dowolna

Lokale w centrum Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

38 zł/m²208 m² 7 904 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stylowe i nowoczesne biuro w centrum miasta o pow. 208 m2, na pierwszym piętrze zabytkowego budynku. Układ: 74m2 powierzchni open space, 3 wydzielone pomieszczenia (34m2, 30m2, 43m2) aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Centrum,Zielona Góra

52 zł/m²96,90 m² 5 039 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia, bardzo dobrze wyeksponowany lokal, z dużymi witrynami przy jednej z najbardziej uczęszczanych ulic miasta. Tutaj pół miasta będzie przejeżdżać obok Twojej firmy! Blisko Sąd.

Szczegóły ogłoszenia

47,62 zł/m²63 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy o łącznej powierzchni 63m2 na parterze, usytuowany w centrum miasta przy ulicy Dąbrowskiego. Lokal składa się z pomieszczeń o powierzchni: - biuro nr 1 - 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²80 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia położony na parterze w centrum miasta. Składa się z-sali głównej -pomieszczenia socjalnego dla personelu 2 łazienek wc. Parking za budynkiem. Lokal klimatyzowany. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

360 000 zł53,50 m² 6 728,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 53,5 m2 usytuowany w ścisłym centrum Zielonej Góry ul. Plac Bohaterów. Lokal znajduje się na poziomie -1 w budynku usługowo mieszkalnym. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł144 m² 8 055,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 144,61 m , położony na parterze budynku przy ul. Godlewskiego, w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł22,70 m² 10 792,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| rezerwacja podpisana umowa przedwstępna zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta sprzedaży lokalu użytkowego położonego przy ul. Kupieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł13,80 m² 7 971,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowy - centrum Zielonej Góry Na sprzedaż funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 13,80 m , zlokalizowany na 5. piętrze biurowca przy ul. Bohaterów Westerplatte.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,60 m² 8 842,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy położony na parterze w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Na sprzedaż lokal o powierzchni 40,60m2 składający się z sali sprzedaży o pow. 37m2.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²25,40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem w centrum Zielonej Góry ul. Jedności o powierzchni 25,4 m Położony zaledwie około 3 minuty spacerem od ratusza. ***oferta dostępna wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²258,54 m² 16 805 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate prezentuje lokal usługowy z dużymi witrynami przy głównej ulicy - parter, 700 m od centrum Atuty nieruchomości: duże witryny i bezpośredni dostęp od strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł131,50 m² 19 695,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal na sprzedaż w sercu Zielonej Góry - deptak! Oferta bez prowizji! Od 12 lat funkcjonuje tu salon fryzjerski, istnieje możliwość przejęcia części wyposażenia i umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²116 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Przez pierwsze 3 miesiące bez opłat odstępnego Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 116,87m2 zlokalizowany w bryle nowo wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł215 m² 4 604,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ponownie W sprzedaży tylko W biurze prospace! Nasze biuro oferuje na sprzedaż Budynek Handlowo - Usługowy w miejscowości Krępa. Lokal wraz z całym wyposażeniem pod sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł54 m² 16 296,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowoczesny lokal użytkowy 54 m2 - zielona góra centrum ulica westerplatte Topowa lokalizacja | Główna arteria miasta | Idealny pod inwestycję lub biznes I Miejsca parkingowe Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

46,43 zł/m²14 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w centrum Zielonej Góry idealny na biuro lub usługi Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Zielonej Góry przy ul. Sikorskiego, skrzyżowanie.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²48 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Greentown Nieruchomości oferuje na wynajem pomieszczenia biurowe na parterze o powierzchni 48 m2 w centrum Zielonej Góry. W lokalu dostępne są wszystkie media. Cena zawiera opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²199,20 m² 7 569 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Idealna przestrzeń biurowa w sercu miasta - wynajem! Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego lokalu biurowego, który doskonale sprawdzi się dla firm działających w branży administracyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²102,23 m² 6 645 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na parterze idealny dla branży beauty. Doskonale wyeksponowany i łatwo dostępny lokal na parterze budynku, położonego przy głównej ulicy miasta, 700 m od centrum. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

50 zł/m²16 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

DO wynajęcia pomieszczenia biurowo - usługowe. Do wynajęcia biuro o powierzchni 16 m2, na terenie zamkniętego kompleksu przemysłowego. Przy budynku duży parking - możliwość wjazdu samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

67,14 zł/m²70 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   atrakcyjny lokal W domu jednorodzinnym! W ofercie najmu atrakcyjny lokal o powierzchni 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Centrum,Zielona Góra

30,38 zł/m²395 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem atrakcyjny, solidny budynek komercyjny o dużym potencjale inwestycyjnym, usytuowany niemal w samym sercu Zielonej Góry. Ta nieruchomość, usadowiona na przestronnej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Zielona Góra

65 zł/m²259 m² 16 805 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonale wyeksponowany i łatwo dostępny lokal na parterze budynku, położonego przy głównej ulicy miasta, 700 m od centrum. Lokalizacja bezpośrednio przy trzech największych osiedlach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz przestronnego, nowoczesnego lokalu w doskonałej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Prezentowana oferta obejmuje wynajem atrakcyjnego lokalu o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

56,87 zł/m²211 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Budynek użytkowy do wynajęcia! Przychodnia, gabinety lekarskie! Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu funkcjonalnego budynku usługowego, zlokalizowanego w północnej części Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

23,60 zł/m²250 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pomieszczenie magazynowe z biurami 250 m2! Prezentujemy do wynajęcia obiekt o łącznej powierzchni ok. 250 m2, położony na parterze i I piętrze budynku zlokalizowanego w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

31,23 zł/m²192 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowy 192 m2 do wynajęcia! Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu użytkowego, położonego na II piętrze budynku poza ścisłym centrum miasta. Lokal składa się z: > 5 pokoi biurowych (trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

32,87 zł/m²548 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal 550 m2 w centrum miasta. Oferta wynajmu lokalu położonego na I i II piętrze nowoczesnego budynku z halą garażową oraz windą. W pomieszczeniach klimatyzacja. Podwieszane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Bohaterów Westerplatte

Centrum,Zielona Góra

75 000 zł90 m² 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko tutaj taka oferta - nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Twoje em oferuje do sprzedaży gotowy biznes - w pełni wyposażoną kawiarnię w Zielonej Górze przy ul. Bohaterów Westerplatte -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Reja

Centrum,Zielona Góra

70 zł/m²100 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego, przestronnego lokalu usługowego o powierzchni całkowitej 100m2. Nieruchomość znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

18 zł/m²299 m² 5 384 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Magazyn do wynajęcia! Przedstawiamy do wynajęcia lokal użytkowy położony nieopodal centrum miasta. Hala posiada bramę wjazdową. Na podaną powierzchnię ok. 300 m2 składają się magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

33,75 zł/m²800 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość z własnym parkingiem w centrum! Oferujemy do wynajęcia niezależny budynek o powierzchni ok. 800 m2, położony na działce ok. 700 m2 w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

29,09 zł/m²110 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy 110 m2 w centrum miasta! Oferta wynajmu lokalu, położonego na I piętrze budynku biurowo-usługowego. Lokal składa się z 3 przestronnych pomieszczeń biurowych oraz toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Reja

Centrum,Zielona Góra

70 zł/m²110 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego, przestronnego lokalu usługowego o powierzchni całkowitej 110m2. Nieruchomość znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

369 000 zł23 m² 15 816,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy położony w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Zielonej Góry. Doskonała lokalizacja, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz standardy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

500 000 zł97 m² 5 154,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy dwupoziomowy lokal o łącznej powierzchni 97m2 w skład których wchodzi: sala sprzedaży na parterze: 60m2 na piętrze: 37m2 stanowiące zaplecze socjalne oraz wc Koszty utrzymania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

81,25 zł/m²16 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia w ścisłym centrum miasta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne pomieszczenia biurowo usługowe znajdujący się na na deptaku w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Podgórna

Centrum,Zielona Góra

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 150 m2 w centrum zg obok urzedu marszałkowskiego .Obecnie jest w nim prowadzona działalność handlowa , lokal do wynajecia od 1.03.26. wiecej informacji telefonicznie. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

42 zł/m²32 m² 1 344 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

-Nieruchomości pośredniczy w wynajmie bardzo atrakcyjnego lokalu w budynku położonym w ścisłym centrum Zielonej Góry, na Placu słowiańskim. Budynek III piętrowy, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jedności

Centrum,Zielona Góra

53,60 zł/m²97 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

W pełni przygotowany do pracy lokal biurowy na ul. Jedności. Klimatyzacja w każdym z pomieszczeń, pełne wyposażenie. Dostępny od zaraz. Lokal posiada monitoring oraz alarm. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Centrum,Zielona Góra

60 zł/m²43 m² 2 569 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu Lokalu o powierzchni 42,82m2 położonego na 1 piętrze nowoczesnego budynku w Centrum Miasta, przy ul. Bolesława.