dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Zielona Góra - Oferty wynajmu lokali użytkowych

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

60 zł/m²133,26 m² 7 995 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy 133 m / parking / ciąg pieszy / duże osiedle / 49,00 netto pln/m2 Do wynajęcia atrakcyjny ustawny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 133m Oferta idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Ludowa

Centrum Zielona Góra

84,99 zł/m²82,48 m² 7 010 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy na wynajem lokal usługowy o powierzchni 82,48 m2. Lokal znajduje się na parterze budynku A w inwestycji Nowy Zastal przy ulicy Ludowej, położonej w doskonałej lokalizacji, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²42,89 m² 2 316 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wełna Business Center - powierzchnia biurowa | 42,89 m Zielona Góra, oferujemy do wynajęcia nowoczesną i reprezentacyjną powierzchnię biurową o metrażu 42,89 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²23 m² 1 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali biurowych. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul. Stefana Żeromskiego 2 w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

42,74 zł/m²140,40 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy, doskonale przystosowany do działalności gastronomicznej. To świetne miejsce na rozwój firmy cateringowej, kuchni produkcyjnej, organizację przyjęć.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²113,55 m² 7 608 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sawka Nieruchomości prezentuje lokal użytkowy o charakterze loftowym: - powierzchnia pomieszczenia głównego 95,23 m2 z toaletą. - dowolna adaptacja, tj. p ełne dostosowanie powierzchni do.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²200 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie magazynowe umiejscowione w wysokich suterenach z oknami, o łącznej powierzchni 200m2 bardzo blisko ul. Kożuchowskiej. Lokal znajduje się w wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

92,01 zł/m²27,17 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o przeznaczeniu handlowo-usługowym o powierzchni 27,17 m2 usytuowany na parterze kamienicy w niedalekiej odległości od centrum Zielonej Góry. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

45 zł/m²34,08 m² 1 534 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

GG Grafitt istnieje od 20 lat i na stałe jest wpisana w świadomość mieszkańców Zielonej Góry. Położony jest w samym centrum miasta, przy najbardziej uczęszczanej ulicy Boh.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

60 zł/m²87,80 m² 5 268 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

45 zł/m²24,08 m² 1 084 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²27,29 m² 1 228 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Wyremontowany lokal biurowy położony na I piętrze. Okna skierowane na stronę północną. Biurowiec oddalony tylko o 700 m od centrum miasta - budynek widoczny z głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

50,91 zł/m²110 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Przedstawiamy na wynajem lokal użytkowy z dużą witryną o powierzchni ok. 110m2 położony na parterze w sąsiedztwie innego lokalu budynku wolnostojącego. Duży ruch pieszy w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

22,36 zł/m²163 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal przemysłowy magazyn / warsztat z zapleczem biurowym Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal przemysłowy idealny pod działalność magazynową, produkcyjną lub warsztatową.

Szczegóły ogłoszenia

55,33 zł/m²24 m² 1 328 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia - galeria grafitt, zielona góra oferta promocyjna! Lokal o powierzchni 24 m2, położony na piętrze w Galerii Grafitt - prestiżowym obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

46,30 zł/m²108 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

okal użytkowy do wynajęcia lub sprzedaży - Centrum Zielonej Góry, ul. Reja Prezentujemy przestronny lokal o powierzchni 108 m2, położony w sercu Zielonej Góry, przy ulicy Reja - miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   lokal użytkowy W centrum miasta W ofercie wynajmu posiadamy lokal użytkowy o pow. 8 0 m2.

Szczegóły ogłoszenia

68,44 zł/m²131,50 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal do wynajęcia w sercu Zielonej Góry - deptak! Oferta bez prowizji! Od 12 lat funkcjonuje tu salon fryzjerski, istnieje możliwość przejęcia części wyposażenia i umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

46,22 zł/m²119 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 119m2 położony w Zielonej Górze przy ul. Jedności Robotniczej. Wejście od ulicy, drugie od zaplecza, witryna. Lokal składa się z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²87,80 m² 3 512 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Pierwsze 3 miesiące bez opłat dla właściciela! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia kompleks powierzchni handlowo- usługowych zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²24 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia pomieszczenie biurowe składające się z dwóch pokoi o łącznej powierzchni 24m2. Każdy pokój po 12m2. Lokal znajduje się w biurowcu przy ul. Westerplatte 11. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²536,61 m² 28 977 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sawka Nieruchomości prezentuje lokal biurowy - usługowy o charakterze loftowym: - powierzchnia pomieszczenia głównego z pięcioma toaletami, korytarzem, pomieszczeniem socjalnym oraz dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

84,03 zł/m²1 666 m² 140 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Centrum medyczne na ulicy chopina - nowa nazwa dla obiektu medycznego w centrum Zielonej Góry. Klinika pod nową nazwą będzie działać od kwietnia 2026 roku. Zapraszam do kontaku firmy lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²817 m² 49 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:tak

Biuro Nieruchomości Dom oferuje do wynajmu ok 817 mkw powierzchni biurowej wraz z częścią socjalną w bardzo wysokim standardzie. Nieruchomość przeszklona i doskonale naświetlona. Biura.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany, ul. Gorzowska

Zielona Góra,lubuskie

30 zł/m²488 m² 14 640 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna Zielona Góra, ul. Gorzowska Do wynajęcia hala o powierzchni 488 m , położona w Zielonej Górze przy ul. Gorzowskiej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

60,73 zł/m²34,81 m² 2 114 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 35m2 zlokalizowany na jednym z zielonogórskich osiedli. Sala główna ma powierzchnię 32m2, a pomieszczenie sanitarne 2,81m2.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²180 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   atrakcyjny duży lokal W strefie przemysłowej miasta W ofercie posiadamy przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

49,58 zł/m²54,46 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy położony w centrum na parterze o powierzchni 54,46m2. Lokal składa się z 4 pomieszczeń oraz dodatkowo dla Najemcy udostępniana jest piwnica którą.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²86,65 m² 5 199 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Przez pierwsze 3 miesiące bez opłat odstępnego Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 86,65m2 zlokalizowany w bryle nowego apartamentowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²80 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

DO wynajęcia pomieszczenie O powierzchni 80 M2, na I piętrze budynku przy alei zjednoczenia W zielonej górze. Doskonała lokalizacja! Posiadamy jeszcze do wynajęcia lokal na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²335 m² 16 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia obiekt biurowy do wynajęcia o powierzchni 335 m2 usytuowane na 2 poziomach po 167,5 m2 na każdej kondygnacji. Obiekt murowany przylegający do hali magazynowej. Lokalizacja: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Lotników

Zielona Góra,lubuskie

22,08 zł/m²770 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nieruchomość magazynowa położona przy ulicy Lotników. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 7488m2 zabudowanej budynkami magazynowymi. Teren utwardzony, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

32,35 zł/m²170 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem całe pierwsze piętro w budynku wolnostojącym, jednopiętrowym o powierzchni ok, 170m2. Doskonałe, gotowe miejsce na salę bankietową, imprezy okolicznościowe, komunie,.

Szczegóły ogłoszenia

24,44 zł/m²27 m² 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 27,12 m2 mieszczący się na I piętrze budynku biurowego w Zielona Góra, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

44,50 zł/m²123,37 m² 5 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sawka Nieruchomości prezentuje lokal biurowy - usługowy o charakterze loftowym z antresolą: - powierzchnia pomieszczenia głównego 78,51 m 2 z antresolą (37,78 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

26,88 zł/m²16 m² 430 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 16,58 m2 mieszczący się na I piętrze budynku biurowego w Zielona Góra, przy.

Szczegóły ogłoszenia

49,19 zł/m²16 m² 787 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   do wynajęcia pomieszczenie biurowe W ofercie lokal biurowy o powierzchni użytkowej 16m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²88,56 m² 3 985 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia kompleks powierzchni handlowo- usługowych zlokalizowanych w prestiżowym obiekcie Galeria Grafitt. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²45 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   całkowicie wyposażony lokal W centrum miasta Lokal w centrum miasta znajdujący się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²40 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy na pierwszym piętrze w nowej kamienicy w centrum miasta przy Placu Pocztowym 15 o powierzchni 40 m2. W lokalu można prowadzić usługi biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

73,79 zł/m²73,38 m² 5 415 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   atrakcyjny lokal do wynajęcia W nowym apartamentowcu! W ofercie najmu proponujemy Państwu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Ludowa

Zielona Góra,lubuskie

20,88 zł/m²19,16 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia zewnętrzny garaż zlokalizowany w bloku mieszkalnym położonym przy ulicy Ludowej 10C w Zielonej Górze. Garaż ma powierzchni 19,16m2. Brama sterowana automatycznie. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

36,29 zł/m²62 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy w samym centrum miasta przy ul. Generała Władysława Sikorskiego 9. Oferta dotyczy lokalu o powierzchni 62,22m2 zlokalizowanego na.