dowolna

Mieszkania wyremontowane Zielona Góra - Oferty sprzedaży i wynajmu

195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Zielona Góra,lubuskie

170 000 zł60 m² 2 819,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkalny po remoncie położony na ostatnim piętrze budynku na Osiedlu Kilińskiego. Mieszkanie o powierzchni 60,30m2 na których rozmieszczono salon, trzy sypialnie, jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Centrum,Zielona Góra

169 000 zł60 m² 2 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie po remoncie o powierzchni 60m2 położone na 4piętrze bloku na Osiedlu Kilińskiego. W skład lokalu wchodzi salon, trzy sypialnie, jasna kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąska

Centrum,Zielona Góra

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie w centrum miasta z ogródkiem i altaną do wynajęcia od zaraz. Duży salon z aneksem kuchennym (25m2) , sypialnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Braniborskie,Zielona Góra

1 500 zł52 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Chmielnej w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się w wieżowcu na 4 piętrze z windą i domofonem. Widok z okien na las, spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Westerplatte

Centrum,Zielona Góra

850 zł36 m² 23,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Kawalerka 36m2 do wynajęcia w samym Centrum Zielonej Góry Lokalizacja: ścisłe Centrum Zielonej Góry, ul. Bohaterów Westerplatte. Niedaleko centrum handlowego Grafit i Empiku. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Zielona Góra

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam, mam do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w kamienicy, w samym centrum Zielonej Góry. Znajduje się ono na parterze z widokiem na fontannę i Plac Bohaterów aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Zielona Góra,lubuskie

77 000 zł51 m² 1 509,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Witam, odstąpię słoneczne, ciepłe mieszkanie (na dwie strony), środkowe, na 1 piętrze; przestronna kuchnia połączona z przedpokojem, piwnica, balkon; w kuchni, łazience, na balkonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Zielona Góra,lubuskie

1 500 zł80 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio!wynajmę mieszkanie na ulicy wiśnioweej, 80 mkw, blisko centrum. Mieści się ono w domu dwurodzinnym z klatką schodową. Mieszkanie jest wyremontowane, przestronne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Objazdowa

Zielona Góra,lubuskie

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe, wyremontowane, wyposażone (meble, lodówka, nowa pralka i kuchenka), internet. Blisko do centrum i na Uniwersytet. Mieszkanie przestronne, jasne, duży przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Centrum,Zielona Góra

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36,7m2, położone na 2 piętrze w niskim bloku przy ulicy Fabrycznej. Mieszkanie po częściowym remoncie, ogrzewanie gazowe, budynek ocieplony, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podgórna

Tysiąclecia,Zielona Góra

190 000 zł68 m² 2 794,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Witam, chciałbym sprzedać lub zamienić na dwie kawalerki mieszkanie położone przy ulicy Podgórnej 31a. Mieszkanie o powierzchni 59,6mkw plus zabudowany korytarz o powierzchni około 8-9mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgierska

Przyjaźni,Zielona Góra

170 000 zł50 m² 3 420,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2- pokojowe po remoncie, na 4 piętrze w wieżowcu, klatka schodowa po remoncie, cała wyłożona płytkami, domofon. Kuchnia zabudowana lodówka, piekarnik, pralka, zmywarka. W całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiśniowa

Zielona Góra,lubuskie

800 zł27 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję kawalerke do wynajęcia od czerwca. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w nową pralke i lodówke. Opłaty sa niskie. Czynsz z wodą i ogrzewaniem 280zl + prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bolesława Chrobrego

Centrum,Zielona Góra

1 100 zł26 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

w miesięcznej opłacie zawarte są płatności za media / gaz , prąd , tv, czynsz /. Miesięczna opłata nie obejmuje ewentualnych dopłat wynikających z bieżącego zużycia gazu i prądu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Zielona Góra,lubuskie

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, przytulne mieszkanie, 30 m2, super lokalizacja, na ul.Władysława IV, 3 min od Uniwersytetu. Bardzo jasne i ustawne 2 pokoje, kuchnia połączona z salonem, łazienka z wc, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

205 000 zł60 m² 3 396,29 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest jasne i przestronne o powierzchni 60,36 mkw, znajduje się na V piętrze IX kondygnacyjnego budynku. Składa się z następujących pomieszczeń: - słonecznego salonu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

700 zł36 m² 19,44 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka. Duży pokój, duża kuchnia, łazienka z wc i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Francuska

Przyjaźni,Zielona Góra

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie po modernizacji, z umeblowanym aneksem kuchennym. Lodówka + pralka automatyczna. TV, kablówka + internet. Pokoje 11 m2 i 18 m2. Wysoki standard (podłogi panele +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wyczółkowskiego

Malarzy,Zielona Góra

350 zł16 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój dwuosobowy dla studentów ( dwie osoby) lub dla osób pracujących, pow pokoju 16 m kw, na piętrze domu jednorodzinnego, 300 m od Uniwersytetu Zielonogórskiego, 80 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Francuska

Przyjaźni,Zielona Góra

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 38 m2 po modernizacji. 2-pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. 5 minut od Campusu B Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Braniborskie,Zielona Góra

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do remoncie, okna plastikowe, pralka, lodówka. Władysława IV 8/4, 1 piętro. Kaucja 1000zł, comiesięczny koszt to 1000zł + opłaty (woda, prąd, gaz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Zielona Góra,lubuskie

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 35,00m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku znajdującym się przy Uniwersytecie (politechnika).Opis lokalu:dwa pokoje(z salonu wyjście na balkon),kuchnia (kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

1 150 zł30 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka 30 m do wynajęcia przy ul Zawadzkiego w Zielonej Górze na trzecim pietrze w czteropiętrowym bloku z balkonem. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kupiecka

Centrum,Zielona Góra

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MIeszkanie w kamienicy 3 pokoje. Kuchania z aneksem, sypialnia, gabinet + sypialnia (na antresoli). Po remoncie, umeblowane. Idealne dla małżeństwa z dzieckiem (starczym - w pokoju sa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stary Rynek

Zielona Góra,lubuskie

159 000 zł46 m² 3 456,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe, po generalnym remoncie, położone w centrum miasta. Mieszkanie jest ocieplone, nowa instalacja elektryczna i gazowa i co po wymianie. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Zielona Góra,lubuskie

120 000 zł42 m² 2 870,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o pow. 41,6 m w Zielonej Górze przy ul. Kasprowicza. Słoneczne, zadbane mieszkanie o wymiarach: pokój 18,89 m , pokój 13,98 m , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Centrum,Zielona Góra

119 000 zł31 m² 3 838,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe. Mieszkanie o pow. 31 m2 znajduje się w ścisłym centrum Zielonej Góry, w dwu-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Ptasia

Zielona Góra,lubuskie

800 zł25 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w cichej, spokojnej dzielnicy Zielonej Góry (ptasia 4). Z okien widok na przepiękny park, mieszkanie świeżo po remoncie, w pełni umeblowane. Mieszkanie można wynająć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna

Zielona Góra,lubuskie

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne i wygodne mieszkanie w spokojnej okolicy Zielonej Góry. Mieszkanie o powierzchni 42m2, pokój z kuchnią oraz sypialnia. Mieszkanie po remoncie, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Zielona Góra,lubuskie

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Zielonej Górze na ul. Władysława IV(100m od umiwersytetu), w wieżowcu na V piętrze, pow. 41mkw, 2 pokoje- nieprzejściowe, kuchnia, łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Zielona Góra,lubuskie

1 050 zł65 m² 16,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 mkw. na pierwszym piętrze. Mieszkanie w pełni umeblowane: *kuchnia - meble kuchenne, lodówka, mikrofala, podstawowe naczynia kuchenne *pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafrana

Zielona Góra,lubuskie

850 zł29 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dużą kawalerkę zlokalizowaną na 3 piętrze w wieżowcu, blisko uczelni (kampus A) Mieszkanie ma powierzchnię 29m2, w skład którego wchodzi pokój, jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krasickiego

Zielona Góra,lubuskie

800 zł28 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka, okna na zachód, co bez opomiarowania, nowy junkers, nowa lodówka. Mieszkanie świeżo po remoncie. W okolicy park Piastowski, piekarnia, warzywniak i apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Francuska

Przyjaźni,Zielona Góra

700 zł36 m² 19,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia od zaraz! przy ulicy Francuskiej. Duży jasny pokój z balkonem, jasna osobna kuchnia, przedpokój, łazienka z wc. Mieszkanie odremontowane, spokojna okolica. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Piastowskie,Zielona Góra

150 000 zł46 m² 3 260,87 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 46m. Trzypokojowe na iiip wieżowca położonego blisko parku i lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Przyjaźni,Zielona Góra

296 000 zł92 m² 3 217,39 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników 2 połączone mieszkania w Zielonej Górze na trzecim piętrze w wieżowcu na os. Przyjaźni. Mieszkanie po remoncie. Powierzchnia mieszkania: 92m2, 5 pokoi, kuchnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Zielona Góra,lubuskie

950 zł48 m² 19,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie po generelnym remoncie, czynsz miesięczny około 300 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Botaniczna

Zielona Góra,lubuskie

900 zł40 m² 22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lipca 2-pokojowe mieszkanie w okolicy Botanicznej, głowackiego w zadbanej kamienicy. Na powierzchni ~40,0m2 rozmieszczono: 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Zielona Góra,lubuskie

700 zł33 m² 21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest świeżo po remoncie, okna plastikowe, nowe podłogi. Przytulne, sympatyczni sąsiedzi. Koszt 700 zł +300 zł czynsz i 200 zł opłaty - całkowity koszt to 1200 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Zielona Góra

1 200 zł51 m² 23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Leśnym w Zielonej Górze. Okolica bardzo cicha i spokojna. Mieszkanie jest na pierwszym piętrze, świeżo po generalnym remoncie, 51m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Zielona Góra,lubuskie

700 zł29 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-