dowolna

Mieszkania pod klucz Zielona Góra - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

759 000 zł92 m² 8 241,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Nieruchomości oferuje na sprzedaż elegancki i przestronny (blisko 100m2) dwupoziomowy apartament położony w atrakcyjnej dzielnicy Jędrzychów w Zielonej Górze. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - nowoczesny 2-pokojowy, umeblowany apartament W zielonej górze Komfortowy apartament o powierzchni 45mkw, na który składają się aneks kuchenny połączony z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowy 2 pokojowy apartament W wysokim standardzie położony W centrum Do wynajęcia apartament położony na pierwszym piętrze niskiego budynku z widną z 2022roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ul. Lisiej 12 w Zielonej Górze. Lokal znajduje się na 5 piętrze nowego 6 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja. Dobrze zlokalizowane mieszkanie 1 pokojowe. Cena 1300zł + plus czynsz 300szł. Kaucja 1600zł. gotowe do zamieszkania 0d 01.09.2023 Media w cenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kiełpin

Kiełpin,Zielona Góra

215 000 zł33 m² 6 456,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 33,30 m2 położone na I piętrze kamienicy, w dzielnicy Kiełpin - nowa Zielona Góra. Układ: 1.ŁAZIENKA 2.POKÓJ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellonki

Czarkowo,Zielona Góra

490 000 zł52 m² 9 372,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowe do zamieszkania 3 pok na anny jagiellonki Do sprzedania 3pokojowy lokal mieszkalny położony na czwartym piętrze budynku wyposażonego w nowoczesną windę. Inwestycja zrealizowana przez Budnex.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lisia

Centrum,Zielona Góra

402 720 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja - ostatnie mieszkanie W kameralnym budynku W centrum miasta - ul. Lisia. Lokal mieszkalny o powierzchni 50,34 mkw składający się z przestronnego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellonki

Czarkowo,Zielona Góra

490 000 zł52 m² 9 372,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pok gotowe do zamieszkania W nowym bloku Do sprzedania 3pokojowy lokal mieszkalny położony na drugim piętrze budynku wyposażonego w nowoczesną windę. Inwestycja zrealizowana przez Budnex.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydza-Śmigłego

Zielona Góra,lubuskie

225 000 zł29 m² 7 668,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna kawalerka z balkonem na sprzedaż na ul. Rydza Śmigłego w spokojnym sąsiedztwie z widokiem na park. Całkowicie urządzona z odnowionym salonem i oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

479 900 zł60 m² 7 998,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na pierwszym piętrze niskiego budynku po termomodernizacji na Osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze. + prywatne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 250 zł47 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W ścisłym centrum Akceptowany jest również najem krótkoterminowy! Do najmu dwupokojowe, blisko 50-metrowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Zielonej Góry. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne - W pełni umeblowane i wyposażone. Do wynajęcia mieszkanie w nowym bloku z windą. Na powierzchni 48 m2 rozmieszczono salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ul. Lisiej 12 w Zielonej Górze. Lokal znajduje się na 4 piętrze nowego 6 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Braniborskie,Zielona Góra

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 37 m2, zlokalizowane przy ulicy Władysława IV w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

419 000 zł56 m² 7 482,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do kupna rozkładowego 2 pokojowego mieszkania położonego w otoczeniu terenów zielonych a jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum miasta. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne studio na osiedlu piastowskim! Przedstawiamy do wynajęcia atrakcyjną, przestronną kawalerkę znajdującą się w apartamentowcu z windą na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Łężyca,Zielona Góra

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego 3 pokojowego mieszkania przy ul. Łężyca-Ciesielska 8a w Zielonej Górze. Mieszkanie: na powierzchnię 48m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Świeżo wykończone, umeblowane mieszkanie - wystarczy wejść i zamieszkać. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku z 2022 roku przy ul. Nowej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śląskie

Śląskie,Zielona Góra

2 300 zł49 m² 47,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe dwupokojowe mieszkanie na oś. Śląskim. Teren osiedla zamykany szlabanem. Prywatny parking. W cenie wliczone jest miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska. Mieszkanie o powierzchni 48,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czarkowo,Zielona Góra

460 000 zł57 m² 8 090,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie w 2-letnim budynku z windą i estetyczną klatką schodową, zadbany teren wokół. Ciepłe, środkowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Można wejść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czarkowo

Czarkowo,Zielona Góra

2 400 zł48 m² 49,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie w pełni wyposażone. Świetna lokalizacja, nowy blok z windą, zagospodarowane osiedle. Mieszkanie położone na 4 piętrze, a z okien piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciesielska

Łężyca,Zielona Góra

479 990 zł54 m² 8 955,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferujemy Państwu pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 53,6 m2 z segmentu premium na Osiedlu Czarkowo w Zielonej Górze. Lokal znajduje się na wysokim parterze nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

339 876 zł42 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis Oferta biura prospace Prowizję biura pokrywa sprzedający! Już w maju gotowe do odbioru 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,96 m2. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

830 000 zł124 m² 6 713,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji. Wyjątkowa oferta! nowoczesne, duże mieszkanie W kameralnym apartamentowcu na os. Czarkowo W zielonej górze. Doskonała alternatywa dla domu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zielona Góra,lubuskie

3 900 zł127 m² 30,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu niepowtarzalną nieruchomości, znajdująca się przy ulicy Fabrycznej w odrestaurowanym budynku z XIX wieku Na powierzchni 127 m2 rozmieszczono: sypialnia nr. 1 sypialnia nr. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polanka

Zielona Góra,lubuskie

499 000 zł61 m² 8 193,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe, jasne, urządzone ze smakiem mieszkanie W bloku 2020r. Z tarasem 18,4 mkw. Osiedle polanka. Mieszkanie o pow. 60,9 m2 położone jest na trzecim piętrze, w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śląskie

Śląskie,Zielona Góra

370 000 zł71 m² 5 196,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji. Czteropokojowe mieszkanie na parterze W niskim bloku. Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,2 m2 położone na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellonki

Centrum,Zielona Góra

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjne, komfortowe mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie zlokalizowane w Zielonej Górze przy ul. Anny Jagiellonki w bloku z windą. Mieszkanie nigdy wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellonki

Zielona Góra,lubuskie

468 975 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dużego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 62,50m2, położonego na 3 piętrze nowoczesnego budynku wyposażonego w cichobieżną windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Godlewskiego

Piastowskie,Zielona Góra

720 000 zł77 m² 9 372,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Pięknie zaaranżowany aprtament Z windą dla wymagających klientów. Oferta do Właściciela i bez pośredników- możliwość oglądania po wcześniejszym umówieniu się. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

330 000 zł34 m² 9 620,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

DO sprzedania przytulne słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem W pełni wyposażone Do sprzedania przytulne 2pokojowe mieszkanie położone na 3piętrze w bloku z 2020r który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzika

Zielona Góra,lubuskie

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie W bardzo dobrym stanie położone w nowym bloku na 2 piętrze. Budynek z windą oraz eleganckimi ciągami pieszymi, z zagospodarowanym terenem i parkingami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łużyckie,Zielona Góra

1 950 zł50 m² 38,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

R e Z E R W A C J A Jasne mieszkanie 3 pokojowe: dwie osobne sypialnie, pokój dzienny połączony z otwartą kuchnią - idealne dla rodziny (max. 3 - 4 osobowej) układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polanka

Zielona Góra,lubuskie

530 000 zł61 m² 8 702,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czarkowo

Czarkowo,Zielona Góra

2 000 zł36 m² 56,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2pok Z pełnym wyposażeniem - ul. Inwestycyjna - blok Z 2020 Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2pokojowe położone na trzecim piętrze nowoczesnego budynku wyposażonego w windę, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Zielona Góra,lubuskie

1 990 zł35 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena do Poniedziałku! Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego apartamentu w centrum miasta przy ul. Mikołaja Kopernika 7 w Zielonej Górze. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - luksusowy, umeblowany apartament W samym centrum zielonej góry rezerwacja:) Stylowy apartament składający się ze strefy dziennej (salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Godlewskiego

Zielona Góra,lubuskie

390 000 zł45 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Witam. Mam do zaoferowania 2 mieszkania sąsiadujące, identyczne, lustrzane odbicie z możliwością połącznia. Oba wykończone w wysokim standardzie. Super lokalizacja z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia