dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Zielona Góra

203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

203 ogłoszenia

490 000 zł38,60 m² 12 694,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe| 2 pokoje| 38,60 m | balkon| winda| klimatyzacja| gotowe do zamieszkania Zielona Góra - Łężyca | ul. Ciesielska Parametry nieruchomości: powierzchnia: 38,60 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 /.

Szczegóły ogłoszenia

450 990 zł52,20 m² 8 639,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Lokalizacja: zielona Góra, osiedle Pomorskie Oferujemy na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,20 m , położone na 8. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł84,17 m² 14 375,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 84,17 m , położony na 2 piętrze nowoczesnego, niskiego apartamentowca z windą, w prestiżowej lokalizacji przy Placu Matejki.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i zadbana kawalerka o powierzchni 37 m , położona na 1. piętrze w zadbanym budynku na popularnym Osiedlu Przyjaźni przy ul. Węgierskiej w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zielona Góra,lubuskie

450 000 zł47,60 m² 9 453 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku przy ul. Energetyków w Zielonej Górze. Idealne miejsce dla singla, pary lub rodziny z dzieckiem. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   dwupokojowe mieszkanie Z balkonem W przylepie Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,37 m² 10 667,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni całkowitej 54,37m (powierzchnia mieszkalna 51,56 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Ekskluzywny, dwupoziomowy apartament klasy premium 80,7 m (ok. 120 m po podłodze) 3 pokoje sauna 2 łazienki klimatyzacja smart home Cena: 1 250 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł29,80 m² 9 496,64 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 29,80 m , zlokalizowanej w Zielonej Górze przy ul. Stefana Wyszyńskiego, na popularnym osiedlu Łużyckim. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 zł80 m² 45,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 3 pokojowe do wynajęcia na oś zastalowskim Z miejscem postojowym podziemnym Najem okazjonalny u notariusza.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł153,60 m² 6 412,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż całe piętro budynku W kamienicy W ścisłym centrum miasta. Nieruchomość składająca się z dwóch lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 153,6 m2 usytuowanych na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , położone na parterze w budynku z windą na osiedlu Mazurskim. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł131,44 m² 6 839,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Sawka Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronny, jednopoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 131,44 m2, położony w atrakcyjnej dzielnicy Jędrzychów przy ulicy Wroniej.

Szczegóły ogłoszenia

477 520 zł50,80 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie + wykończenie pod klucz | Bez pcc | Leśny Dwór | 3 pokoje | Winda *oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze* Szukasz nowego mieszkania, ale nie chcesz przechodzić przez stres.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł78,50 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu - komfortowe mieszkanie O pow. 78,50 m.kw. W centrum zielonej góry! Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, przestrzeń i doskonałą lokalizację? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł64,01 m² 10 701,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta w biurze prospace 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Anny Jagiellonki | Zielona Góra | Dostępne od zaraz! Wykończone "pod klucz" | Nowe budownictwo | Spokojna okolica wśród.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,40 m² 8 408,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje | 53,40 m | 10 piętro | piękny widok na las i park | cicha lokalizacja| Zielona Góra Najważniejsze informacje: powierzchnia: 53,40 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 10 (ostatnie) winda.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł43,06 m² 13 934,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w centrum Zielonej Góry | Bez pcc | Apartamenty Moniuszki Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone przy ul. Moniuszki w Zielonej Górze,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł41,60 m² 6 706,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze 2 piętrowego bloku - ul. Botaniczna. Lokal posiada powierzchnię 41,60 m2, na którą składają się 2 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł58,50 m² 10 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe wykończone mieszkanie 3-pokojowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego 3-pokojowego mieszkania z balkonem, o powierzchni 58,54 m2 usytuowanego na 2 piętrze bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament typu premium do wynajęcia - luksusowa przestrzeń na najwyższym poziomie Przedstawiamy elegancki, przestronny apartament o powierzchni 74 m , usytuowany na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł49,60 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o pow. 49,6 m2 położone na VI piętrze w wieżowcu na os. Piastowskim. W mieszkaniu: salon z wyjściem na balkon, sypialnia, jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł78,30 m² 9 386,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem W zielonej górze Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł98 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 98 m , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku z 1997 roku. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Prof.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,40 m² 9 708,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne, wyremontowane i całkowicie wyposażone, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w wieżowcu blisko centrum miasta piętro IV. Na pow. 51,40 m rozmieszczone.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie przyjazne zwierzętom o powierzchni 32 m , położone na parterze w spokojnej i zielonej części Zielonej Góry - Łężycy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

390 000 zł44,02 m² 8 859,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko W ldk nieruchomości Mieszkanie 44 m po remoncie z komórką lokatorską - centrum Zielonej Góry Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m z komórką lokatorską, położone.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł92,10 m² 7 763,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę na zielonogórskiej starówce - idealne miejsce na biuro, kancelarię lub komfortowe mieszkanie! Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 92,10 m usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 990 zł52,20 m² 8 639,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego na oś pomorskim wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł91,02 m² 8 778,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 91,02 m, wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania. Nieruchomość mieści się w budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , położone na parterze w bloku po termomodernizacji z nową windą przy ul. Powstańców Warszawy w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł51,80 m² 6 853,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferta tylko W metrohouse! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w zadbanym bloku, położone na spokojnym osiedlu w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49,85 m² 48,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia W pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe W przy ul. Prostej 45a W zielonej górze. To ultranowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie na cenionym osiedlu Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,20 m² 10 080,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Gotowe do zamieszkania: 2 pokoje w stylu prowansalskim - Zielona Góra, ul. Agrestowa Szukasz mieszkania, w którym po prostu położysz swoje rzeczy i zaczniesz cieszyć się nowym domem? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41,50 m² 13 975,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 41,5 m | parter Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone na parterze dwukondygnacyjnego budynku przy ul. Lisa.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55,70 m² 41,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zawieja nieruchomości przedstawia: ul. Łężyca-Ciesielska, zielona Góra; mieszkanie o pow. 55,70mkw w budynku z 2022 roku; 1 piętro w budynku z windą; nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł40 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36 m z dodatkową antresolą sypialnianą (ok. 4 m ), zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy w samym sercu miasta, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł72,50 m² 8 675,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opis Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Leśny Dwór w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zielona Góra, 2 pokoje, wynajmę, nowe budownictwo, 54 m2, 3000 zł miesięcznie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ul.Zamoyskiego na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł50,20 m² 7 768,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie do remontu | ul. Dolna | blisko uczelni | 50,5 m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,5 m , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku przy ul. Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 070 zł62,80 m² 9 491,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Batorego Park I, łężyca M4 / 2.4 Dostępność i moment zakupu Batorego Park I jest już dostępny w sprzedaży, termin odbioru grudzień 2026 r. Inwestycja jest na początku ścieżki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij