dowolna

Mieszkania przy parku Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

325 000 zł47 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji! Trzy pokoje na parterze wieżowca przy ul. Cyryla i Metodego w Zielonej Górze. Nieruchomość, składająca się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 144 zł44,56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Aldan Nieruchomości przedstawia do sprzedaży nową inwestycję enklawa przy ulicy Krętej 4 w Zielonej Górze. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie wysoki standard mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł54,90 m² 44,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią położone na osiedlu Dominopark przy ul. Obywatelskiej w Zielonej Górze. Położone na II piętrze w pięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł55,40 m² 7 563,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Umeblowane trzypokojowe mieszkanie W centrum miasta Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze kamienicy położonej w centrum miasta. W mieszkaniu pozostaje umeblowanie oraz sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

285 000 zł31,40 m² 9 076,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Kawalerka na parterze niskiego bloku przy ulicy Rydza Śmigłego w Zielonej Górze. Osiedle Łużyckie charakteryzuje się doskonałą infrastrukturą handlowo-usługową, generalnie wszystko czego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,80 m² 8 525,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 3 pokojowego na osiedlu piastowskim Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację - nie przegap tej okazji! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zadzwoń I umów się na prezentację   Rozkładowe Mieszkanie 2 pokojowe na ul. Krzywoustego oś. Tysiąclecia Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację - nie przegap tej okazji!.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,91 m² 7 266,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Krzywoustego 16 W zielonej górze. Jeśli zależy Ci na mieszkaniu położonym w ścisłym centrum miasta, ale w ustronnym miejscu i w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł75,50 m² 7 933,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jaskółcza, panorama zielony widok 3pok 75,5m2 + opcja garaż! Duże trzypokojowe (przerobione z czterech) eleganckie mieszkanie położone na 4 piętrze bloku przy ul. Jaskółczej w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł49,60 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o pow. 49,6 m2 położone na VI piętrze w wieżowcu na os. Piastowskim. W mieszkaniu: salon z wyjściem na balkon, sypialnia, jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł61,90 m² 8 546 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pokoje | Balkon | 2 piwnice | Blisko centrum | Inwestycja lub dla rodziny Biuro Lotus Nieruchomości prezentuję na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe do remontu, położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49,85 m² 48,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia W pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe W przy ul. Prostej 45a W zielonej górze. To ultranowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie na cenionym osiedlu Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł77 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

77m2 ustawnego mieszkania + piękny zadrzewiony ogród + ogromna piwnica + pomieszczenia na strychu + garaż i dodatkowe miejsce postojowe na terenie posesji. Zaciszna uliczka blisko centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł43,80 m² 8 424,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

NA sprzedaż: funkcjonalne 43.80m2, 2-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Rydza-Śmigłego w Zielonej Górze. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze, a jej największymi atutami są brak.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł123 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1919

Z zasady to czego jest niewiele, co jest rzadkie, jest najcenniejsze. Takich lokali jak ten na starówce jest niewiele. Takich, to znaczy: o dużej powierzchni, obejmującej całą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł46,30 m² 7 883,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga! nowa, niższa cena! Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46,3 m2 położone na III piętrze w bloku IV piętrowym przy ul. Podgórnej. W mieszkaniu: przestronny salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł84,90 m² 9 422,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,90 m , położone na osiedlu Piastowskim. Nieruchomość idealna dla rodziny , osób pracujących zdalnie lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

280 000 zł40,40 m² 6 930,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bardzo ciepłe i przestronne jak na swój metraż, mieszkanie położone na III piętrze niskiego bloku z cegły, w pobliżu parku Tysiąclecia. Układ funkcjonalny: mieszkanie środkowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł73 m² 8 561,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Oferta zarezerwowana Solidnie i uczciwie odremontowane mieszkanie w najlepszej dzielnicy miasta. Miejsce w którym docenisz bliskość lasu, a jednocześnie dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zielona Góra,lubuskie

405 000 zł46,90 m² 8 635 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,90 m + piwnica, położone na 4 piętrze niskiego bloku po termomodernizacji przy ul. Wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

440 000 zł48,30 m² 9 109,73 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż W pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Osiedle pomorskie 4e W zielonej górze. To jest mieszkanie po generalnym remoncie, pachnące świeżością i oferujące.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reja

Centrum,Zielona Góra

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę trzypokojowe mieszkanie na ul. Reja w apartamentowcu nr 15 ("wegarnik"). Mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze w nowoczesnym, pięknym, zadbanym budynku z windą, wózkownią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wazów,Zielona Góra

354 000 zł49 m² 7 224 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana - podpisana umowa przedwstępna! aldan nieruchomości przedstawia do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie przy ul. Zamenhofa 56 na Os. Wazów w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zacisze,Zielona Góra

529 000 zł63 m² 8 344 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Aldan nieruchomości przedstawia do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie przy ul. Porzeczkowej na bardzo lubianym Os. Zacisze w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na III piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-14

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorskie,Zielona Góra

495 000 zł49 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Estate Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,6 m , zlokalizowane w Zielonej Górze na osiedlu Pomorskim. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zastalowskie,Zielona Góra

355 000 zł52 m² 6 853,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferta tylko W metrohouse! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w zadbanym bloku, położone na spokojnym osiedlu w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

525 000 zł65 m² 8 114,37 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

/umowa przedwstępna/ Przestronne 3 pokoje na Osiedlu Pomorskim - gotowe do zamieszkania, umeblowanie wliczone w cenę! Najważniejsze atuty mieszkania: idealny rozkład: 3 oddzielne, ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Śląskie

Śląskie,Zielona Góra

575 000 zł71 m² 8 075,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 71,2 m , położone na parterze na osiedlu Śląskim. Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez remontów i dodatkowych kosztów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Zielona Góra

499 000 zł44 m² 11 458,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego dwupokojowego mieszkania na Osiedlu Mazurskim w Zielonej Górze. Ten funkcjonalny lokal o powierzchni 43,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Zielona Góra

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, gustownie urządzone, zadbane, dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem oraz komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mazurskie,Zielona Góra

699 700 zł61 m² 11 493,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność! kupujący nie płaci podatku 2% pcc oferta dla inwestora> najem długoterminowy Ekskluzywna oferta dla wymagających klientów. Idealne dla Inwestora. Polecam nowe, super wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciesielska

Łężyca,Zielona Góra

580 000 zł55 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na popularnym i dynamicznie rozwijającym się osiedlu Łężyca w Zielonej Górze. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na parterze w zadbanym budynku na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Tadeusza Kościuszki,Zielona Góra

359 000 zł50 m² 7 223,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Tylko U nas - 2-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze przy ulicy kościuszki Oferty tylko w naszym biurze, dysponujemy kluczami Mieszkanie o pow.49,70 m2 położone jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Zielona Góra

430 000 zł50 m² 8 674,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, z osobną kuchnią, 2x komórka. Mieszkanie w topowej lokalizacji, która wpisuje się koncepcję 15 minutowego miasta. Łatwy dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

519 000 zł54 m² 9 575,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 54,2 m, usytuowane w spokojnej, zielonej części Zielonej Góry. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cisowa

Centrum,Zielona Góra

880 000 zł94 m² 9 361,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przestronny apartament z dużym tarasem blisko natury bez pośredników! Na sprzedaż komfortowy apartament czteropokojowy o powierzchni 94,5 m na Osiedlu Leśnym w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agrestowa

Zacisze,Zielona Góra

592 000 zł64 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 3-pokojowe 64 m Os. Zacisze, ul. Agrestowa I piętro Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łężyca,Zielona Góra

595 000 zł49 m² 13 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej to mieszkanie czeka na Ciebie! Marzysz o nowoczesnym, stylowym i gotowym do zamieszkania mieszkaniu? Oto idealna okazja! Bez remontów, bez stresu, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią

Wazów,Zielona Góra

239 000 zł25 m² 9 699,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 24,64 m , zlokalizowane w Zielonej Górze przy ul. Podgórnej. Lokal znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

620 000 zł73 m² 8 493,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, 73m2 na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie znajduje się w niskim budynku na ostatnim, czwartym piętrze. Na piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania. W cenie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij