dowolna

Nieruchomości Zielona Góra - Oferty sprzedaży nieruchomości

893 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

893 ogłoszenia

699 000 zł121,80 m² 5 738,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny w stanie deweloperskim usytuowany w Ochli. Ponad wykonane prace widoczne na zdjęciach, w cenę sprzedaży wliczone będzie ocieplenie dachu.

Szczegóły ogłoszenia

450 950 zł31,10 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szlachecka Collection to limitowana kolekcja 3 apartamentów wykończonych pod klucz, zaprojektowanych przez architekta i w pełni wyposażonych. Kupujący nie płaci pcc 2% ani wynagrodzenia dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł1 089 m² 290,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja! Spełnij swoje marzenie o własnym domu na nowoczesnej, funkcjonalnej działce w Ochli - to jedyna taka oferta na rynku! Prezentujemy piękną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Odkryj miejsce, w którym komfort codziennego życia spotyka się z ciszą i urokiem przyrody. Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 744 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 299 000 zł202,45 m² 6 416,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:588 m²

! nowa niższa cena! Wyjątkowa okazja inwestycyjna i komfortowe miejsce do zamieszkania! Ta atrakcyjna oferta z pewnością przyciągnie uwagę osób poszukujących funkcjonalnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł49,47 m² 10 693,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w biurze prospace Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie położone w samym centrum Zielonej Góry, przy ul. Jedności. To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł5 770 m² 2 080 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Galeria handlowa do komercjalizacji. Lokalizacja: centrum miasta. Budynek: sześciokondygnacyjny budynek z piwnicą i obrotową przeszkloną antresolą zamiast dachu. Budynek bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł252,07 m² 3 134,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do sprzedaży część budynku, która obecnie wykorzystywana jest zarówno jako biuro, jak i mieszkania. Równie dobrze jednak może pełnić rolę przychodni lekarskiej, lub 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł122,81 m² 6 473,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:448 m²

Oferta zarezerwowana Przedstawiamy nowoczesny segment położony w eleganckiej, dwulokalowej inwestycji w Zielonej Górze - doskonałe miejsce dla rodzin poszukujących harmonii między komfortem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:63 m²

__________ biuro 4 K Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I __________ ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, funkcjonalny lokal mieszkalny w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   pokojow E mieszkanie Z balkonem W apartamentowcu! oferta bezpośrednia brak opłat za.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł229 m² 4 279,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:216 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 229 m2, położony na działce 216 m2 zlokalizowanej na Osiedlu Zastalowskim w Zielonej Górze. Lokalizacja i układ domu sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

9 715 500 zł1 143 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:622 m²

Gotowy obiekt do prowadzenia biznesu! Niezwykłe, najpiękniejsze, starannie odrestaurowane zabytkowe piwnice winiarskie Ernsta Muehle. Obiekt wyposażony we wszystkie niezbędne, nowoczesne instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, 62 m - Os. Zawadzkiego Zośki , Zielona Góra Lokalizacja: spokojne i zielone osiedle Zawadzkiego Zośki w Zielonej Górze. Doskonała komunikacja kilka.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,10 m² 9 957,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Os. Słoneczne | 47,1 m | Loggia Na sprzedaż w pełni wyremontowane, umeblowane i bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 521 375 zł121,71 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

| z adzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta bezpośrednia brak opłat za pośrednictwo -0% wyjątkowy penthouse położony przy ul. Krętej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł418,10 m² 4 663,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy o powierzchni całkowitej 418,10 m2 zlokalizowany tuż przy budynku zus w Zielonej Górze. Jest to ścisłe centrum miasta z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł175 m² 5 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa cena! W całości podpiwniczony dom wolnostojący o wielkości 175 metrów z garażem wybudowany na działce 700 metrów w Zielonej Górze, w dzielnicy Drzonków. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł1 100 m² 7 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:31

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: - spokojna, zielona okolica; - bliskość centrum; - szeroki potencjał inwestycyjny; - możliwość rozbudowy; - stabilne źródło dochodu; lokalizacja: blisko centrum miasta - Obiekt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł127,90 m² 9 382,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i kameralnej części Zielonej Góry. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł190 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż posiadłość o charakterze agroturystycznym. Obecny dochód miesięczny z wynajmowania pokoi to kwota 10.000zł. Na działce o powierzchni 2000m2 posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł24,80 m² 11 290,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz mieszkania, które można wynająć praktycznie od pierwszego dnia? A może zależy Ci na lokalizacji, która zawsze będzie pracować na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 315 zł41,43 m² 10 290,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację - zapraszam do współpracy   mieszkanie Z balkonem W spokojnej okolicy jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł75,50 m² 7 933,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jaskółcza, panorama zielony widok 3pok 75,5m2 + opcja garaż! Duże trzypokojowe (przerobione z czterech) eleganckie mieszkanie położone na 4 piętrze bloku przy ul. Jaskółczej w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł285 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Oferta zarezerwowana! Miejsce na Twoje biura, gabinety lub mini hotel. Nieruchomość zabudowana dwoma klasycznymi budynkami, obecnie pełni funkcję biurową. Parametry budynków ich układ, bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną tylko w naszym biurze. Wyjątkowa działka inwestycyjna znajdująca się przy ul. Wrocławskiej! Działka ma powierzchnię 1 600 m2, uzbrojona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł85,80 m² 6 165,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

Dzień dobry, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym położonego w Przylepie przy ul.Potokowej 25. Nieruchomość posadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł170 m² 4 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:320 m²

0% prowizji Na sprzedaż budynek mieszkalny/usługowy w centrum miasta przy ulicy Kraszewskiego 15, tuż przy Focus Mall! Przez obecnego właściciela rozpoczęte zostały prace projektowe polegające.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł39,30 m² 9 412,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego na oś pomorskim wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 56,80 m | ostatnie piętro | duży balkon | Leśny Dwór | 0% pcc ldk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż eleganckie, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,80 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

238 320 zł662 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   działka budowlana W ochli W ofercie sprzedaży posiadamy działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł117,39 m² 6 457,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   śliczny dom W zabudowie dwulokalowej wraz garażem pow. Całkowita 163,87mkw działka ~430,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł13 300 m² 70,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   działka przy lesie na sprzedaż! Oferuje na sprzedaż bardzo atrakcyjną i ogromną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, funkcjonalność i spokojne otoczenie? Ta oferta spełnia wszystkie te warunki. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł54 m² 15 740,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowoczesny lokal użytkowy 54 m2 - zielona góra centrum ulica westerplatte Topowa lokalizacja | Główna arteria miasta | Idealny pod inwestycję lub biznes I Miejsca parkingowe Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 5000m2 w Zielonej Górze: dzielnica Kiełpin Działka znajduje się przy drodze asfaltowej, w bliskiej odległości znajduje się nowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie. Mieszkanie o pow. 30,0 m2 znajduje się na II piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Cyryla i Metodego. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł46 675 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 46675 m2 usytuowana w Zielonej Górze- zawada. Działka w kształcie trapezu. Działka klasy: łiii, łiv, łv, łvi, riva, rivb, w Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł105,22 m² 7 888,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowość nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji standard deweloperski. Więcej informacji pod numerem telefonu   Pomagamy w wyborze korzystnej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 347 zł48,35 m² 9 790,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży dewelopera, brak kosztów pośrednictwa! nowa inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł280 m² 4 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu położonego w Zielonej Górze (ochla). Otoczony bujną zielenią, ten przestronny dom zapewnia idealne warunki do życia w harmonii z naturą,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij