dowolna

Mieszkania na sprzedaż Zielona Góra - Oferty „sprzedam mieszkanie”

492 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

492 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strumykowa

Zdrojowe,Zielona Góra

169 500 zł17 m² 9 970,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

? na sprzedaż kawalerka 17 m - ul. Strumykowa, zielona Góra (wejście z zewnątrz) Na sprzedaż ustawna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 17 m , zlokalizowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Łużyckie,Zielona Góra

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie - ul. Wyszyńskiego, zielona Góra Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wyszyńskiego w Zielonej Górze. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Staffa

Morelowe,Zielona Góra

749 000 zł97 m² 7 745,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Biuro prospace z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, przestronne, pięciopokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Zielonej Góry, z niezwykłym widokiem na panoramę miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zdrojowe,Zielona Góra

420 000 zł37 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Polecam na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe położone na Osiedlu Zdrojowym w Zielonej Górze. Mieszkanie położone na drugim piętrze, w budynku z 2015r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Wazów,Zielona Góra

480 000 zł62 m² 7 717,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i atrakcyjne mieszkanie w świetnej lokalizacji - blisko centrum, ul. Dolna Ze względu na bliskość Uniwersytetu i szpitala jest to bardzo atrakcyjna oferta pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polanka

Pomorskie,Zielona Góra

570 000 zł54 m² 10 654,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy mieszkanie 2-pokojowe położone W urokliwej okolicy tuż pod lasem na ulicy polanka. Na powierzchni 53,50m2 rozmieszczono: - przestronny salon z wyjściem na narożny balkon (21,40m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

729 000 zł72 m² 10 139,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe w Zielonej Górze o powierzchni 71,9m2. Bez pośredników. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w północnej części miasta na osiedlu Zastal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowe mieszkanie na 10. piętrze w Zielonej Górze! Osiedle Pomorskie czeka na Ciebie! Oferuję na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie w wieżowcu na najwyższym piętrze, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

409 000 zł39 m² 10 595,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w sercu miasta? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Prezentujemy przytulne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze eleganckiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszczyka

Tadeusza Kościuszki,Zielona Góra

385 000 zł51 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Zachód Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 50,60m2 zlokalizowane na parterze niskiego bloku położonego przy ulicy Waszczyka. Na powierzchni 50,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Centrum,Zielona Góra

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana Dobra cena! 3-pokojowe gotowe do wprowadzenia! Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na IV piętrze niskiego bloku przy ulicy Podgórnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukasiewicza

Zielona Góra,lubuskie

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta W biurze prospace Jeśli marzysz o mieszkaniu z dużą ilością światła, otoczonym zielenią i z dala od miejskiego zgiełku - ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Łużyckie,Zielona Góra

369 000 zł50 m² 7 350,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - Zielona Góra - ul. Dąbrówki Powierzchnia: 50,20 m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura. Biuro d&k Nieruchomości z przyjemnością oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Zielona Góra

420 000 zł53 m² 7 939,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie tuż przy Rynku! Na sprzedaż przestronne, stylowe mieszkanie zlokalizowane na parterze kamienicy, położonej bezpośrednio przy Rynku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Śląskie,Zielona Góra

570 000 zł54 m² 10 654,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy mieszkanie 2-pokojowe położone W nowym bloku na osiedlu polanka. Na powierzchni 53,50m2 rozmieszczono: - przestronny salon z wyjściem na narożny balkon, - łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Łużyckie,Zielona Góra

435 000 zł50 m² 8 665,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum - Zielona Góra Na sprzedaż zadbane, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 50,20 m , położone w świetnej lokalizacji - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

440 000 zł62 m² 7 085,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Prospace Finanse i Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie z osobna kuchnią o powierzchni 62,1 m , położone na 2. piętrze na Osiedlu Pomorskim - kilka minut od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

280 000 zł34 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe z wyposażeniem idealne na start lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal o bardzo wygodnym, kwadratowym układzie, położony przy ul. Wiśniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Słoneczne,Zielona Góra

410 000 zł47 m² 8 704,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne, przytulne 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem. Ten ustawny, wyremontowany lokal o powierzchni 47,1 m znajduje się na III piętrze niskiego bloku przy ul. L. Okulickiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

328 000 zł34 m² 9 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33,6 m.kw. usytuowanego na pierwszym piętrze niskiego, zadbanego budynku na Osiedlu Zastalowskim w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

355 000 zł48 m² 7 426,78 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

EN Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę dostępną tylko w naszym biurze! Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż w centrum Zielonej Góry! Mieszkanie o powierzchni 47,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

334 999 zł40 m² 8 354,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność! nieruchomości pośredniczy w sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 40,1 m2, położonego w niskim II piętrowym bloku przy ul. Tadeusza Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Osadnicza

Centrum,Zielona Góra

210 000 zł26 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - 25,5 m , 4. piętro, wież Oferuję na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 25,5 m , zlokalizowane na 4. piętrze w wieżowcu przy ul. Osadniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

399 999 zł60 m² 6 688,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na zaciszu do zamieszkania - Z potencjałem na więcej! Szukasz mieszkania z potencjałem, które urządzisz po swojemu? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

319 000 zł42 m² 7 532,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W centrum z opcją 2 pokoi Na sprzedaż duża kawalerka z możliwością wyodrębnienia drugiego pokoju. Mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum Zielonej Góry. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lisia

Centrum,Zielona Góra

767 340 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna oferta nowoczesnego mieszkania w nowym apartamentowcu przy ul. Lisiej w Zielonej Górze idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kupiecka

Zielona Góra,lubuskie

330 000 zł83 m² 3 975,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do sprzedaży mieszkanie w Zielonej Górze, przy ul. Kupieckiej 51, II piętro, przy deptaku. Powierzchnia mieszkania 82,6 m kw. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Słoneczne,Zielona Góra

440 000 zł52 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie o powierzchni 51,70 znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku, składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, przestronnego korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Śląskie

Śląskie,Zielona Góra

397 000 zł66 m² 5 996,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe jasne mieszkanie z widokiem na zieleń w Zielonej Górze - osiedle Śląskie Mieszkanie o pow. 66,2 m2 położone jest na 4 piętrze niskiego bloku zlokalizowanego w atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ruczajowa

Zdrojowe,Zielona Góra

869 000 zł125 m² 6 952 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Oferta tylko w biurze prospace Biuro prospace oferuje na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie na trzecim piętrze przy ul.Ruczajowej w Zielonej Górze. Na 125 m2 rozmieszczono osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Drzonków,Zielona Góra

635 000 zł95 m² 6 656,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - Ostatni dom w inwestycji "czeremchowa - Płoty" Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera, bez pcc i prowizji. Wszystkie szczegóły pod numeremzapraszamy do kontaktu! Metraż domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Centrum,Zielona Góra

395 000 zł53 m² 7 466,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w samym centrum miasta-mieszkanie 3 pokojowe- ul. Moniuszki Prezentowane mieszkanie znajduje się na 4 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Zielona Góra,lubuskie

299 000 zł38 m² 7 766,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

299 tys. Duża kawalerka z balkonem do adaptacji na 2 pok. Bezpośrednio 38,5m2, balkon, piwnica. Centrum, zadbane podwórko z placem zabaw, doskonała lokalizacja blisko parku Tysiąclecia. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zdrojowe,Zielona Góra

698 000 zł76 m² 9 204,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy wyjątkową okazję - nowoczesny, przestronny 3-pokojowy apartament z garażem, położony przy ul. Zdrojowej w zielonej i spokojnej części Zielonej Góry. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zdrojowe,Zielona Góra

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 45 m z - Zielona Góra 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , usytuowane na 2. piętrze w kamienicy w Zielonej Górze. Do mieszkania przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

315 000 zł32 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m2 usytuowane na parterze niskiego bloku zlokalizowanego przy ul. Długiej w Zielonej Górze. Mieszkanie ciepłe jasne i ustawne. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czarkowo,Zielona Góra

575 000 zł49 m² 11 828,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, gotowe do zamieszkania mieszkanie w stylu boho! Szukasz mieszkania, do którego możesz się od razu wprowadzić, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

529 000 zł44 m² 11 995,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Z miejscem postojowym W loftach. Dwupokojowy apartament o powierzchni 44,1 m2, usytuowany na I piętrze budynku z windą, basenem i sauną. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

465 990 zł52 m² 8 927,01 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie. Mieszkanie o pow. 52,2 m2 ( łącznie z piwnicą 2,3m2) znajduje się na VIII piętrze w budynku wielorodzinnym na os. Pomorskim. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łężyca-Apartamentowa

Łężyca,Zielona Góra

629 000 zł62 m² 10 064 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ponad 40 - metrowym tarasem w nowym budynku na Łężycy. Mieszkanie o powierzchni 62,50 m , w tym komórka lokatorska o powierzchni 2,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Centrum,Zielona Góra

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra cena! 3-pokojowe gotowe do wprowadzenia! Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na IV piętrze niskiego bloku przy ulicy Podgórnej. Mieszkanie jest dostępne od.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij