dowolna

Mieszkania w nowym bloku Zielona Góra - Oferty sprzedaży lub najmu

263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kokosowa

Zacisze,Zielona Góra

2 500 zł65 m² 38,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji! trzypokojowe mieszkanie wraz Z garażem, przy ulicy kokosowej na osiedlu zacisze W zielonej górze. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Łężyca,Zielona Góra

399 999 zł41 m² 9 661,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Absolutnie nowe! nowe osiedle! nowy blok! nowe mieszkanie! nowe wyposażenie! Polecamy! Dwupokojowe, urządzone mieszkanie o powierzchni 41,4 m2, położone na II piętrze w bloku z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suwalska

Mazurskie,Zielona Góra

2 500 zł72 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego 3-pokojowego mieszkania przy ul. Suwalskiej 13 w Zielonej Górze. Mieszkanie: na powierzchnię całkowitą 71,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja- mam do zaoferowania mieszkanie - do wynajęcia - 44m2 na 3 piętrze, w czteropiętrowym bloku z windą przy ul. Zawadzkiego "zośki" w Zielonej Górze. Dzielnica bardzo spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Źródlana

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł59 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 59 m w Zielonej Górze, przy ulicy Źródlanej, na nowoczesnym osiedlu. To miejsce odróżnia się od innych ofert na rynku swoim niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

445 300 zł61 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na III piętrze w nowoczesnym budynku z windą zlokalizowanym w dzielnicy Nowe Miasto Zielona Góra - Łężyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3- pokojowe Z garażem i dużym balkonem przy ul. Geodetów w Zielonej Górze! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 67 mkw, w którym znajduje się: - kuchnia: meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

451 840 zł56 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatni 2-pokojowy apartament W nowoczesnym budynku - ul. Moniuszki Lokal mieszkalny o powierzchni 56,52 mkw składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (30,98 mkw), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jagiellonki

Zielona Góra,lubuskie

620 000 zł62 m² 9 969,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży nowoczesny, przestronny apartament z tarasem usytuowany na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Anny Jagiellonki w Zielonej Górze. Na powierzchni 62,19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

550 000 zł52 m² 10 607,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,88 m2. Lokal usytułowany jest na parterze w nowoczesnym bloku z windą na Łężycy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Jędrzychów,Zielona Góra

800 000 zł140 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oferta zablokowana, podpisana umowa przedwstępna! stylowe, pięknie zaaranżowane mieszkanie Z kominkiem I dużym tarasem, odrębne, niezależne wejście. Prestiżowe, kameralne osiedle na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrojowa

Zielona Góra,lubuskie

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46m przy ulicy Zdrojowej. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w nowym bloku z windą. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jędrzychowska

Jędrzychów,Zielona Góra

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowy bez czynszowy apartament Z klimatyzacją, ogródkiem I prywatnym miejscem postojowym Apartament mieści się w nowym 1 piętrowym szeregu położonym na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

670 000 zł80 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3 pokojowe o metrażu 76,8m2 z balkonem i piwnicą. Mieszkanie znajduje się na 1szym piętrze w bloku 5 piętrowym ( winda od poziomu 0). Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sienkiewicza

Zielona Góra,lubuskie

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie o powierzchni użytkowej 20 m2, zlokalizowane w centrum Zielonej Góry. Mieszkanie/apartament znajdują się na 1 piętrze trzykondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

565 000 zł60 m² 9 489,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na ul. Obywatelskiej. Na ok. 60m2 rozmieszczono salon, osobną kuchnię, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy wynajmujący! Nowe mieszkanie do wynajęcia 2- pokojowe położone na 4 piętrze, nowy budynek z 2021 roku, niski - 5 kondygnacyjny. Nowo powstałe osiedle na ulicy Lisiej. Na powierzchni 41m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Zielona Góra,lubuskie

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Preferowana długoterminowa umowa notarialna ze wskazaniem mieszkania, w którym najemca będzie mógł zamieszkać, gdyby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Zielona Góra,lubuskie

2 400 zł59 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Zielonej Górze przy ul. Staszica Powierzchnia: 59 metrów kwadratowych Liczba pokoi: 2 Opis: zapraszamy do wynajęcia uroczego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Morelowe,Zielona Góra

420 000 zł50 m² 8 366,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

DO sprzedania przytulne 2 pokojowe mieszkanie Z klimatyzacją W pełni wyposażone Do sprzedania przytulne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i klimatyzacją położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia - atrakcyjny, 2-pokojowy apartament - łężyca - rezerwacja:) Piękny apartament o powierzchni 43mkw, składający się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Batorego,Zielona Góra

599 000 zł53 m² 11 257,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nie musisz męczyć się Z wykończeniem! kup W pełni wyposażone I umeblowane mieszkanie położone na 4 piętrze w nowym budynku z windą i estetyczną klatką schodową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, urocze mieszkanie przy ul. Geodetów na Osiedlu villanowa. Zaciszne miejsce, nowe budownictwo, ogromny taras skierowany na zieleń. Świetna lokalizacja, bez sąsiadów zaglądających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Centrum,Zielona Góra

460 000 zł44 m² 10 485,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

*kupujący nie płaci prowizji* Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkania zlokalizowane w apartamentowcu przy ulicy jana Z kolna, kilkaset metrów od centrum miasta Zielona Góra. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Strumykowa

Zdrojowe,Zielona Góra

649 000 zł77 m² 8 450,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferta zablokowana gotowe do zamieszkania Z pięknym widokiem- umeblowanie I wyposażenie pozstaje W mieszkaniu Prywatny parking dla mieszkańców budynku. Przedstawiamy ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łężyca-Apartamentowa

Łężyca,Zielona Góra

519 000 zł60 m² 8 606,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta zablokowana miejsce parkingowe gratis! cena do negocjacji gotowe do zamieszkania - umeblowane I wyposażone Przedstawiamy ofertę mieszkania o powierzchni 60,3 m2 położonego na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Źródlane,Zielona Góra

2 100 zł67 m² 31,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przestronne mieszkanie trzypokojowe, położone na II piętrze niskiego bloku zlokalizowane przy ul. Strumykowej. W pełni ogrodzony teren z automatyczną bramą wjazdową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

552 391 zł76 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4-pokojowy apartament na nowym osiedlu zdrojowa polana Apartament o powierzchni 75,67 mkw składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (26,94), 3 pokoi (od 10,28 do 13,23),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

849 000 zł105 m² 8 073,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Opis Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż atrakcyjny, zadbany, 2-poziomowy lokal mieszkalny, na zacisznym osiedlu domków jedno i wielorodzinnych. Pomieszczenia są bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zacisze,Zielona Góra

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajęte! do wynajęcia nowoczesne mieszkanie Z widokiem na las położone na os. Zacisze. Komfortowe i przestronne 2 pokojowego mieszkanie o pow. 62 m2, usytuowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

454 608 zł59 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowy apartament W nowoczesnym budynku W centrum miasta - ul. Moniuszki Lokal mieszkalny o powierzchni 59,04 mkw składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (36,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

545 000 zł60 m² 9 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji! Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z wyposażeniem w nowym kameralnym bloku, z miejscem postojowym Lezyca Mieszkanie 60 metrów, jest po remoncie, umeblowane jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budowlana

Łężyca,Zielona Góra

2 300 zł53 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 52,90 m2 III piętro 2 pokoje. Zielona Góra Łężyca Parking dla mieszkańców pod budynkiem, zamykany bramą i otwierany na pilota. Plac zabaw dla dzieci doskonała infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Zielona Góra,lubuskie

529 700 zł60 m² 8 771,32 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul.Stanisława Staszica w Zielonej Górze Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Centrum,Zielona Góra

489 500 zł61 m² 8 035,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji Gotowe do odbioru 0% prowizji - zapraszamy do negocjacji Nowe, 3 pokojowe mieszkanie - 60,92m2 ,w apartamentowcu z 2023 r. ul. Lisia, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem luksusowy, dwupokojowy apartament z klimatyzacją i balkonem w ścisłym centrum Zielonej Góry, na Placu Matejki. Apartament znajduje się na 2 piętrze, jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jana z Kolna

Zielona Góra,lubuskie

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowe, umeblowane mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni użytkowej 27 m2, z tarasem, ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej (za dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Moniuszki

Centrum,Zielona Góra

1 150 000 zł130 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż apartament położony na cenionym przez mieszkańców Osiedlu Viniarnia Home w Zielonej Górze. Ulokowane jest ono w bliskiej odległości od Starego Rynku. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana z Kolna

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł44 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowe, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 43,64 m2, zlokalizowane przy ulicy Jana z Kolna w Zielonej Górze. Rozkład pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzeźniczaka

Zielona Góra,lubuskie

779 000 zł117 m² 6 658 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż niepowtarzalne, dwupoziomowe mieszkanie, składające się z 5 pokoi przy ul. Rzeźniczaka w Zielonej Górze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lisia

Winnica,Zielona Góra

2 300 zł50 m² 45,99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 50,01 m2, zlokalizowane przy ulicy Lisiej w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.