dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

65 zł/m²258,54 m² 16 805 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Doskonale wyeksponowany i łatwo dostępny lokal na parterze budynku, położonego przy głównej ulicy miasta, 700 m od centrum. Lokalizacja bezpośrednio przy trzech największych osiedlach.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł144 m² 8 055,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 144,61 m , położony na parterze budynku przy ul. Godlewskiego, w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

29,44 zł/m²180 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony na pierwszym piętrze przy ul. Wrocławskiej - jednej z głównych ulic Zielonej Góry. To idealne miejsce dla firmy, która szuka dobrze widocznej.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²200 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy przy ul. Zielonogórskiej, zawada. *Oferta dostępna tylko w naszym biurze* Przedmiotem najmu jest przestronny lokal usługowy o powierzchni ok. 200 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 090 000 zł99 m² 11 010,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy nowocześnie zaaranżowany (obecnie użytkowany jako kancelaria radców prawnych), usytuowany w ścisłym centrum Zielonej Góry przy ul. Jedności, tuż przy Sądzie Rejonowym.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²160 m² 19 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny kompleks medyczny w sercu Zielonej Góry - Twoja idealna lokalizacja na rozwijającą się działalność zdrowotną! Od kwietnia 2026 roku oddajemy do wynajęcia wysokiej klasy przestrzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

46,43 zł/m²14 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w centrum Zielonej Góry idealny na biuro lub usługi Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Zielonej Góry przy ul. Sikorskiego, skrzyżowanie.

Szczegóły ogłoszenia

60,73 zł/m²34,81 m² 2 114 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 35m2 zlokalizowany na jednym z zielonogórskich osiedli. Sala główna ma powierzchnię 32m2, a pomieszczenie sanitarne 2,81m2.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²32 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia w ścisłym centrum miasta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne pomieszczenia biurowo usługowe znajdujący się na na deptaku w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Centrum,Zielona Góra

429 900 zł70,80 m² 6 072,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: lokal użytkowy 70,80 m - Galeria Meteor, zielona Góra, ul. Kasprowicza. Szukasz miejsca, które przyciąga uwagę klientów już samą lokalizacją? Ten lokal to idealna przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²153,41 m² 9 972 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na parterze idealny dla branży beauty. Doskonale wyeksponowany i łatwo dostępny lokal na parterze budynku, położonego przy głównej ulicy miasta, 700 m od centrum. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²50,60 m² 2 277 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Posiadamy do wynajęcia lokal handlowo- usługowy w Galerii Grafitt o powierzchni 50,60m2 Zlokalizowany na 1 piętrze W budynku windy i schody ruchome.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł73,70 m² 8 806 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal usługowy z witrynami świetna ekspozycja i gotowy dochód! Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy z dwoma niezależnymi wejściami, położony.

Szczegóły ogłoszenia

45,01 zł/m²35,37 m² 1 592 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Najemca nie płaci prowizji dla biura Posiadamy do wynajęcia lokal handlowo- usługowy w Galerii Grafitt o powierzchni 35,37m2. Lokal jest klimatyzowany z oknami na ul. Boh. Westerplatte.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł440 m² 7 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na gabinety lekarskie, sklep lub biura Jedyny taki lokal w mieście! Lokal, w którym wszystko się zgadza: - wyeksponowane położenie - idealny stan techniczny (11 lat temu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł13,80 m² 7 971,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowy - centrum Zielonej Góry Na sprzedaż funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 13,80 m , zlokalizowany na 5. piętrze biurowca przy ul. Bohaterów Westerplatte.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²25 m² 1 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy w swojej ofercie do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 24,91m2. Gabinet ma wspólny korytarz i pomieszczenia sanitarne z pozostałymi lokalami. Prezentowane zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²150 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 150 m2 położony na I piętrze w kompleksie innych lokali w budynku wolnostojącym. Teren o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79,80 m² 10 012,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy stylowo odrestaurowany (obecnie użytkowany jako kancelaria adwokacka/radców prawnych), usytuowany w ścisłym centrum Zielonej Góry (deptak) w bardzo bliski sąsiedztwie Sądu.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²102,23 m² 6 645 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na parterze idealny dla branży beauty. Doskonale wyeksponowany i łatwo dostępny lokal na parterze budynku, położonego przy głównej ulicy miasta, 700 m od centrum. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²258,54 m² 16 805 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate prezentuje lokal usługowy z dużymi witrynami przy głównej ulicy - parter, 700 m od centrum Atuty nieruchomości: duże witryny i bezpośredni dostęp od strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

46,30 zł/m²108 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

okal użytkowy do wynajęcia lub sprzedaży - Centrum Zielonej Góry, ul. Reja Prezentujemy przestronny lokal o powierzchni 108 m2, położony w sercu Zielonej Góry, przy ulicy Reja - miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

24,60 zł/m²851,81 m² 20 955 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:44

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Bohaterów Westerplatte 21, zielona Góra Powierzchnia uż.: 851,81 m Liczba pomieszczeń: 44 Grunt: dz. ewid. nr 101 oraz 100/2 o pow. 2 150 m Cena: 24,60 zł/m2 Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²87,80 m² 3 512 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Pierwsze 3 miesiące bez opłat dla właściciela! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia kompleks powierzchni handlowo- usługowych zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł25 m² 11 960 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Greentown Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy położony w sercu Zielonej Góry. To doskonała propozycja dla osób planujących prowadzenie działalności handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł223 m² 6 053,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek usługowy z częściowym podpiwniczeniem, położony przy jednej z głównych ulic Zielonej Góry ul. Staszica. To propozycja dla inwestora lub przedsiębiorcy,.

Szczegóły ogłoszenia

84,03 zł/m²1 666 m² 140 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Centrum medyczne na ulicy chopina - nowa nazwa dla obiektu medycznego w centrum Zielonej Góry. Klinika pod nową nazwą będzie działać od kwietnia 2026 roku. Zapraszam do kontaku firmy lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²44 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowe biuro W zabytkowej kamienicy. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze, bezpośrednio przy Starym Rynku (ul. Żeromskiego) w części o najwyższym w mieście natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 954 zł164,67 m² 6 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca/dla biura Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni ok. 165m2 zlokalizowany w bryle budynku mieszkalnego lokalizowanego przy ul. Waszczyka 9a. Wysokość pomieszczenia 3m.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²110 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 110 m2 usytuowany na parterze niskiego budynku w pobliżu centrum. Lokal obecnie zaadaptowany jest na salon fryzjerski aczkolwiek nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł54 m² 16 296,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowoczesny lokal użytkowy 54 m2 - zielona góra centrum ulica westerplatte Topowa lokalizacja | Główna arteria miasta | Idealny pod inwestycję lub biznes I Miejsca parkingowe Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²88,56 m² 3 985 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia kompleks powierzchni handlowo- usługowych zlokalizowanych w prestiżowym obiekcie Galeria Grafitt. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²45 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   całkowicie wyposażony lokal W centrum miasta Lokal w centrum miasta znajdujący się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

36,29 zł/m²62 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy w samym centrum miasta przy ul. Generała Władysława Sikorskiego 9. Oferta dotyczy lokalu o powierzchni 62,22m2 zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł144 m² 8 055,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł1 100 m² 7 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:31

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: - spokojna, zielona okolica; - bliskość centrum; - szeroki potencjał inwestycyjny; - możliwość rozbudowy; - stabilne źródło dochodu; lokalizacja: blisko centrum miasta - Obiekt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł118,90 m² 5 878,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży lokal użytkowy z witryną, z bezpośrednim wejściem z ulicy, w centrum miasta, nieopodal Polmosu. Na powierzchni 118,9 m2 rozmieszczono 5.

Szczegóły ogłoszenia

34,44 zł/m²164,67 m² 5 671 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca/dla biura Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 165m2 zlokalizowany w bryle budynku mieszkalnego lokalizowanego przy ul. Waszczyka 9a. Wysokość pomieszczenia 3m.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł26,70 m² 10 112,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w centrum miasta- lokal idealny do prowadzenia działalności gospodarczej- gabinetu kosmetycznego bądź biura.

Szczegóły ogłoszenia

40,60 zł/m²419,88 m² 17 047 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:31

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Sienkiewicza 11, zielona Góra Powierzchnia najmu: 419,88 m2 Liczba pomieszczeń: 31 Grunt: dz. ewid. nr 213 o pow. 2 752,00 m2 Cena: 40,60 pln/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Zielona Góra,lubuskie

42,55 zł/m²47 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko W platinum house! Lokale biurowo-usługowe do wynajęcia - Zielona Góra, ul. Dekoracyjna Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne powierzchnie biurowo-usługowe zlokalizowane.