dowolna

Mieszkania w nowym bloku Zielona Góra - Oferty sprzedaży lub najmu

264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

264 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 700 zł39 m² 44,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe Z niskim czynszem Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w budynku z windą. Usytuowane w Zielonej Górze, w pobliżu Trasy Północnej. I piętro, winda z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

385 000 zł50 m² 7 623,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2pokojowe W bloku Z 2014roku na jędrzychowie Do sprzedania 2pokojowy lokal mieszkalny położony na parterze niskiego budynku położonego na Osiedlu Uczonych. Osiedle Jędrzychów to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ruczajowa

Zdrojowe,Zielona Góra

599 000 zł88 m² 6 805,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3pok, 63,96M2, ulica ruczajowa Do sprzedania 3 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 63,96m2 + pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

435 000 zł66 m² 6 552,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pok. 66,39 m2 W niskim bloku łężyca Do sprzedania ładne 3 pokojowe mieszkanie w niskim bloku na Łężycy gotowe do zamieszkania. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze niskiego budynku nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł53 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, urządzone mieszkanie w apartamentowcu w centrum miasta! Od maja! oferta zarezerwowana! Prezentujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53,17 m2, położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obywatelska

Centrum,Zielona Góra

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2pok. Blisko centrum Do wynajęcia 2pokojowy lokal mieszkalny położony na parterze trzy piętrowego budynku przy ulicy Obywatelskiej 15. Budynek jest położony w głębi osiedla dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Racula-Drzonkowska

Racula,Zielona Góra

479 000 zł102 m² 4 719,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

4-pokojowy dwukondygnacyjny apartament, położony na pierwszym piętrze i poddaszu w środkowym segmencie dwulokalowego budynku, na nowo powstałym, kameralnym mini-osiedlu przy ul. Drzonkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

435 000 zł51 m² 8 501,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję nowe mieszkanie z 2021r. Mieszkanie jest usytuowane w rozwijającej się dzielnicy miasta. Wokół tereny zielone i nowe budownictwo. W bliskiej okolicy bloku znajdują się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

A trakcyjne mieszkanie 3 pokojowe W ofercie biura proponujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku. Na powierzchni 63m2 rozmieszczono salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Geodetów

Jędrzychów,Zielona Góra

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Geodetów na Osiedlu villanowa. Mieszkanie ładne, zacisznie w nowym budownictwie, położone na wysokim parterze. Świetna lokalizacja, bez sąsiadów zaglądających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Zielona Góra

469 050 zł59 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie W zielonej górze Lokal mieszkalny o powierzchni 59 mkw składajacy się z pokoju dziennego z wyjściem na przestronny balkon , aneksu kuchennego, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Zielona Góra

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, umeblowany, kameralny apartament Z miejscem postojowym W centrum zielonej góry oferta dla dwóch osób dorosłych lub dwóch osób dorosłych Z jedenym dzieckiem (osoby pracujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Zastalowskie

Zastalowskie,Zielona Góra

426 240 zł67 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami os. Zastalowskie - anny jagiellonki Zakup bez podatku Pcc 2%! możliwość zakupu miejsca postojowego W hali garażowej Dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łężyca-Willowa

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł54 m² 40,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowany I wyposażony 3 pokojowy apartament Do wynajęcia apartament położony na pierwszym piętrze niskiego budynku z widną z 2021roku przy ul Łężyca-Willowa. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

4 000 zł124 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji. DO wynajęcia dwupoziomowy apartament Z dwoma miejscami postojowymi Układ mieszkania pozwala na wydzielenie dwóch niezależnych mieszkań. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Zielona Góra

485 000 zł62 m² 7 852,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Umowa przedwstępna - komfortowy 3-pokojowy apartament na nowym osiedlu Atrakcyjny apartament o powierzchni 62 mkw, z malowniczym widokiem, położony na piątym piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

449 000 zł63 m² 7 113,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne, funkcjonalne trzypkojowe mieszkanie W nowym bloku, w pobliżu lasu. Mieszkanie o powierzchni 63,12 m usytuowane na I piętrze w trzypiętrowym bloku, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

385 451 zł58 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowy apartament na osiedluy green home. Lokal mieszkalny o powierzchni 57,53 mkw składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (22,73), dwóch pokoi (10,30 i 12,64),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

820 000 zł124 m² 6 632,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa oferta! nowoczesne, duże mieszkanie W kameralnym apartamentowcu na os. Czarkowo W zielonej górze. Doskonała alternatywa dla domu. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 123,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 600 zł39 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

339 000 zł44 m² 7 732,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie 2-pokojowe! Bez podatku pcc! Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,84 m2, położone na II piętrze nowoczesnego apartamentowca w centrum miasta. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

359 593 zł54 m² 6 616,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2pokojowe W bloku Z 2012roku na jędrzychowie Do sprzedania 2pokojowy lokal mieszkalny położony na 2piętrze niskiego budynku położonego na Osiedlu Uczonych. Osiedle Jędrzychów to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racula-Drzonkowska

Racula,Zielona Góra

479 000 zł95 m² 5 035,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Standard deweloperski +! 4-pokojowe mieszkanie dwukondygnacyjne położone na pierwszym piętrze i poddaszu w narożnym segmencie budynku na nowo powstałym, kameralnym mini-osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racula-Drzonkowska

Racula,Zielona Góra

479 000 zł99 m² 4 816,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj wygodnie! 4-pokojowe mieszkanie dwukondygnacyjne, położone na pierwszym piętrze i poddaszu w narożnym segmencie budynku na nowo powstałym, kameralnym mini-osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

530 499 zł84 m² 6 290 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja - Locum Botanica! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe mieszkania w budynku 2-klatkowym z halą garażową! Kameralny budynek z mieszkaniami od 2-5 pokojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jagiellonki

Zielona Góra,lubuskie

456 000 zł53 m² 8 603,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3pok 53m2 A.JAGIELLONKI NOWE 2022 BEZ 2% PCC Do sprzedania NOWE WYKOŃCZONE 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze nowoczesnego budynku położonego na ul. Anny Jagiellonki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

255 000 zł32 m² 8 034,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka na sprzedaż! Nowy blok z windą! oferta zarezerwowana! Tylko u nas! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę, położoną na II piętrze nowego bloku w okolicy Doliny Gęśnika. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta bez prowizji dla biura! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na osiedlu Dominopark w Zielonej Górze. Apartament znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciesielska

Czarkowo,Zielona Góra

349 000 zł38 m² 9 064,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2pok 38,5m2 czarkowo, 1 piętro, bez 2%pcc, nowe! Do sprzedania nowe wykończone 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca położonego na ul. Ciesielskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Botaniczna

Jędrzychów,Zielona Góra

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie Z dużym tarasem przy ul. Botanicznej. Więcej informacji tel. Mieszkanie o pow. 42 m2 znajduje się na I piętrze w nowoczesnym 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Botaniczna

Jędrzychów,Zielona Góra

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie Z dużym tarasem przy ul. Botanicznej. Więcej informacji tel. Mieszkanie o pow. 53 m2 znajduje się na II piętrze w nowoczesnym 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zdrojowe,Zielona Góra

733 000 zł105 m² 6 998,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne, zadbane i przestronne mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na III piętrze na osiedlu Zdrojowym w Zielonej Górze. Układ pomieszczeń: mieszkanie o pow. 110,77 m2 (130 m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Zielona Góra

638 900 zł102 m² 6 271,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Budynek gotowy! Trwa etap odbioru i przyjęcia do użytkowania. Przewidziany termin odbioru budynku - luty 2022r. Apartament dwupoziomowy, czteropokojowy o pow. 101, 687 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamoyskiego

Zielona Góra,lubuskie

1 800 zł48 m² 37,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowany I wyposażony 2 pokojowy apartament Do wynajęcia apartament położony na pierwszym piętrze niskiego budynku z widną z 2020roku przy ul Zamoyskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana z Kolna

Centrum,Zielona Góra

589 000 zł67 m² 8 808,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3pok 66,87m2 przy jana Z kolna, nowe, bez 2% pcc Do sprzedania nowe 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca położonego na ul. Jana z Kolna. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polanka

Centrum,Zielona Góra

1 600 zł49 m² 32,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2pok na os polanka. Do wynajęcia 2pokojowy lokal mieszkalny położony na 2piętrzę nowego budynku przy ulicy Polanka. Budynek oddany do użytku w drugiej połowie 2020r. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

269 790 zł32 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka na sprzedaż! Nowy blok z windą! Tylko u nas! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę, położoną na II piętrze nowego bloku w okolicy Doliny Gęśnika. Budynek z windą. Na 31,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Zielona Góra

280 000 zł37 m² 7 524,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Wygodna kawalerka, świetna lokalizacja, nowy blok z 2013 roku, 3 minuty pieszo na deptak. Mieszkanie położone na 1 piętrze. Blok z windą. Centrum miasta, parking miejski przy bloku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

412 335 zł49 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gorąca oferta! 2-pokojowe na sprzedaż w centrum! Tylko u nas! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, położone na I piętrze nowego bloku nieopodal centrum miasta. Budynek.