dowolna

Mieszkania w centrum Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu

402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przyjaźni,Zielona Góra

245 000 zł30 m² 8 080,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Kawalerka do remontu, położona na X piętrze w wieżowcu przy Uniwersytecie na Osiedlu Przyjaźni. Mieszkanie doskonałe pod inwestycję, będzie łatwe do wynajęcia. Sprzyjająca lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywoń

Zielona Góra,lubuskie

2 600 zł47 m² 55,79 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dobrze wyposażone trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Anieli Krzywoń w spokojnej okolicy blisko parku Piastowskiego i amfiteatru. Mieszkanie znajduje się na parterze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Plac Pocztowy

Zielona Góra,lubuskie

4 300 zł80 m² 53,84 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronny, dwupoziomowy apartament w wysokim standardzie , w klimatycznej kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Zielonej Góry. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - Zielona Góra - ul. Władysława IV Powierzchnia: 37 m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości! Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości Biuro Nieruchomości d&k oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelecka

Morelowe,Zielona Góra

1 950 zł54 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem przy ul. Strzeleckiej 11 w Zielonej Górze. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze kameralnego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Braniborskie,Zielona Góra

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Czteropokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Zielonej Góry idealne dla rodziny lub inwestora! tylko W metrohouse! nie szukaj dalej! Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasińskiego

Centrum,Zielona Góra

509 000 zł62 m² 8 157,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,4 m2, na II piętrze w niskim bloku przy ul. Jasińskiego w Zielonej Góry. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagana forma najmu- najem okazjonalny Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 35m2 zlokalizowane w śródmieściu- przy ul. Fabrycznej. Istnieje możliwość dodatkowo wynajęcia miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staszica

Centrum,Zielona Góra

2 000 zł45 m² 44,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, przestronne, w pełni umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,70m2, położonena ostatnim 6 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Staszica w Zielonej Górze. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Wazów,Zielona Góra

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Zielonej Góry -powierzchnia: 47,80 m -lokalizacja: blisko Uniwersytetu (campus A) - doskonałe miejsce dla studentów i inwestorów! -poziom: parter -rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zielona Góra

Jędrzychów,Zielona Góra

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca oddanego do użytku w 2023 roku zlokalizowanego przy ul. Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszczyka

Piastowskie,Zielona Góra

499 000 zł58 m² 8 559,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego w Zielonej Górze - ul. Waszczyka podpisana umowa przedwstępna! Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie! Idealnie i nowocześnie wykończone, wg. zaleceń projektanta. Niskie koszty eksploatacyjne, świetna lokalizacja. Mieszkanie ma powierzchnię 50m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Morelowe,Zielona Góra

359 000 zł38 m² 9 447,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - Zielona Góra - ul. Skrajna Powierzchnia: 38 m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości! Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości Biuro Nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Batorego,Zielona Góra

488 000 zł61 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 61,1 m Zielona Góra-Centrum Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,1 m , położonego na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Suwalska

Mazurskie,Zielona Góra

999 000 zł141 m² 7 070,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękny dwupoziomowy apartament w pobliżu centrum Zielonej Góry Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży prestiżowego przestronnego apartamentu o powierzchni 141 mkw. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Niepodległości

Centrum,Zielona Góra

359 999 zł38 m² 9 424,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,20m2 w Zielonej Górze przy Alei Niepodległości. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze przedwojennej kamienicy, co nadaje mu wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności

Zielona Góra,lubuskie

749 000 zł102 m² 7 379,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy Państwa na ulicę Jedności w Zielonej Górze. Właśnie w tym miejscu, (notabene, - jednym z najlepiej skomunikowanych - ścisłe centrum) zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przylep-Solidarności

Przylep,Zielona Góra

290 000 zł42 m² 6 987,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w biurze prospace Szukasz przytulnego mieszkania z szybkim dojazdem do centrum Zielonej Góry? Sprawdź tę ofertę! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o praktycznym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Centrum,Zielona Góra

399 000 zł57 m² 7 024,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie blisko centrum Zielonej Góry - ul. Lipowa! Cena podlega negocjacji! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które łączy wygodę życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Zielona Góra

Słowackiego,Zielona Góra

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem inwestycji jest kompleksowa rewitalizacja trzypiętrowego domu wielorodzinnego. Projekt obejmuje gruntowny remont wnętrz, kompleksowe wykonanie elewacji ,komfortowe ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

319 000 zł42 m² 7 532,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja - ścisłe centrum Na sprzedaż duża kawalerka z możliwością wyodrębnienia drugiego pokoju. Mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum Zielonej Góry. Budynek po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Jędrzychów,Zielona Góra

631 000 zł88 m² 7 168,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

> > Już wybudowane nowe kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej z ogrodami `nad Strumykiem` na Jędrzychowie w Zielonej Górze. i pcc! Oferta dla szukających wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nieruchomości pośredniczy w wynajmie dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2 położonego na bardzo atrakcyjnej dzielnicy w centrum miasta - ul. Krzywoustego w Zielonej Górze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

435 000 zł60 m² 7 274,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokoje na zaciszu Szukasz mieszkania z potencjałem, które urządzisz po swojemu? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe 3 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podgórna

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł59 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Podgórnej Posiadamy do wynajęcia urokliwe mieszkanie 3-pokojowe położone na II piętrze budynku z windą. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od 1 sierpnia 2025r. Forma najmu- najem okazjonalny Oferujemy do wynajęcia ustawną kawalerkę o powierzchni ok. 37m2 zlokalizowaną na 3 piętrze kamienicy położonej w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Centrum,Zielona Góra

226 162 zł38 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe do remontu - idealne dla inwestora! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 38 m położone w świetnej lokalizacji - przy ul. Podgórnej w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

580 000 zł57 m² 10 193,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2024 roku! Oferujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Sikorskiego w Zielonej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

900 000 zł104 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem Powierzchnia użytkowa: 104 m (134 m po podłodze) Piętro: 3/3 | Rok budowy: 2016 Zielona Góra Marzysz o przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

430 000 zł56 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m Lokalizacja: centrum Piętro: 4 w czteropiętrowym bloku Co znajdziesz w mieszkaniu? -salon połączony z kuchnią -dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zielona Góra,lubuskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku w 2022 roku zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł61 m² 36,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe blisko centrum Do najmu mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta, w okolicy Focus Mall. W pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 800 zł87 m² 32,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe do wynajęcia! Przedstawiamy do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe w Zielonej Górze! Powierzchnia mieszkania wynosi ok. 87 m2. Rozkład pomieszczeń: - na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Wazów,Zielona Góra

469 000 zł48 m² 9 873,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe z garderobą o powierzchni 47,5 m2 z pięknym widokiem na park. Mieszkanie pachnie nowością i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pełni urządzona kawalerka do wynajęcia! Do wynajęcia bezczynszowa kawalerka o powierzchni 29 m2, położona na II piętrze budynku. Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

210 000 zł26 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 26 m - Zielona Góra, centrum 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową windą, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

450 000 zł64 m² 7 086,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży słoneczne mieszkanie na wysokim parterze z balkonem w niskim bloku. Wejście do klatki schodowej jest dostosowane dla wózków, co daje komfort dla rodzin z małymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

529 156 zł44 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Z miejscem postojowym W loftach. Dwupokojowy apartament o powierzchni 44,1 m2, usytuowany na I piętrze budynku z windą, basenem i sauną. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Centrum,Zielona Góra

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** bez prowizji od kupującego *** 3 pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą Dostępne od zaraz! Mieszkanie wyposażone i gotowe do zamieszkania. Idealna oferta dla rodziny lub dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Aquarium,Zielona Góra

479 000 zł44 m² 10 884,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, jasne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 44 m2 usytuowane na parterze nowoczesnego apartamentowca z windą, zlokalizowanego przy ul. Emilii Plater.