dowolna

Luksusowe mieszkania Zielona Góra - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności

Centrum,Zielona Góra

829 000 zł97 m² 8 545,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana w trakcie realizacji! Oferta wyjątkowego lokalu w centrum Zielonej Góry. Idealne miejsce na kancelarię, biuro lub przestronne mieszkanie. Klimatyzacja w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zawadzkiego Zośki

Centrum,Zielona Góra

750 000 zł82 m² 9 113 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Gdzie miasto spotyka las Dwupoziomowa oaza na Osiedlu Piastowskim Wyobraź sobie poranek, w którym pijesz kawę na balkonie, patrząc na ścianę lasu i słuchając śpiewu ptaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Leśny Dwór,Zielona Góra

618 000 zł52 m² 11 976,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, jasne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,60 m2 usytuowane na parterze nowego budynku z 2025r. zlokalizowanego na osiedlu Leśny Dwór. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlachecka

Leśne,Zielona Góra

450 950 zł31 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szlachecka Collection to limitowana kolekcja 3 apartamentów wykończonych pod klucz, zaprojektowanych przez architekta i w pełni wyposażonych. Kupujący nie płaci pcc 2% ani wynagrodzenia dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

669 000 zł62 m² 10 832,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuć przestrzeń i światło. To narożne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Obywatelskiej jest właśnie jednym z nich. Na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrojowa

Centrum,Zielona Góra

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowość! Nowoczesny apartament dwupokojowy z ogródkiem o pow. około 40 m2, gustownie urządzony blisko centrum miasta, przy drodze wylotowej S3 przy ul. Zdrojowej (nowe budownictwo). Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ruczajowa

Centrum,Zielona Góra

859 000 zł91 m² 9 437,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Odkryj wyjątkową ofertę nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, położone przy ul. Ruczajowej, jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Zielonej Górze. Zbudowane w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staszica

Centrum,Zielona Góra

475 000 zł44 m² 10 795,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowy apartament W centrum miasta. Umemblowany I bez pośredników. Jeśli poszukujesz 2pokojowego, przestronnego, umeblowanego mieszkania w stanie idealnym, zlokalizowanego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wazów,Zielona Góra

359 000 zł30 m² 12 169,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży nowocześnie wykończone mieszkanie 2-pokojowe usytuowane 400 m od Kampusu A Uniwersytetu Zielonogórskiego. Na powierzchni 29,5 m2 rozmieszczono następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Centrum,Zielona Góra

2 750 zł46 m² 59,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, gustownie urządzone mieszkanie dwu pokojowe zlokalizowana w ścisłym centrum miasta Zielona Góra w nowym bloku przy ulicy moniuszki/długa. Mieszkanie zlokalizowana na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Zielona Góra

499 000 zł44 m² 11 458,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego dwupokojowego mieszkania na Osiedlu Mazurskim w Zielonej Górze. Ten funkcjonalny lokal o powierzchni 43,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Zielona Góra

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, gustownie urządzone, zadbane, dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem oraz komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szlachecka

Leśny Dwór,Zielona Góra

2 500 zł57 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego, pięknie wykończonego 3-pokojowego mieszkania przy ul. Szlacheckiej 4 w Zielonej Górze. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mazurskie,Zielona Góra

699 700 zł61 m² 11 493,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność! kupujący nie płaci podatku 2% pcc oferta dla inwestora> najem długoterminowy Ekskluzywna oferta dla wymagających klientów. Idealne dla Inwestora. Polecam nowe, super wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciesielska

Łężyca,Zielona Góra

580 000 zł55 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na popularnym i dynamicznie rozwijającym się osiedlu Łężyca w Zielonej Górze. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe - os. Zacisze Bardzo cicha i spokojna okolica, na osiedlu Zacisze. Mieszkanie idealne dla rodziny z dzieckiem. W okolicy znajdują się wszystkie udogodnienia takie jak :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Zielona Góra,lubuskie

2 700 zł59 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy, klimatyzowany apartament na III piętrze w wyróżniającym się na mapie Zielonej Góry nowoczesnym budynku z windą położonym w centrum miasta. Układ: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Centrum,Zielona Góra

580 000 zł58 m² 10 081,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i przepięknym widokiem na plac z fontanną, przy ulicy Obywatelskiej w Zielonej Górze. Mieszkanie mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ruczajowa

Zielona Góra,lubuskie

879 000 zł149 m² 5 885,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Bez prowizji! Wynagrodzenie Biura pokrywa Strona Sprzedająca. Z wielką przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży luksusowego apartamentu urządzonego w stylu glamour, łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

549 000 zł43 m² 12 872,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro City Invest Nieruchomości ma do zaoferowania komfortowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze na osiedlu Zacisze. Jest to nowy i jedyny taki blok gdzie z okien mieszkania roztacza się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Łężyca,Zielona Góra

598 000 zł56 m² 10 736,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowego, niezamieszkałego trzypokojowego mieszkania, położonego na parterze czteropiętrowego budynku wyposażonego w cichobieżną windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ruczajowa

Zdrojowe,Zielona Góra

879 000 zł149 m² 5 885,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego dwupoziomowego Apartamentu w stylu Glamour położonego na 3 piętrze budynku przy ul. Ruczajowej 20g.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraljevska

Przyjaźni,Zielona Góra

544 900 zł61 m² 8 903,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do wyjątkowego mieszkania, które łączy w sobie przestrzeń, funkcjonalność i niepowtarzalny klimat. To nie jest kolejne standardowe mieszkanie-to dom z duszą, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

2 100 zł57 m² 36,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy na deptaku w Zielonej Górze. Mieszkanie posiada powierzchnię 56,80 m2. Układ pomieszczeń: 1) Salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

780 000 zł71 m² 10 918,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Witam sprzedam trzy pokojowe mieszkanie, płozone przy ulicy Obywatelskiej blisko centrum Zielonej Góry. Mieszkanie jest w pełni umeblowane gotowe do zamieszkania, w skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zielona Góra

Słowackiego,Zielona Góra

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca oddanego do użytku w 2023 roku zlokalizowanego przy ul. Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

782 850 zł92 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę na zielonogórskiej starówce - idealne miejsce na biuro, kancelarię lub komfortowe mieszkanie! Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 92,10 m usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-Nieruchomości pośredniczy w wynajmie przytulnego i gustownie urządzonego dwupokojowego mieszkania w nowym bloku w dzielnicy Zielonej Góry, na Łężycy przy ul. Inwestycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

519 000 zł54 m² 9 575,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 54,2 m, usytuowane w spokojnej, zielonej części Zielonej Góry. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

549 000 zł51 m² 10 807,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 50,80 m 3 pokoje Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,80 m , położone na 2 piętrze w bloku z windą i dużą, przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ruczajowa

Centrum,Zielona Góra

879 000 zł91 m² 9 657,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane przy ul. Ruczajowej jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Zielonej Górze. Budynek z 2016 roku zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zielona Góra

Zdrojowe,Zielona Góra

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - stylowy 2-pokojowy apartament na osiedlu zdrojowym Oferujemy na wynajem elegancki, 46 -metrowy apartament, położony na II piętrze nowoczesnego budynku z windą w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cisowa

Centrum,Zielona Góra

880 000 zł94 m² 9 361,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przestronny apartament z dużym tarasem blisko natury bez pośredników! Na sprzedaż komfortowy apartament czteropokojowy o powierzchni 94,5 m na Osiedlu Leśnym w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

779 000 zł74 m² 10 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, jasne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 74 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, zlokalizowanego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kokosowa

Zacisze,Zielona Góra

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, przestronne i jasne mieszkanie w Zielonej Górze, na Osiedlu Zacisze. Mieszkanie jest pięknie umeblowane, wszystko w mieszkaniu jest nowe, tuż po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

330 000 zł35 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie na sprzedaż w Zielonej Górze Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, przestronne mieszkanie typu loft o powierzchni 35 m zlokalizowane w Zielonej Górze. Szczegóły oferty: stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrojowa

Centrum,Zielona Góra

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowość! Nowoczesny apartament dwupokojowy o pow. około 40 m2, gustownie urządzony blisko centrum miasta, przy drodze wylotowej S3 przy ul. Zdrojowej (nowe budownictwo). Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łężyca,Zielona Góra

595 000 zł49 m² 13 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej to mieszkanie czeka na Ciebie! Marzysz o nowoczesnym, stylowym i gotowym do zamieszkania mieszkaniu? Oto idealna okazja! Bez remontów, bez stresu, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

1 160 000 zł91 m² 12 747,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjny, przestronny, wykończony w nowoczesnym stylu apartament o powierzchni ok. 91 m2 usytuowany na parterze niskiego budynku z 2019 roku. Mieszkanie jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

782 850 zł92 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

530 000 zł65 m² 8 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji! Przedstawiamy wyjątkową okazję - dwupokojowe, przestronne mieszkanie w urokliwej kamienicy przy Parku Sowińskiego w sercu Zielonej Góry! Co.