dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Zielona Góra - Sprzedaż i wynajem

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słoneczne,Zielona Góra

260 000 zł35 m² 7 449,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Szukasz inwestycji lub swojego pierwszego M - świetna lokalizacja, i piętro, budynek z cegły po remoncie, przyjazne sąsiedztwo. Układ pomieszczeń: (przedstawiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Zielona Góra

2 550 zł56 m² 45,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pięknie zaaranżowany i wyposażony apartament w budynku zacisze park - po prostu wejdź i zamieszkaj - w pełni umeblowane mieszkanie położone na II piętrze przy ul. Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksus i elegancja w sercu miasta! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i nowoczesnym wykończeniem! Zapraszamy do odkrycia unikalnej propozycji wynajmu, która spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Centrum,Zielona Góra

2 700 zł59 m² 46,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe położone w nowym bloku przy Jana z Kolna w Zielonej Górze. Układ pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecia,Zielona Góra

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne i zadbane mieszkanie położone na 10 piętrze wieżowca na os. Tysiąclecia. Piękny widok z okien gratis ;) mieszkanie dostępna od 07 lipca; mamy klucze. Układ: przestronny pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podgórna

Wazów,Zielona Góra

589 900 zł55 m² 10 725,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Z nami nie płacisz prowizji, a zyskujesz profesjonalna usługę i obsługę całego procesu nabywania Twojego wymarzonego miejsca na ziemi! Ta wyjątkowa oferta jest skierowana do osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowa

Centrum,Zielona Góra

415 000 zł66 m² 6 335,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż bardzo ładne i zadbane mieszkanie w ścisłym centrum Zielonej Góry w pobliżu szkół, banków, dworca pkp i innych ważnych instytucji .Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plater

Ochla,Zielona Góra

475 000 zł44 m² 10 693 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo klimatyczne, słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską przy ul. Emilii Plater w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Wazów,Zielona Góra

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania - Pod Klucz! Z przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykle atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, które przeszło kapitalny remont. Ta wyjątkowa nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Przyjaźni,Zielona Góra

409 000 zł60 m² 6 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na os.PRZYJAŹNI W ZIELONEJ GÓRZE Słoneczne mieszkanie o powierzchni 60 mkw składające się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plac Jana Matejki

Zielona Góra,lubuskie

2 900 zł45 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem nowoczesne, bardzo komfortowe mieszkanie położone w apartamentowcu na pl. Matejki 21 w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

342 200 zł36 m² 9 532,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Cenisz sobie spokój i komfort lokalizacji? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, na popularnym zielonogórskim osiedlu. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Nowy Kisielin,Zielona Góra

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia dwupoziomowy apartament Z ogródkiem Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu nowego, przestronnego apartamentu w budynku dwurodzinnym. Na parterze funkcjonalna, otwarta strefa dzienna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

399 000 zł48 m² 8 227 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przepięknie zaaranżowane 2 pokojowe mieszkanie w bloku na osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze. Lokal mieszkalny znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

459 000 zł73 m² 6 287,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Atrakcyjne mieszkanie czteropokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku na osiedlu Piastowskim. Ciepłe i zadbane, z zielonym widokiem z balkonu i okien. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

795 000 zł96 m² 8 255,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze niskiego apartamentowca przy ul. Geodetów w Zielonej Górze. Lokal mieszkalny posiada powierzchnię 96,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł56 m² 44,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Umeblowany 3 pokojowy apartament Z klimatyzacją blisko lasu Do wynajęcia apartament zlokalizowany w bloku z 2022roku na osiedlu Czarkowo, łężyca-Ciesielska. Budynek położony na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzeźniczaka

Zastalowskie,Zielona Góra

540 000 zł58 m² 9 246,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzy pokojowe Z miejscem parkingowym W bloku Z 2010 R. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze niskiego budynku położonego przy ulicy Rzeźniczaka. Blok oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łężyca-Willowa

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł54 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowany I wyposażony 3 pokojowy apartament Z klimatyzacją I widokiem na las Do wynajęcia apartament położony na pierwszym piętrze niskiego budynku z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piastowskie,Zielona Góra

475 000 zł73 m² 6 506,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słoneczne,Zielona Góra

276 000 zł35 m² 7 908,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz inwestycji lub swojego pierwszego M - świetna lokalizacja, i piętro, budynek z cegły po remoncie - gorący towar ;) układ pomieszczeń: (przedstawiony na załączonym rzucie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Leśne,Zielona Góra

473 600 zł53 m² 8 867,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Duże 2 pokojowe mieszkanie Z całym wyposażeniem na os. Leśnym Oferowane mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, trzypiętrowego budynku z roku 2008 na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Jędrzychów,Zielona Góra

413 000 zł54 m² 7 598,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2pokojowe W bloku Z 2012roku na jędrzychowie Do sprzedania 2pokojowy lokal mieszkalny położony na 2piętrze niskiego budynku położonego na Osiedlu Uczonych. Osiedle Jędrzychów to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zielona Góra

Morelowe,Zielona Góra

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo ciepłe przestronne gotowe do zamieszkania. Większość mebli zostaje. Usytuowane na pierwszym piętrze jest możliwość korzystania z windy. Bardzo dobra lokalizacja blisko sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowy 2 pokojowy apartament W wysokim standardzie położony W centrum Do wynajęcia apartament położony na drugim piętrze niskiego budynku z widną z 2023roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

478 000 zł64 m² 7 503,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze na os. Zacisze Oferowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, ocieplonego, czteropiętrowego budynku na Osiedlu Zacisze. Mieszkanie o powierzchni 63,7 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

580 000 zł56 m² 10 412,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

DO sprzedania umeblowany 3 pokojowy apartament Z klimatyzacją blisko lasu Do sprzedania apartament zlokalizowany w bloku z 2022roku na osiedlu Czarkowo, łężyca-Ciesielska. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Braniborskie,Zielona Góra

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na os. Braniborskim W zielonej górze Słoneczne mieszkanie o powierzchni 57 mkw składające się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Braniborskie,Zielona Góra

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie na os. Braniborskim W zielonej górze Słoneczne mieszkanie o powierzchni 57 mkw składające się z dużego salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

439 000 zł53 m² 8 270,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz wygody, ale i spokoju, zieleni i możliwości odpoczynku po pracy? Ta oferta jest dla Ciebie! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pionierów Zielonej Góry