dowolna

Mieszkania do remontu Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Łużyckie,Zielona Góra

425 000 zł50 m² 8 466,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m do własnej aranżacji. Lokal jest jasny, dwustronny - okna wychodzą na północ i południe. Składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

309 000 zł37 m² 8 351,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - mieszkanie z potencjałem w sercu Zielonej Góry! Szukasz miejsca, które możesz stworzyć od podstaw według własnej wizji? To 37-metrowe mieszkanie to prawdziwa karta do zapisania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej wraz z pomieszczeniami przynależnymi 52,1 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Zielona Góra

499 000 zł63 m² 7 883,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż3-pokojowe,rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Śląskim w Zielonej Górze. Nieruchomość usytuowana jest na III piętrze w zadbanym budynku, w otoczeniu pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spawaczy

Zielona Góra,lubuskie

430 000 zł61 m² 7 026,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 61,2m2 położone w okolicy Doliny Gęśnika na osiedlu Zastalowskim. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Centrum,Zielona Góra

310 000 zł45 m² 6 858,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie W kamienicy przy zielonogórskim daptaku, które może pełnić funkcję zarówno mieszkalną jak i biurową. Układ I standard: nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

669 000 zł62 m² 10 832,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuć przestrzeń i światło. To narożne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Obywatelskiej jest właśnie jednym z nich. Na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kupiecka

Centrum,Zielona Góra

599 000 zł91 m² 6 611,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycyjna perła w sercu Zielonej Góry 3 pokoje w kamienicy w centrum miasta. Szukasz nieruchomości z duszą, którą urządzisz dokładnie według własnego gustu? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

317 000 zł36 m² 8 929,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2 pokoje na sprzedaż Mieszkanie położone na kameralnym osiedlu z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej (sklepy, szkoły, przystanek mzk). Budynek zarządzany przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zielona Góra

Przyjaźni,Zielona Góra

429 000 zł54 m² 7 915,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwupoziomowe 54,2 m Osiedle Przyjaźni Mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycja, która się opłaca! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Morelowe,Zielona Góra

397 000 zł57 m² 6 964,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokojowe mieszkanie, niski blok Z cegły, III piętro. Mieszkanie ciche, ciepłe i słoneczne, okna wychodzą na południe i wschód, z balkonu widok na zieleń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Węgierska

Przyjaźni,Zielona Góra

440 937 zł63 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego mieszkania z balkonem, znajdującego się w świetnej lokalizacji w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Centrum,Zielona Góra

309 900 zł40 m² 7 806,05 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w biurze prospace! Na sprzedaż przytulne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 39,7 m , położone w centrum Zielonej Góry. Lokal znajduje się na 10. piętrze w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

330 000 zł35 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie na sprzedaż w Zielonej Górze Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, przestronne mieszkanie typu loft o powierzchni 35 m zlokalizowane w Zielonej Górze. Szczegóły oferty: stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierzy 2 Armii

Łużyckie,Zielona Góra

409 000 zł50 m² 8 147,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m do własnej aranżacji. Lokal jest jasny i dwustronny, co zapewnia dobre doświetlenie pomieszczeń przez cały dzień oraz komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Łużyckie,Zielona Góra

385 000 zł50 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na os. Łużyckim - idealne miejsce do zamieszkania lub pod inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m , - na doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

307 000 zł36 m² 8 647,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przyjaźni,Zielona Góra

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta bez prowizji - wyjątkowa okazja! Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w niskim, bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morelowa

Morelowe,Zielona Góra

359 900 zł52 m² 6 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w biurze prospace Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w tym dwie pokoje sypialniane, jeden połączony z kuchnią oraz dodatkowy pokój z oddzielnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

420 000 zł89 m² 4 713,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Mieszkanie w zadbanym budynku w samym centrum miasta a jednak bardzo zacisznie usytuowane. Idealne na wygodny apartament dla dwojga lub dla pary z dzieckiem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ptasia

Piastowskie,Zielona Góra

199 999 zł23 m² 8 657,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 23,10 m - ulica Ptasia,os. Piastowskie, zielona Góra. Jasna, ustawna, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym - idealna na start lub inwestycyjnie Na sprzedaż prezentuję przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

417 000 zł65 m² 6 415,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum - 3 pokoje Prezentujemy na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 64,9 m2 położone na parterze budynku w centrum miasta. Bardzo rozkładowe. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studzianki

Słoneczne,Zielona Góra

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji - wyjątkowa okazja! Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,7 m2, usytuowane na 4 piętrze w niskim, bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

280 000 zł46 m² 6 021,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnym mieszkaniu w sercu miasta? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m, usytuowane na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Wazów,Zielona Góra

379 000 zł56 m² 6 792,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - Zielona Góra - ul. Podgórna Powierzchnia: 55,80 m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura Biuro Nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Piastowskie,Zielona Góra

330 000 zł46 m² 7 189,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wylączność! nieruchomości pośredniczy w sprzedaży nieruchomości ; Mieszkanie 2 - pokojowe z potencjałem - parter, ul. Ptasia, zielona Góra. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

425 000 zł65 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wazów,Zielona Góra

349 000 zł48 m² 7 195,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta zarezerwowana mieszkanie 2-pokojowe na os. Wazów W zielonej górze Lokal mieszkalny o powierzchni 48,50 mkw składający się z dużego pokoju z wyjściem na balkon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

299 000 zł37 m² 8 016,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Deptak w zasięgu ręki, blok położony w intymnym miejscu, a z okien widok na miasto i zieleń. Przyjemne 2 pokojowe mieszkanie do remontu, świetne na start dla pary, pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorskie,Zielona Góra

365 000 zł48 m² 7 556,94 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 2 pokojowe na os. Pomorskim położona na II piętrze wieżowca. Mieszkanie środkowe z widokiem na zieleń i sąsiednią zabudowę z oknami skierowanymi na południe! układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

354 000 zł48 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

? na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 47,8 m - Zielona Góra (centrum) ? Świetna lokalizacja | 2. piętro | Do remontu | ? Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 47,80 m -liczba pokoi: 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Centrum,Zielona Góra

675 000 zł68 m² 9 926,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 68,3 m z balkonem - Dominopark, zielona Góra -powierzchnia: 68,30 m -lokalizacja: ul. Obywatelska, osiedle Dominopark, zielona Góra (centrum) -rynek: wtórny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Wazów,Zielona Góra

295 963 zł37 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Twoja inwestycja w sercu Zielonej Góry - mieszkanie z potencjałem tuż przy uczelni Wyobraź sobie mieszkanie, które po remoncie może stać się przytulnym gniazdkiem dla singla, wygodnym lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

519 000 zł78 m² 6 626,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy - Zielona Góra! Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 78,32 m położone na parterze kamienicy w doskonałej lokalizacji w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zielona Góra,lubuskie

615 000 zł77 m² 7 987,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

77m2 ustawnego mieszkania + piękny zadrzewiony ogród + ogromna piwnica + pomieszczenia na strychu + garaż i dodatkowe miejsce postojowe na terenie posesji. Zaciszna uliczka blisko centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

325 000 zł47 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Zielonej Góry 46,5 m Opis nieruchomości: -2 pokoje -oddzielna kuchnia -łazienka -oddzielne wc -przedpokój -piwnica -dostęp do strychu -mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Zielona Góra

309 000 zł37 m² 8 284,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Deptak w zasięgu ręki, blok położony w intymnym miejscu, a z okien widok na miasto i zieleń. Przyjemne 2 pokojowe mieszkanie, do remontu. Świetne na start dla pary, pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

460 000 zł63 m² 7 301,59 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

EN Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę dostępną tylko w naszym biurze! Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Przyjaźni,Zielona Góra

359 000 zł46 m² 7 787,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! nieruchomości pośredniczy w sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46,1 m2 , położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku przy ulicy Francuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Przyjaźni,Zielona Góra

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Os. Przyjaźni, zielona Góra | Pow. 48,6 m | 2 pokoje | 4. piętro ? Typ budynku: blok z wielkiej płyty, po termomodernizacji (spłacona) ? Rok budowy: 1987.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Centrum,Zielona Góra

675 000 zł68 m² 9 926,47 zł/m²

 

Piętro:4/5