dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu

373 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

373 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

229 000 zł59 m² 3 874,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie - dobra lokalizacja (oś. Przyjaźni). Mieszkanie położone na 2 - piętrze W bloku 4 -piętrowym, okna wychodzące na wschód I na zachód, przy salonie duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

229 000 zł60 m² 3 816,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, komfortowo urządzone o wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śląskie

Śląskie,Zielona Góra

195 000 zł64 m² 3 070,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży bardzo ciekawego, rozkładowego mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego na spokojnym i zielonym os. Śląskim (parter w niskim, czteropiętrowym bloku). Osiedle Śląskie zalicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podgórna

Tysiąclecia,Zielona Góra

190 000 zł68 m² 2 794,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Witam, chciałbym sprzedać lub zamienić na dwie kawalerki mieszkanie położone przy ulicy Podgórnej 31a. Mieszkanie o powierzchni 59,6mkw plus zabudowany korytarz o powierzchni około 8-9mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osadnicza

Zielona Góra,lubuskie

210 000 zł56 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe! Mieszkanie zlokalizowane na ul. Osadniczej. Blok z cegły. Spółdzielnia Młodzieżowiec! Mieszkanie jest bardzo ciekawe. Dobrze nasłonecznione. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wazów

Wazów,Zielona Góra

200 000 zł66 m² 3 030,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Oferujemy państwu przestronne mieszkanie 4 pokojowe - 66 M2 W wieżowcu - osiedle wazów! Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w wieżowcu mieszkalnym. Lokalizacja: blisko centrum, nie daleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

800 zł42 m² 19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy państwu dwu pokojowe mieszkanie (42 M2) blisko centrum zielonej góry 400 M ! oferta dostępna od lipca! opis pomieszczeń: - salon z małym balkonem, - pokój (sypialnia z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

232 000 zł62 m² 3 760,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferujemy państwu pięknie zaaranżowane, idealne do wprowadzenia mieszkanie Z pięknym widokiem na las I hotel dana - super lokalizacja! lokalizacja: osiedle leśne - otoczone lasem, zaciszne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

1 400 zł68 m² 20,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe! Mieszkanie 3 pokojowe wykończone i wyposażone w wysokim standardzie w bloku oddanym do użytku w 2012 roku na ulicy Obywatelskiej (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgierska

Przyjaźni,Zielona Góra

170 000 zł50 m² 3 420,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2- pokojowe po remoncie, na 4 piętrze w wieżowcu, klatka schodowa po remoncie, cała wyłożona płytkami, domofon. Kuchnia zabudowana lodówka, piekarnik, pralka, zmywarka. W całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

130 000 zł37 m² 3 532,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjna kawalerka! przestronna kawalerka O powierzchni 36,8m2, po remoncie, do zamieszkania nieruchomość usytuowana W bardzo dobrym punkcie W samym centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strumykowa

Zielona Góra,lubuskie

300 000 zł98 m² 3 073,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta zablokowana W trakcie realizacji! oferujemy państwu do sprzedaży atrakcyjny penthouse 120 m2 Z dużym tarasem I miejscem postojowym na ul. Strumykowej! okazja cenowa! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaskółcza

Zielona Góra,lubuskie

119 000 zł39 m² 3 051,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zrobione z kawalerki o powierzchni 39m2 w niskim bloku w cichej,spokojnej okolicy.Główne atuty nieruchomości-doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wazów

Wazów,Zielona Góra

159 000 zł55 m² 2 870,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, zadbane mieszkanie dwu pokojowe 55 M2 na 9 piętrze W bloku przy ul. Piaskowej! lokalizacja: dobra lokalizacja, niedaleko centrum - ok. 10 min pieszo, przystanek autobusowy w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Zielona Góra,lubuskie

1 000 zł49 m² 20,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Okazja : super lokalizacja, 3 pokoje - 1400 zł to całkowity koszt najmu! Oferujemy do wynajecia mieszkanie 3 pokojowe w niskim bloku na 3 piętrze na ul. Rydza Śmigłego, niedaleko uniwersytetu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta zablokowana! polecamy do wynajęcia ekskluzywny apartament na prestiżowym osiedlu villa nova W zielonej górze! lokalizacja: osiedle zamykane, okolone lasem, gdzie znajdują się tylko nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

1 700 zł110 m² 15,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo przestronne i ciekawie zaaranżowane 110 metrowe mieszkanie położone na parterze domku wolnostojącego. Lokal usytuowany w dzielnicy Jędrzychów, widoczny od głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pionierów Zielonej Góry

Zielona Góra,lubuskie

230 000 zł73 m² 3 150,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czeropokojowe mieszkanie na os. Piastowskim Mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na II piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Pionierów Zielonej Góry. Mieszkanie środkowe. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Zielona Góra,lubuskie

300 000 zł84 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wielka okazja kupna mieszkania z duszą o powierzchni 83,70 m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (14,2 m2; 17,4 m2; 19,9 m2), jasnej kuchni (13,5 m2), łazienki (2,6 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Botaniczna

Zielona Góra,lubuskie

360 000 zł67 m² 5 373,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie trzy pokojowe 68 M2 niedaleko ulicy botanicznej W apartamentowcu! Lokalizacja: obrzeża miasta, do centrum ok. 10 min, w okolicy Biedronka, w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

345 000 zł74 m² 4 637,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy państwu do sprzedaży luksusowy penthouse W bardzo prestiżowej dzielnicy położone na osiedlu źródlanym na trzecim piętrze! lokal sprzedawany Z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zastalowskie

Zastalowskie,Zielona Góra

225 000 zł60 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Istnieje dodatkowa możliwość odkupienia ogrzewanego garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźniczaka

Zastalowskie,Zielona Góra

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy państwu do wynajęcia piękne mieszkanie typu studio (42 M2) salon Z kuchnią I sypialnia, taras Z widokiem na zieleń I przestrzeń oraz miejsce postojowe na ul. Rzeźniczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 000 zł47 m² 21,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta czasowo zawieszona! Mieszkanie o pow.46,60m3 składa się z dwóch pokoi oraz przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, balkonem, przedpokojem oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

900 zł52 m² 17,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia! koszt 1250 zł Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie w pełni umeblowane (pralka, lodówka, wszystkie meble).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 400 zł120 m² 11,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie Z ogródkiem zlokalizowane W samym centrum zielonej góry! Mieszkanie dostępne od 01.04.2013 r. Na pierwszym poziomie mieszkania znajduje się duży, przestronny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 300 zł62 m² 21,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta zawieszona!proponujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku na prestiżowym osiedlu Zdrojowym. Mieszkanie o pow. 62 m2 w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wazów

Wazów,Zielona Góra

159 000 zł63 m² 2 539,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wygodnego, przestronnego mieszkania na oś. Wazów. Składa się ono z trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety dużego przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym (rok budowy 2000) częściowo umeblowane. Kuchnia, salon, przedpokój-umeblowane, mieszkanie położone blisko tesco/auchan dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyszyńskiego

Zielona Góra,lubuskie

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia od zaraz pięknie urządzona I umeblowana kawalerka na ul. Wyszyńskiego Z widokiem na park piastowski! lokalizacja: osiedle Piastowskie przy Parku Piastowskim z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie, usytuowane na I piętrze nowoczesnego IV-piętrowego budynku z 2008 r. Powierzchnia całkowita mieszkania ok. 55 mkw. Mieszkanie wykończone z wysokogatunkowych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia luksusowa kawalerka W nowym bloku Z cegły I widokiem na las na osiedlu czarkowo! cena do negocjacji! Mieszkanie o pow. 30 m2 gotowe do zamieszkania, bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zastalowskie

Zastalowskie,Zielona Góra

900 zł61 m² 14,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie rozkładowe, bardzo przestronne Z dużym balkonem od strony południowej, dwu pokojowe 61,4 M2 W bloku na osiedlu zastalowskim! Lokalizacja: osiedle w pełni zurbanizowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Zielona Góra,lubuskie

349 000 zł112 m² 3 116,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe Z dwoma balkonami oraz Z miejscem postojowym przy ul. Strumykowej! cena do negocjacji! Opis pomieszczeń: poziom I: - salon: z balkonem, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Braniborskie,Zielona Góra

84 000 zł30 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w wieżowcu w Zielonej Górze przy ul. Władysława IV, 10 piętro, winda. Bez balkonu. Stan do generalnego remontu. Wieżowiec z zewnątrz odnowiony, nowa kolorowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Zielona Góra

193 000 zł63 m² 3 063,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, zadbane mieszkanie trzy pokojowe 63 M2 - osiedle przyjaźni! lokalizacja: dobra lokalizacja, niedaleko centrum - ok. 10 min pieszo, przystanek autobusowy w bliskiej odległości, prosty dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Godlewskiego

Zielona Góra,lubuskie

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe W pełni umeblowane I wyposażone mieszkanie dwu pokojowe W nowym apartamentowcu na ul. Godlewskiego! oferta dostępna od zaraz! lokalizacja: nowy apartamentowiec z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

870 zł60 m² 14,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia duże, wygodne, rozkładowe mieszkanie 60 M2 - 3 pok. W bloku na os. Pomorskim! mieszkanie dostępne od zaraz! położenie: duże zurbanizowane osiedle mieszkaniowe, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Zielona Góra

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Całkowity koszt najmu to tylko 1400 zł - super lokalizacja! Oferta mieszkania do wynajęcia na osiedlu Przyjaźni. Lokal znajduje się na 7 pietrze 10 -piętrowego wieżowca, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Zielona Góra

850 zł50 m² 17,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne, w pełni umeblowane I wyposażone mieszkanie 2 pokojowe W niskim bloku na os. Przyjaźni! mieszkanie dostępne od zaraz! Osiedle Przyjaźni z pełną infrastrukturą szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka dwupoziomowa, ul. Stary Rynek

Centrum,Zielona Góra

79 000 zł25 m² 3 160 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie w samym centrum zielonogórskiego deptaka. Lokalizacja bardzo atrakcyjna, ze względu na dostępność niezbędnej infrastruktury(sklepy i liczne punkty.