dowolna

Mieszkania w górach Zielona Góra - Oferty mieszkań z widokiem na góry

196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

196 ogłoszeń

264 000 zł25,20 m² 10 476,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Słoneczna kawalerka w centrum Zielonej Góry - balkon, ogromny potencjał aranżacyjny ul. dr Pieniężnego,drugie piętro blok prawie przy deptaku! Na sprzedaż jasna kawalerka z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł56,90 m² 11 405,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, niezamieszkałego trzypokojowego mieszkania w nowym budownictwie przy ul. Szlacheckiej w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Zielona Góra,lubuskie

355 000 zł40,40 m² 8 787,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 40,40 m2 położone w zadbanej , zabytkowej kamienicy w samym centrum Zielonej Góry, przy ul. Reja. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł78 m² 9 602,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Stylowe 78 m z ogrodem w centrum | Pół bliźniaka | Bezczynszowe | 749 000 zł Parter | Segment budynku przedwojennego | Ogród ok. 300 m Nieruchomość z charakterem Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

339 000 zł61,70 m² 5 494,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Szukasz nieruchomości, która nie tylko chroni kapitał, ale realnie zyskuje na wartości? Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 550 zł56,90 m² 9 570,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Leśny Dwór II Zielona Góra | 3 pokoje | 56,90 m | Piętro 1 | Bez pcc Dostępność Klatka 3 Leśnego Dworu II: wyprzedana w 100%. Klatka 1: 17 z 18 lokali sprzedanych. Klatka 7: 16.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł36,70 m² 9 400,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przytulna kawalerka na Osiedlu Zacisze w Zielonej Górze - idealne miejsce dla Ciebie! Oferujemy jasną i słoneczną kawalerkę o powierzchni 36,70 m , która spełni oczekiwania osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 760 zł40,23 m² 13 392 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w centrum Zielonej Góry - balkon, bez pcc i prowizji Prezentowane mieszkanie to jeden z dostępnych lokali w nowej inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,74 m² 11 795,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe, jasne, ustawne mieszkanie Z dwoma tarasami W nowym apartamentowcu przy ulicy piaskowej super lokalizacja - centrum miasta Nieruchomość o pow. 67,74m2 (w tym 3,98m2 skrytka.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł55,26 m² 10 314,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypokojowe mieszkanie W nowym budownictwie Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze niskiego budynku położonego na osiedlu Źródlanym, przy ulicy Rzeźniczaka. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, trzypokojowy apartament z dużym tarasem (loggia ok 10 mkw) na zamkniętym osiedlu, wykończony i urządzony w wysokim standardzie pod okiem architekta wnętrz w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 635 zł37,78 m² 15 660,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w centrum Zielonej Góry - loggia , 5 piętro, bez pcc i prowizji Prezentowane mieszkanie to jeden z dostępnych lokali w nowej inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł58,20 m² 5 137,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kamienica 58,2 m - centrum Zielonej Góry Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal o powierzchni 58,2 m , położony w samym sercu Zielonej Góry, w zadbanej kamienicy po świeżej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie przyjazne zwierzętom o powierzchni 32 m , położone na parterze w spokojnej i zielonej części Zielonej Góry - Łężycy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł75,56 m² 39,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w biurze prospace Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m z balkonem, położone na 1 piętrze w bloku z windą. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58,60 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Profi Nieruchomości pośredniczy w wynajmie mieszkania o powierzchni ok 59m2 w Zielonej Górze. Mieszkanie przyjazne zwierzętom Super miejsce na mapie Zielonej Góry- centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 270 zł50,80 m² 9 473,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Leśny Dwór II Zielona Góra | 3 pokoje | 50,80 m | Piętro 2 | Bez pcc Dostępność Klatka 3 Leśnego Dworu II: wyprzedana w 100%. Klatka 1: 17 z 18 lokali sprzedanych. Klatka 7: 16.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Urokliwa kawalerka W pobliżu centrum Przedstawiamy ofertę najmu kompaktowej kawalerki składającej się z jasnej, otwartej kuchni, przestronnego salonu, łazienki i przedpokoju. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł40 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36 m z dodatkową antresolą sypialnianą (ok. 4 m ), zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy w samym sercu miasta, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł50,20 m² 8 625,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż pięknie wykończone 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 50,2 m , położone na 3 piętrze niskiego bloku w centrum Zielonej Góry. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł49,50 m² 9 070,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2-pokojowe mieszkanie 49,5 m | Osobna kuchnia | Os. Na Olimpie | Zielona Góra Funkcjonalne mieszkanie w spokojnej części miasta Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł64,01 m² 10 607,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokoje | 64,01 m | 1 piętro | balkon | gotowe do zamieszkania | Zielona Góra, ul. Anny Jagiellonki Parametry nieruchomości: powierzchnia: 64,01 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Rynek:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55,26 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie W nowym budownictwie Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze niskiego budynku położonego na osiedlu Źródlanym, przy ulicy Rzeźniczaka. Na 55,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł27 m² 10 366,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem | ul. Krasickiego | parter | dobra inwestycja pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na parterze niskiego, 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 108 zł61,82 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

B i u r o 4 kąty N I E R U C H O M O Ś C I ma przyjemność zaprezentować apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany na osiedlu Śląskim, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Zielona Góra,lubuskie

2 400 zł41,70 m² 57,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41,7 m , położone na parterze domu w zabudowie szeregowej w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Zielonej Góry. Zaledwie 550 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 910 zł80,46 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

572 900 zł67,40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie + wykończenie pod klucz | Bez pcc | Łężyca | 3 pokoje | Winda Szukasz nowego mieszkania, ale nie chcesz przechodzić przez stres remontu, szukania ekip i pilnowania prac? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

39 900 zł16 m² 2 493,75 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Miejsce postojowe w hali garażowej 39900 zł. ul. Łężyca - Inwestycyjna 2 Zielona Góra Na sprzedaż miejsce postojowe nr 26 w hali garażowej w budynku przy ul. Łężyca - Inwestycyjnej 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

399 000 zł38,63 m² 10 484,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Grądzka Nieruchomości Kameralne mieszkanie w otoczeniu zieleni | Przysiółek Rybno | granica Zielonej Góry Grądzka Nieruchomości prezentuje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45,93 m² 50,08 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania o powierzchni 45,93 m , usytuowanego na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Lisiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 464 zł51,18 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w centrum Zielonej Góry - balkon , 4 piętro, bez pcc i prowizji Prezentowane mieszkanie to jeden z dostępnych lokali w nowej inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64,70 m² 7 712,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przy lesie - cisza, zieleń i świetna lokalizacja! | Na sprzedaż oferujemy jasne, przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 1. piętrze w bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48,60 m² 6 995,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego na oś pomorskim wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł50,20 m² 7 768,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie do remontu | ul. Dolna | blisko uczelni | 50,5 m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,5 m , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku przy ul. Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł43,65 m² 11 912,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone na 3 piętrze nowego apartamentowca położonego przy ul. Zdrojowej. Na powierzchni 43,65m2 rozmieszczono aneks kuchenny połączony z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

553 000 zł61,20 m² 9 035,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy do kupna rozkładowego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na popularnym, spokojnym osiedlu Zastalowskim. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie nie wymagające żadnych remontów.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł44,90 m² 10 222,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego na oś słonecznym wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 300 zł56,90 m² 9 565,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępność Klatka 3 Leśnego Dworu II: wyprzedana w 100%. Klatka 1: 17 z 18 lokali sprzedanych. Klatka 7: 16 z 18. W klatce 4 sprzedano dotychczas 9 z 18 lokali w tym całe.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł58,61 m² 11 073,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni użytkowej 58,61 m , położone na parterze bloku z windą oddanego do użytkowania w 2016 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61,90 m² 8 885,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje | 61,9 m | balkon z widokiem na las | 1 piętro | Os. Pomorskie Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,9 m , położone na 1. piętrze.