dowolna

Mieszkania na sprzedaż Zielona Góra - Oferty „sprzedam mieszkanie”

474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

474 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

899 000 zł88 m² 10 215,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4 pokoje - Zielona Góra - ul. Godlewskiego Powierzchnia: 87,79 m2 Taras: ok 7 m2 Komórka lokatorska Rok budowy: 2019 r Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Ludowa

Centrum Zielona Góra

899 288 zł86,47 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Ludowa

Centrum Zielona Góra

832 125 zł79,25 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludowa

Centrum Zielona Góra

705 993 zł64,77 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

439 700 zł37,78 m² 11 638,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bez podatku pcc 2%, bez pośredników! Odroczona płatność aż do zakończenia budowy!, przy cesji wpłacasz tylko małą część, pozostała transza płatna dopiero po zakończeniu budowy w roku.

Szczegóły ogłoszenia

572 900 zł67,40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży w stanie deweloperskim 3 pokojowe mieszkanie Dostępne od zaraz. Mieszkanie zostanie wykończone pod własny projekt klienta przez profesjonalną firmę lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,90 m² 8 061,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - Zielona Góra - os. Pomorskie Powierzchnia: 61,90 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Biuro Nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł91,28 m² 8 380,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje - Zielona Góra - ul. Ruczajowa Powierzchnia : 91,28 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości Biuro Nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 105 zł57,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta obejmuje 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Niwa w Zielonej Górze. Do każdego mieszkania komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 355 zł66,63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 442 zł59,47 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł69,66 m² 7 967,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje Zielona Góra - Os. Pomorskie Powierzchnia: 69,66 m Piętro: 3 / niski blok Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości d&k.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,63 m² 13 353,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Ekskluzywny loft z antresolą | Inwestycja Fabryczna 17 "wenecja" Oferujemy na sprzedaż spektakularny apartament typu loft, będący kwintesencją nowoczesnego designu i miejskiego stylu życia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,40 m² 7 871 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Aldan nieruchomości przedstawia do sprzedaży przestronne 3 - pokojowe mieszkanie na bardzo lubianym Os. Zacisze w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na III piętrze niskiego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł40,23 m² 12 055,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak pcc 2 % i kosztów biura nieruchomości - łączna oszczędność ok. 30 tyś złotych 2 pokojowy Apartament o powierzchni 40,23 m2 sprzedawany w stanie deweloperskim. Widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55,70 m² 11 651,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc, bez kosztów pośrednika, bez kosztów aktu notarialnego Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze budynku położonego na os. Czarkowo. Budynek oddany do użytkowania w 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł62 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe mieszkanie na os. Młodzieżowiec Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na dziesiątym piętrze wieżowca położonego na os. Młodzieżowiec. Mieszkanie do własnej aranżacji. Ma 62.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 913 zł45,33 m² 10 190,01 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Śląskim w Zielonej Górze. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 054 zł56,78 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni , łazienki i balkonu mieszczące się na Osiedlu Śląskim w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 213 zł61,70 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i tarasu , mieszczące się na Osiedlu Śląskim w Zielonej Górze. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł59,60 m² 9 060,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Wyjatkowa nieruchomość - parter kamienicy z przynależną częścią działki, 2 piwnicami, częścią strychu, z przyjaznym i cichym sąsiedztwem. Idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł50,20 m² 7 908,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone w Zielonej Górze przy ul. Rydza-Śmigłego, na 3 piętrze budynku. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

632 499 zł50 m² 12 649,98 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie Zielona Góra, ul. 1 maja 9 Na sprzedaż oferuję słoneczne, funkcjonalne dwustronne mieszkanie narożne po generalnym remoncie, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł57,30 m² 9 232,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 57m , położone w bloku przy ul. Wojska Polskiego w Zielonej Górze. To świetna propozycja zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 144 zł44,56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Aldan Nieruchomości przedstawia do sprzedaży nową inwestycję enklawa przy ulicy Krętej 4 w Zielonej Górze. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie wysoki standard mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł28,55 m² 9 772,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przytulna i funkcjonalna kawalerka położona na parterze kamienicy przy ul. Stromej w Zielona Góra. Osiedle Morelowe w Zielona Góra to jedna z bardziej kameralnych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Zielona Góra,lubuskie

355 000 zł41,60 m² 8 533,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem idealne na start lub jako przyszła inwestycja. Lokal położony przy ul. Ogrodowej w Zielonej Górze tuż przy Parku Kolei Szprotawskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł53,50 m² 9 831,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 53,50 m . Mieszkanie z ekspozycją okien zachód + sypialnia na północ. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,40 m² 8 659,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Nowoczesna Klasyka w Sercu Zielonej Góry Standard Premium z Prywatnym Parkingiem Poszukiwanie mieszkania w centrum zazwyczaj oznacza wybór: albo prestiżowa lokalizacja w kamienicy, albo.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł63,17 m² 10 527,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z 17 metrowym tarasem i komórką lokatorską, usytuowane na IV piętrze nowego bloku na osiedlu Czarkowo w Zielonej Górze. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł41,20 m² 8 228,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowa, obniżona cena. Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym położone na lubianym przez mieszkańców osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

719 900 zł73,22 m² 9 832,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowa cena! Chciałbyś zainwestować w mieszkania na wynajem, ale to problematyczne gdy te nieruchomości są w różnych miejscach?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 664 zł49,86 m² 9 540 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klient Kupujący nie ponosi kosztów podatku pcc oraz obsługi biura nieruchomości. Prezentujemy Państwu kolejny etap inwestycji na Osiedlu Czarkowo zlokalizowany przy ul. Łężyca-Inwestycyjna, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

819 900 zł104,75 m² 7 827,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni użytkowej 104m2. ( powierzchnia po podłodze 134m2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

624 999 zł51,60 m² 12 112,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż, nowe 3pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Leśny Dwór przy ul. Szlacheckiej w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 6kondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł52,40 m² 6 965,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o bardzo praktycznym układzie, położone na 2 piętrze kameralnego budynku, w którym znajduje się jedynie 7 mieszkań. Nieruchomość dwustronna, składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł55,40 m² 7 563,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Umeblowane trzypokojowe mieszkanie W centrum miasta Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze kamienicy położonej w centrum miasta. W mieszkaniu pozostaje umeblowanie oraz sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

684 020 zł59,48 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż pięknie wykończone, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 56,69m2, położone na cenionym i spokojnym osiedlu Czarkowo. Nieruchomość urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

375 000 zł48,64 m² 7 709,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ager Nieruchomości prezentuje interesujące mieszkanie 2 pokojowe, położone na 5 piętrze wysokiego bloku, na Osiedlu Pomorskim. Mieszkanie jasne, rozkładowe, dwustronne, okna wychodzące na południe.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł51 m² 10 568,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie po kompleksowym remoncie z garderobą - Zielona Góra, ul. Waszczyka Na sprzedaż atrakcyjne, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł57 m² 10 877,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Gotowe do wprowadzenia | Centrum Zielonej Góry | 3 pokoje | Parter | Klimatyzacja | Pełne wyposażenie Na sprzedaż nowocześnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł56 m² 11 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz komfortowego mieszkania w Zielonej Górze? Ta oferta na osiedlu Czarkowo może być strzałem w dziesiątkę! Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja. CO oferuje mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Kręta

Zielona Góra,lubuskie

736 463 zł80,93 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

DO sprzedania W standardzie deweloperskim atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie. Oferta skierowana dla Klientów ceniących sobie kompleksowość i wysoki standard. Położenie w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł35,80 m² 10 195,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Oferuję do sprzedaży mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w bloku po termomodernizacji. Lokalizacja: osiedle Zaciesze w Zielonej Górze Na powierzchni 35,8 m2 rozmieszczono.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł82 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na parterze nowoczesnego budynku na nowym osiedlu w Zielonej Górze - dzielnica Łężyca, ul. Budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł47,60 m² 8 592,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, ciepłe i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,60 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku zlokalizowanego przy ul. Energetyków. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł50,20 m² 8 625,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż pięknie wykończone 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 50,2 m , położone na 3 piętrze niskiego bloku w centrum Zielonej Góry. To idealna propozycja dla osób.