dowolna

Domy umeblowane Zielona Góra - Oferty sprzedaży i wynajmu

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 200 000 zł109,88 m² 10 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Racula, ul. Widokowa - gotowy do zamieszkania Podstawowe informacje: rok budowy: 2021 Powierzchnia użytkowa: 109,88 m Powierzchnia działki: 487.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł253 m² 4 901,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:675 m²

Sprzedam dwa domy w zabudowie bliźniaczej na ładnym i cichym osiedlu na Jędrzychowie. Dom nr 1 - 420.000 zł, dom nr 2 - 420.000 zł, działka - 400.000 zł. W pierwszej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł158 m² 6 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Aldan Nieruchomości przedstawia do sprzedaży dom wolnostojący z dużym pięknym ogrodem w Zielonej Górze przy ul. Obywatelskiej! Dom ma powierzchnię użytkową ok. 150 m2, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł111 m² 10 792,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:864 m²

Na sprzedaż piękny, przytulny i w pełni urządzony dom jednorodzinny z zadbanym i zagospodarowanym ogrodem. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Ochla, która od 2015 roku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z tarasem

Racula,Zielona Góra

1 490 000 zł168 m² 8 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesną i komfortową nieruchomość, położoną w spokojnej i zielonej części Raculi. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł166,70 m² 8 698,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Są nieruchomości, które po prostu się ogląda I są takie, w których od pierwszej chwili czuć, że to miejsce do życia. Ta wyjątkowa posiadłość to połączenie prywatności, nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie szeregowej - 200 m w przepięknej okolicy| garaż | ogród Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (segment) o powierzchni użytkowej 200.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł140 m² 8 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:842 m²

Nowoczesny dom parterowy z poddaszem 140 m2, 842 m2 działki Osiedle Złote Piaski - Zielona Góra (sucha) Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:856 m²

Design, który Inspiruje. Nowoczesna Rezydencja z Antresolą pod Lasem. Grądzka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość, która wykracza poza schematy. To dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł180 m² 7 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Atrakcyjny i niezwykle przestronny dom w zabudowie szeregowej położony w popularnej i dobrze rozwiniętej części Zielonej Górze - Łężycy. Budynek o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł98,10 m² 9 072,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż gotowa nieruchomość inwestycyjna generująca stały dochód! Budynek typu bliźniak, podzielony na 5 niezależnych mieszkań, wszystkie z aktualnymi najemcami, położony w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł164,70 m² 10 625,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość w Ługowie, w Nowym Mieście Zielona Góra - połączenie wygodnego miejsca do mieszkania z przestrzenią do prowadzenia biznesu. Klient Na dużej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł257 m² 3 186,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:448 m²

Dom jednorodzinny z potencjałem - Jędrzychów, ul. Stokrotkowa, zielona Góra Na sprzedaż dom jednorodzinny o dużym potencjale aranżacyjnym, położony w spokojnej i cenionej części.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł133,60 m² 44,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Taka oferta tylko w platinum house! Oferuję do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133,60 m , położony w świetnej lokalizacji - Zielona Góra, ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł124,93 m² 44,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   duży dom W okolicah zielonej góry do wynajęcia! W ofercie najmu proponujemy Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł280 m² 4 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu położonego w Zielonej Górze (ochla). Otoczony bujną zielenią, ten przestronny dom zapewnia idealne warunki do życia w harmonii z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 859 000 zł235,20 m² 7 903,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:785 m²

Na sprzedaż przestronny dom położony w malowniczej miejscowości Wilkanowo, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu! To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój oraz bliskość przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:422 m²

Duży 3-pietrowy dom Z antresolą na jędrzychowie W świetnej lokalizacji **** Gotowiec inwestycyjny **** idealny dla dużej rodziny lub do prowadzenia działalności gospodarczej Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł119 m² 10 915,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Zmiana ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu wolnostojącego na osiedlu Braniborskim, zlokalizowanego na wzgórzu, w zielonej i spokojnej części centrum Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zacisze,Zielona Góra

1 200 000 zł127,90 m² 9 382,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i kameralnej części Zielonej Góry. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł409,90 m² 3 900,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:703 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Chciałbyś znaleźć nieruchomość dla siebie i jednocześnie móc na niej zarabiać? Zależy Ci, aby mogli z Tobą zamieszkać Twoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł133,37 m² 11 239,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferujemy Państwu wyjątkowy bliźniak położony na Chynowie - w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

679 000 zł87,50 m² 7 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowe osiedle "domy na górce" na Łężycy przy ulicy Prostej! bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera , wykonawcy kameralnych osiedli mieszkaniowych przy Źródlanej, złotej, bordowej, łężycy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 645 000 zł242,90 m² 10 889,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Tylko tutaj taka oferta - nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Twoje em, oferuje do sprzedaży energooszczędny, inteligentny dom wolnostojący - w świetnej lokalizacji - Jędrzychów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Łężyca,Zielona Góra

1 299 000 zł170 m² 7 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż klimatyczny dom w zabudowie szeregowej, idealny dla rodziny lub pod siedzibę firmy, w lubianej części Zielonej Góry, na Łężycy, która jest niemal.

Szczegóły ogłoszenia

1 659 000 zł295,30 m² 5 618,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:227 m²

Elegancki dom W zielonej górze Oferujemy Państwu przestronny, stylowy dom w zabudowie szeregowej, położony przy ul. Geodetów na zacisznym osiedlu w pobliżu lasu. Na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł197,53 m² 3 543,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:509 m²

Dom wybudowany w latach 80-tych w technologii tradycyjnej, położony na jednym ze wzniesień na osiedlu Jędrzychów. Idealne, zaciszne miejsce dla rodziny lub do wykorzystania na inne cele (hotel.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł137,12 m² 9 108,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Na sprzedaż atrakcyjny i bardzo przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,5 m2 (plus strych 30 m2, ok. 40 m2 liczone po podłodze- powierzchnia mieszkalna).

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł291,60 m² 30,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy państwu do wynajęcia obiekt Z przeznaczeniem na wynajem dla pracowników W W pobliżu zielonej góry wskazana oferta obejmuje wynajem części mieszkalnej O pow. 291,60 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Jędrzychów,Zielona Góra

1 980 000 zł142 m² 13 943,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom z eleganckim wnętrzem zlokalizowany w jednej z pożądanych dzielnic - na Jędrzychowie. Prezentujemy do sprzedaży parterowy dom o nowoczesnej bryle z inteligentnymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł195,70 m² 7 409,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:699 m²

Uwaga! Doskonała inwestycja! Do sprzedaży całkowicie wyremontowany, wolnostojący dom z pięknym, zagospodarowanym ogrodem na prestiżowym osiedlu domów Jędrzychów. Powierzchnia budynku: 195,70m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł160 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży zadbany, wolnostojący dom z klimatycznym ogrodem w północnej części miasta ( nowa Zielona Góra ). Powierzchnia budynku: 160 m, pow. działki: 700 m. Budynek z 1982 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł218 m² 4 128,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w niezwykle urokliwej dzielnicy Zielonej Góry - Jędrzychów. Dom z niesamowitym potencjałem, dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł278 m² 3 129,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony na osiedlu Kwiatowym w dzielnicy Jędrzychów. Wyjątkowa lokalizacja, ukształtowane i przyjazne sąsiedztwo, pełne uzbrojenie terenu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł79 m² 20 240,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 824 m²

Greentown Nieruchomości pośredniczy w sprzedaży nieruchomości położonej w centrum Zielonej Góry. Działka o powierzchni 1824 m2. Nieruchomość znajduje się w idealnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł253 m² 5 411,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:675 m²

Nowa niższa cena! Dom wolnostojący, zadbany, idealny dla osób szukających swojego miejsca z klimatem i potencjałem inwestycyjnymna zielonym i cichym osiedlu na Jędrzychowie. W 2009.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł125 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   piękny dom Z ogródkiem na wynajem W ofercie wynajmu posiadamy 6 -pokojow y dom.