dowolna

Mieszkania z garażem Zielona Góra - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Tadeusza Kościuszki,Zielona Góra

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny dwupoziomowy Apartament, położony w zielonym zakątku Zielonej Góry. Częściowo umeblowany, gotowy do zamieszkania! Preferowany najemca bez małych dzieci (z uwagi na schody bez barierki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

595 000 zł95 m² 6 236,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne domy przy ul. Czeremchowej - Płoty. Komfort, funkcjonalność, bliskość natury! Szukasz idealnego domu dla siebie i swojej rodziny? Sprawdź nową inwestycję `czeremchowa - Płoty`, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Heweliusza

Jędrzychów,Zielona Góra

720 000 zł117 m² 6 130,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

P r O M O C J A ! obniżona cena na wybrane lokale Lokal nr A1 - parter rezerwacja Lokal nr A2 - piętro sprzedane Lokal nr B1 - parter rezerwacja Lokal nr B2 - piętro rezerwacja 0% -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

2 950 zł73 m² 40,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe 73 mkw. Z garażem Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 73 mkw. położone w niskim bloku na os. Zastalowskim. Na I poziomie znajduje się salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrojowa

Zdrojowe,Zielona Góra

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia ul. Zdrojowa, nowy blok. Istnieje możliwość wynajęcia garażu. Oferujemy Państwu bardzo komfortowy i gustownie urządzony apartament, mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Nowy Kisielin,Zielona Góra

3 400 zł70 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta tylko W naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 70 m , z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

529 156 zł44 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Z miejscem postojowym W loftach. Dwupokojowy apartament o powierzchni 44,1 m2, usytuowany na I piętrze budynku z windą, basenem i sauną. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

385 000 zł52 m² 7 348,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w samym centrum! Atrakcyjna oferta! Dostępne od zaraz! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,39 m2. Nieruchomość po termomodernizacji, zarządzana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Godlewskiego

Piastowskie,Zielona Góra

3 800 zł100 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta wynajmu - komfortowe mieszkanie Z tarasem W zielonej górze! Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, przestrzeń i doskonałą lokalizację? Oto propozycja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Zielona Góra

430 000 zł72 m² 5 947,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie Z ogromnym potencjałem! Marzysz o słonecznym mieszkaniu z duchem starych ceglanych murów? Piwnicy pełnej zakamarków i wielkim ogrodzie? Mamy coś dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

409 000 zł52 m² 7 806,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z garażem w cenie w samym centrum! Atrakcyjna oferta! Dostępne od zaraz! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,39 m2 oraz garaż 16,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Zielona Góra

490 000 zł72 m² 6 777,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zdrojowe,Zielona Góra

2 800 zł46 m² 61,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja nowe, z klimatyzacją i garażem Do najmu dwupokojowe mieszkanie, jeszcze nigdy nie zamieszkiwane. Szuka swojego pierwszego najemcy. W pełni umeblowane i wyposażone m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Heweliusza

Jędrzychów,Zielona Góra

787 000 zł117 m² 6 700,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokojowy apartament z tarasem oraz własnym garażem przy Heweliusza ` Nowa inwestycja deweloperska w Zielonej Górze. Brak podatku pcc więcejinformacji pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Heweliusza

Jędrzychów,Zielona Góra

667 000 zł83 m² 8 040,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowy apartament z tarasem, ogrodem oraz własnym garażem przy Heweliusza ` Nowa inwestycja deweloperska w Zielonej Górze. Brak podatku pcc więcejinformacji pod numerem telefonu - 503 016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Jędrzychów,Zielona Góra

5 000 zł140 m² 35,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartament 5-pokojowy z garażem i miejscem postojowym! Przedstawiamy ofertę wynajmu nowego, niesamowicie przestronnego apartamentu z dwoma tarasami oraz garażem i miejscem postojowym!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełpin-Lwa

Kiełpin,Zielona Góra

669 000 zł141 m² 4 758,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż lokal w domu jednorodzinnym dwu lokalowym zlokalizowany w Kiełpinie. Na powierzchni niemal 140 m2 (powierzchnia użytkowa 114 m2) rozdysponowano: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staszica

Wazów,Zielona Góra

560 000 zł46 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w centrum miasta przy ulicy Staszica. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze nowoczesnego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzeźniczaka

Zielona Góra,lubuskie

520 000 zł51 m² 10 196,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, trzypokojowego mieszkania przy ulicy Rzeźniczaka! Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - luksusowy 2-pokojowy apartament W centrum zielonej góry Piękny apartament o powierzchni 39 mkw,składający się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym,sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Heweliusza

Jędrzychów,Zielona Góra

787 000 zł117 m² 6 700,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tadeusza Kościuszki,Zielona Góra

624 000 zł63 m² 9 942,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ldk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż wyjątkowe, nietuzinkowo wykończone mieszkanie o powierzchni 62,76 m2, zlokalizowane w Zielonej Górze. Jasne i przestronne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrzychowska

Jędrzychów,Zielona Góra

2 200 zł31 m² 70,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka - na zamkniętym osiedlu - garaż. Mieszkanie usytuowane na II piętrze niskiego budynku znajdującego się na zamkniętym osiedlu na Jędrzychowie. Przed budynkiem znajdują się garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

467 500 zł47 m² 10 015 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest w kamienicy w okolicy Fokus Park W cenie garaż!, ogródek i 2 komórki lokatorskie W 2024 Przeprowadzony generalny remont, wymieniono instalacje, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellonki

Czarkowo,Zielona Góra

661 500 zł63 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta zablokowana piękne mieszkanie na ul. Anny jagiellonki W zielonej górze 4 pokoje I 2 balkony miejsce postojowe W hali garażowej Miejsce w hali garażowej - cena 55. 000,00zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

370 000 zł55 m² 6 702,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! mieszkanie bezczynszowe! Dla tych co kochają zieleń! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,2m2 położone w centrum miasta, 5minut pieszo do ratusza. Zaciszna okolica z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

695 000 zł83 m² 8 373,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Oferta zarezerwowana! Miejsce postojowe w cenie! Możliwość zakupu garażu! Przedstawiamy Państwu nową, ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania 4-pokojowego, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaskółcza

Zielona Góra,lubuskie

604 000 zł76 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jaskółcza, panorama zielony widok 3pok 75,5m2 + garaż! Duże trzypokojowe eleganckie mieszkanie położone na 4 piętrze bloku przy ul. Jaskółczej w Zielonej Górze. Niecałe 10min do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

369 000 zł49 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest na Osiedlu Pomorskim w bloku z windą. W 2016/2017 roku przeprowadzony generalny remont. Wymieniono okna, panele, drzwi, wymieniono instalacje, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

444 000 zł45 m² 9 888,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie ma świetny układ i nadaje się ono jako inwestycja i lokata kapitału lub wymarzone mieszkanko na Start Mieszkanie w niskim bloku 44,9m2 składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Godlewskiego

Piastowskie,Zielona Góra

699 000 zł73 m² 9 622,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Bez prowizji od Kupującego! Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego położonego w apartamentowcu przy ul. Zbyszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzeźniczaka

Zielona Góra,lubuskie

697 000 zł110 m² 6 336,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Niższa cena! Zapraszamy do kupna dwupoziomowego mieszkania 5-pokojowego położonego w Zielonej Górze przy ul. Rzeźniczaka , bardzo dobrze skomunikowaną z pozostałymi częściami Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dantyszka

Słowackiego,Zielona Góra

1 399 900 zł232 m² 6 034,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - dom wolnostojący w Zielonej Górze w świetnej lokalizacji Osiedle Słowackiego! Marzysz o przestronnym domu blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cisowa

Leśne,Zielona Góra

2 500 zł53 m² 46,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z garażem na osiedlu Leśnym w Zielonej Górze. Za całośc 2500 zł + opłata za prąd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana z Kolna

Centrum,Zielona Góra

2 500 zł42 m² 59,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowe, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 42,27 m2, z tarasem, ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racula-Z. i I. Solarzów

Racula,Zielona Góra

520 000 zł53 m² 9 750,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,48 m2 w budynku czterorodzinnym. Pomieszczenia są jasne i przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

325 000 zł45 m² 7 287 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 44,60 m2, zlokalizowane w centrum Zielonej Góry. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze dwukondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne, jasne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 40 m2, usytuowane na parterze nowego budynku z windą, z 2017 roku. Budynek zlokalizowany na na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Centrum,Zielona Góra

422 000 zł48 m² 8 786,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, dwupokojowego mieszkania z balkonem, w budynku przy ul. Henryka Sienkiewicza 2a w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł42 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum Z garażem Do wynajęcia 2-pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie usytuowane w centrum miasta. Budynek z windą. Winda zjeżdża do poziomu hali garażowej.