujemy Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zaprojektowany z wielką starannością. Podczas prac projektowych korzystano z wieloletniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zielona

Jędrzychów,Zielona Góra

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania sie z ofertą najmu komfortowego apartamentu znajdującego się na zamkniętym osiedlu domków w dzielnicy Jędrzychów. Dwupoziomowy lokal o powierzchni 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poznańska

Chynów,Zielona Góra

1 500 000 zł289 m² 5 183,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Dzień dobry. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego domu, z przeznaczeniem mieszkalno-biurowym) o powierzchni użytkowej 198,60 m2 mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Braniborskie,Zielona Góra

819 000 zł92 m² 8 902,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Segment W zabudowie szeregowej W zielonej górze - os. Braniborskie - rezerwacja Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży klimatycznego domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej (narożny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Racula,Zielona Góra

1 170 000 zł112 m² 10 446,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Luksusowy dom W zielonej górze - racula Oferujemy Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zaprojektowany z wielką starannością. Podczas prac projektowych korzystano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Racula,Zielona Góra

1 170 000 zł112 m² 10 446,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Stylowy dom W zielonej górze - racula Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży pięknego, nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej. Budynek został zaprojektowany z wielką starannością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

(Rezerwacja ) Do wynajęcia dom mieszkalny około 120 m2 powierzchni użytkowej , w tym kuchnia , salon i 3 duże sypialnie , dwie łazienki i pomieszczenie typu kotłownia. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kożuchowska

Jędrzychów,Zielona Góra

1 270 000 zł117 m² 10 864 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Dom szeregowy na kameralnym, zamkniętym osiedlu - ul. Kożuchowska Dom o powierzchni 116,90 m2, usytuowany na działce o powierzchni 164 m2, położony jest na nowym, bardzo spokojnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marzęcin,Zielona Góra

449 000 zł80 m² 5 577,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Dom w cenie mieszkania. Dom szeregowy z garażem położony przy parku. To może być Twój pierwszy dom! Stąd szybko i bezpiecznie dojedziesz do miasta. Na codzień będziesz cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowy Kisielin-Piaskowa

Nowy Kisielin,Zielona Góra

719 000 zł83 m² 8 624,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

*Umowa Przedwstępna* Dzień dobry. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojącego o powierzchni użytkowej 83,37m2 mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Drzonków-Gajowa

Drzonków,Zielona Góra

959 000 zł123 m² 7 778,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż 5-pokojowy dom o powierzchni całkowitej 123,29m2 (powierzchni użytkowej 99,11m2), położony na dużej, ponad 11-to arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łabędzia

Jana Kilińskiego,Zielona Góra

1 199 000 zł240 m² 4 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego na malowniczym osiedlu Jana Kilińskiego w Zielonej Górze. Ta trzykondygnacyjna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Racula-Jabłonowa

Racula,Zielona Góra

1 490 000 zł260 m² 5 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:724 m²

* bez prowizji * Zadbany, położony w cichej okolicy, wolnostojący dom jednorodzinny w w Zielonej Górze w dzielnicy Nowe Miasto-Racula w województwie lubuskim. Dom pośród niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jędrzychów,Zielona Góra

719 000 zł73 m² 9 810,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania z ogrodem i garażem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 73,29 mkw oraz ze 100 mkw ogrodem w spokojnej okolicy blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

499 000 zł105 m² 4 752,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej na nowopowstającym osiedlu. Osiedle powstaje w Przytoku, ok. 10 km od centrum Zielonej Góry. W miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zatonie,Zielona Góra

7 500 zł250 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Polecam przestronny, reprezentacyjny, bardzo ładny dom, luksusowo wykończony, położony w Zielonej Górze-Zatonie. Nieruchomość usytuowana na ok. 17 arowej, ładnie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szosa Kisielińska

Braniborskie,Zielona Góra

719 000 zł114 m² 6 305,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Mamy przyjemność zaprezentować 4- pokojowy dom o powierzchni 114.02m2 położony w Zielonej Górze. Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 274m2 na której postawiono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Nowy Kisielin,Zielona Góra

5 500 zł130 m² 42,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

DO wynajęcia nowoczesny dom Z ogródkiem Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu nowego, przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesny budynek, interesująco zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Makowa

Łężyca,Zielona Góra

989 000 zł200 m² 4 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

*Rezerwacja* Dzień dobry. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, przestronnego domu o powierzchni całkowitej ok. 200m2 mieszczącego się w Łężycy. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 670 000 zł193 m² 8 656,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Komfortowy dom wolnostojący na atrakcyjnym osiedlu w zacisznej okolicy - bezpośrednio przy Zielonej Górze - Droszków więcej informacji : tel. Tylko u Nas Zapraszamy na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Leśne,Zielona Góra

990 000 zł122 m² 8 092,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Dom szeregowy Z garażem I dużą, narożną działką na osiedlu leśnym W zielonej górze. Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, o powierzchni 122,33 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Jarogniewice,Zielona Góra

1 300 000 zł139 m² 9 378,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Na sprzedaż część domu (niezależna, odrębna własność gruntu i lokalu). Lokalizacja Jarogniewice, nowo przyłączona część Zielonej Góry, w bliskości lasów i łąk. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 100 000 zł133 m² 8 247,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Wygodny, funkcjonalny i energooszczędny dom z garażem! Nowa cena! Marzysz o własnym domu, ale nie masz czasu na załatwianie formalności związanych z jego budową i urządzaniem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Chynów,Zielona Góra

899 000 zł151 m² 5 943,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:784 m²

0%- prowizji 0% podatku pcc dom W zabudowie bliźniaczej W atrakcyjnej lokalizacji - osiedle kolorowe - chynów. Standard deweloperski. Nowoczesny dom o charakterystycznym kształcie, odważna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ochla-Zielonogórska

Ochla,Zielona Góra

1 049 000 zł149 m² 7 050,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:868 m²

*rezerwacja* Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 148,78 m2 w tym lokal usługowy o powierzchni 26,18 m2, położonym na działce o powierzchni 868 m2. Przedmiotowa nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jędrzychów,Zielona Góra

990 000 zł118 m² 8 389,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta jakich mało na rynku nieruchomości: dom parterowy, wolnostojący, z garażem i ogrodem z dużymi roślinami w super lokalizacji na Jędrzychowie. Dostępny od zaraz! Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Zielona Góra,lubuskie

1 290 000 zł225 m² 5 743,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 427 m²

Oferta zablokowana Nowoczesny parterowy dom w Przytoku z garażem dwustanowiskowym oraz sauną Powierzchnia całkowita 224,6m2 w tym: garaż - 34,9m2 piwnica - 49,7m2 Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Sucha,Zielona Góra

1 159 000 zł127 m² 9 125,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Jeśli cenisz codzienne życie wśród zieleni ,w niedalekiej odległości od lasu a jednocześnie w komfortowych warunkach to ta oferta sprzedaży domu na kameralnym osiedlu jest godną rozważenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Przylep,Zielona Góra

860 000 zł195 m² 4 402,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Mieszkanie Z garażem I ogrodem W przylepie. Mieszkanie o powierzchni 195,36m2, usytuowane na parterze w pięciolokalowym budynku w Przylepie Do mieszkania przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Nowy Kisielin,Zielona Góra

5 500 zł130 m² 42,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

DO wynajęcia nowoczesny dom Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu nowego, przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesny budynek, znakomicie zaprojektowany z doskonale przemyślaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jędrzychów,Zielona Góra

990 000 zł118 m² 8 389,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ochla

Ochla,Zielona Góra

700 zł130 m² 5,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

DO wynajęcia pokoje dla pracowników W zielonej górze - ochla. 5 pokoi na całej kondygnacji o powierzchni 130 m2. Układ: 1.Kuchnia - umeblowana i wyposażona 2. Łazienka - z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

6 000 zł125 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Od zaraz! Dom w zabudowie bliźniaczej do wynajęcia! Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej położony na spokojnym osiedlu poza centrum miasta. Powierzchnia domu wynosi ok. 125 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stary Kisielin-Liliowe Wzgórze

Zielona Góra,lubuskie

630 000 zł103 m² 6 127,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferuję do sprzedaży przestronny dom w stanie deweloperskim (budynek jednorodzinny dwu lokalowy, zabudowa "bliźniacza") usytuowany w Zielonej Górze przy ul.Stary Kisielin-Liliowe Wzgórze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Leśne,Zielona Góra

1 399 000 zł200 m² 7 002 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:694 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu parterowego dostępna tylko w Effect Home Przedstawiamy Państwu na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z garażem w bryle budynku położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Chynów

Chynów,Zielona Góra

1 140 000 zł175 m² 6 512,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:723 m²

Oferta sprzedana Dom wolnostojący jednorodzinny - osiedle Kolorowe więcej informacji : tel. Tylko u Nas Dom wolnostojący o powierzchnia całkowitej 175,6 m2 - powierzchnia użytkowej 125,21 m2.