dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Zielona Góra

203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

203 ogłoszenia

649 000 zł58,61 m² 11 073,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni użytkowej 58,61 m , położone na parterze bloku z windą oddanego do użytkowania w 2016 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 629 zł37,38 m² 13 098,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji | Centrum | ul. Jana Matejki | 37,38 m Zakup bez podatku pcc oraz bez prowizji. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 45 m w centrum Zielonej Góry + 25 m piwnic | 2 miejsca parkingowe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , położone na parterze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł51,60 m² 11 918,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje + duży balkon | 51,60 m | Leśny Dwór | nowe, wykończone | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51,60 m , położone na nowym osiedlu Osiedle Leśny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

318 000 zł35,50 m² 8 957,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Duża kawalerka o jasnym wnętrzu położona na osiedlu Na Olimpie. Mieszkanie z potencjałem. Istnieje możliwość przeniesienia kuchni do salonu i uzyskania dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł84,17 m² 14 375,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 84,17 m , położony na 2 piętrze nowoczesnego, niskiego apartamentowca z windą, w prestiżowej lokalizacji przy Placu Matejki.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł38,20 m² 8 900,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,2 m2 usytuowana na 2 piętrze niskiego bloku zlokalizowanego przy ul. Bolesława Krzywoustego w Zielonej Górze. Mieszkanie ciepłe jasne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł87,40 m² 8 810 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Platinum House! uwaga nowa cena! Było 799 000,00 zł -> Jest 770 000,00 zł Oferuję wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 87,40m2 położone w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł41,10 m² 7 299,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż, oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 1. piętrze zabytkowej kamienicy usytuowanej w samym sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Węgierska

Zielona Góra,lubuskie

355 000 zł36,40 m² 9 752,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 36,4 m | duża kuchnia | balkon | winda | Zielona Góra Na sprzedaż funkcjonalne gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 36,4 m , położone na 6. piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

581 000 zł52,85 m² 10 993,38 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Premium | taras jak Z katalogu | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo dobrze wykończone mieszkanie 2-pokojowe z dużym, ogrodzonym tarasem. Układ: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł50,80 m² 7 460,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne słoneczne dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowa 50,80 m , położone na czwartym piętrze niskiego bloku na osiedlu Zastalowskim, ul. Technologów: - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie na wynajem - świetna lokalizacja! preferowany najem okazjonalny Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,40 m² 9 708,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne, wyremontowane i całkowicie wyposażone, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w wieżowcu blisko centrum miasta piętro IV. Na pow. 51,40 m rozmieszczone.

Szczegóły ogłoszenia

450 990 zł52,20 m² 8 639,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Lokalizacja: zielona Góra, osiedle Pomorskie Oferujemy na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,20 m , położone na 8. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł73 m² 8 561,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Oferta zarezerwowana Solidnie i uczciwie odremontowane mieszkanie w najlepszej dzielnicy miasta. Miejsce w którym docenisz bliskość lasu, a jednocześnie dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł31,10 m² 14 115,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kompaktowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,1 m , położone na 4 piętrze apartamentowca z windą. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Kupno nieruchomości często oznacza miesiące remontów, planowania i zaangażowania. Tutaj oznacza coś znacznie przyjemniejszego tj. wniesienie.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł25,20 m² 10 476,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Słoneczna kawalerka w centrum Zielonej Góry - balkon, ogromny potencjał aranżacyjny ul. dr Pieniężnego,drugie piętro blok prawie przy deptaku! Na sprzedaż jasna kawalerka z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i zadbana kawalerka o powierzchni 37 m , położona na 1. piętrze w zadbanym budynku na popularnym Osiedlu Przyjaźni przy ul. Węgierskiej w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł49,70 m² 9 839,03 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w Zielonej Górze o powierzchni 49,70m2 usytuowaną na VI piętrze na os. Przyjaźni układ pomieszczeń: - przestronna jasna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48,60 m² 6 995,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego na oś pomorskim wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

572 900 zł67,40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie + wykończenie pod klucz | Bez pcc | Łężyca | 3 pokoje | Winda Szukasz nowego mieszkania, ale nie chcesz przechodzić przez stres remontu, szukania ekip i pilnowania prac? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł59 m² 9 491,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Komfortowe mieszkanie 59 m - gotowe do zamieszkania na osiedlu Zacisze Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł57 m² 11 491,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękny dwupoziomowy Apartament, położony w zielonym zakątku Zielonej Góry. Umeblowany, gotowy do zamieszkania! Funkcjonalny układ, ergonomiczne zaaranżowanie pomieszczeń, nowoczesne wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł42 m² 9 976,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Top lokalizacja w Zielonej Górze | 3 pokoje | 42 m | Balkon | Niskie koszty Są mieszkania, które po prostu "są" i są takie, w których dobrze się żyje. To jest właśnie ten drugi.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68,74 m² 10 168,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowa niższ cena Na sprzedaż jasne, przestronne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowemieszkanie o powierzchni 68,74 m , położone na 1. piętrze budynku z windą na Łężycy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 550 zł56,90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego mieszkania, ale nie chcesz przechodzić przez stres remontu, szukania ekip i pilnowania prac? Ta oferta została stworzona właśnie z myślą o Tobie. *Oferta dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł81,59 m² 8 812,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra Na sprzedaż własnościowe mieszkanie z rynku wtórnego o powierzchni 81,59 m , zlokalizowane w zadbanym bloku z 2008 roku. Parter / 4.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,30 m² 9 316,77 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie Z balkonem Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,37 m² 10 667,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni całkowitej 54,37m (powierzchnia mieszkalna 51,56 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł44,90 m² 10 222,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego na oś słonecznym wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł26,70 m² 10 112,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w centrum miasta- lokal idealny do prowadzenia działalności gospodarczej- gabinetu kosmetycznego bądź biura.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł83 m² 6 975,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - atrakcyjne, przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 83 m.kw. usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Jedności. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,40 m² 8 408,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje | 53,40 m | 10 piętro | piękny widok na las i park | cicha lokalizacja| Zielona Góra Najważniejsze informacje: powierzchnia: 53,40 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 10 (ostatnie) winda.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł48,30 m² 8 902,69 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż W pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Osiedle pomorskie 4e W zielonej górze. To jest mieszkanie po generalnym remoncie, pachnące świeżością i oferujące.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł59,30 m² 10 455,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro domagała nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość położoną w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części Zielonej Góry- na Łężycy. To miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł49 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! *na sprzedaż urokliwe mieszkanie przy Parku Piastowskim* Oferujemy do sprzedaży piękne, świeżo, gruntownie wyremontowane mieszkanie. Lokal składa się z dwóch osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł41,79 m² 9 308,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, 42m2, po generalnym remoncie w niskim, zadbanym bloku przy ul. Ignacego Krasickiego! Funkcjonalne, przytulne, zadbane i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowacka

Przyjaźni,Zielona Góra

449 000 zł59 m² 7 597,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,1 m , położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji.