dowolna

Nieruchomości Zielona Góra - Oferty sprzedaży nieruchomości

893 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

893 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Zielona Góra

260 000 zł47 m² 5 485,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, mieszkanie W centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 47,4m2 usytuowane jest się na parterze w odrestaurowanej kamienicy. W cenie pozostaje pełne umeblowanie. Układ: salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

390 000 zł119 m² 3 283,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji! dom W zabudowie bliźniaczej W świdnicy Dom o powierzchni użytkowej 118,76m2 wraz ze strychem (powierzchnia części mieszkalnej ok. 80 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

175 070 zł2 501 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka O powierzchni 2501 m2 położona W gminie zabór. Do sprzedaży są cztery działki o łącznej powierzchni 1,1216 ha. Jest możliwość zakupu wszystkich działek w całości. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

890 000 zł350 m² 2 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dwa domy wolno stojące o pow. całkowitej 350 i 220 mkw., położone na działce o pow. 540 mkw. (dodatkowo w użytkowaniu 60 mkw.), na os. Jędrzychów w Zielonej Górze. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Zielona Góra

462 855 zł78 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie narożne w stanie deweloperskim na drugim piętrze. Jedno z ostatnich mieszkań w cenie za m2 poniżej 6000 tyś zł. Oddanie do użytkowanie listopad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Piastowskie,Zielona Góra

285 000 zł45 m² 6 347,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią do zamieszkania od zaraz. Os. Piastowskie ul. Powstańców Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w odnowionym wieżowcu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sucha

Sucha,Zielona Góra

749 000 zł127 m² 5 897,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Domy W cenie mieszkań, już od 519.000 zł. Kontynuacja osiedla - nowy etap budowy - osiedle złote piaski! termin realizacji do końca 2023 roku. Oferta bez prowizji biura! jeśli posiadasz inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Chcesz kupić tą nieruchomość, ale uzależniasz to od sprzedaży swojej nieruchomości! idealnie trafiłeś - odkupimy ją od ciebie lub pomożemy bardzo korzystnie sprzedać! Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łużyckie

Łużyckie,Zielona Góra

228 999 zł29 m² 7 805,01 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka Z garderobą na os. Łużyckim, z pełnym wyposażeniem. Jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 29,34 m2 składa się z pokoju z wyjściem na balkon, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Zawada,Zielona Góra

690 000 zł67 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny, 3 pokojowy apartament położony przy ul. Obywatelskiej os. Dominopark sprzedawany z całym wyposażeniem i umeblowaniem widocznym na zdjęciach. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

800 000 zł300 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferujemy państwu do sprzedaży nieruchomość w zabudowie szeregowej wraz z lokalem handlowo- usługowym usytuowaną w dobrej lokalizacji w centrum miasta przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Centrum

Centrum,Zielona Góra

2 490 000 zł350 m² 7 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny budynek mieszkalno- usługowy wybudowany w 2006 roku w centrum Zielonej Góry. Budynek o powierzchni 350 m2, z działką o powierzchni 203 m2. Budynek 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowy lokal z dużym potencjałem z przeznaczeniem do własnej aranżacji. Mieszkanie usytuowane jest w 1- piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Raculka,Zielona Góra

609 000 zł220 m² 2 768,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:609 m²

Oferujemy państwu na sprzedaż duży,przestronny dom wolnostojący W zielonej górze - raculce przy ulicy rumakowej, jeden Z niewielu narynku W tak atrakcyjnej lokalizacji. Układ domu: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

338 000 zł52 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu nowe mieszkania na jednym z popularniejszych osiedli w Zielonej Górze - łężycana 52 m2 rozmieszczono :pokój dziennyłazienkakuchnia osobnapokójoddanie bloku do użytku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

419 000 zł62 m² 6 736,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż wyremontowane mieszkanie 2- pokojowe położone w samym centrum Zielonej Góry. Lokal jest usytuowany na 2 piętrze dwupiętrowego budynku zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Kalinowa

Ochla,Zielona Góra

2 190 000 zł36 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu do sprzedaży działkę rolną usytuowaną W zielonej górze - ochla przy ulicy Kalinowej.OPIS: Działka posiada pow. 3.65 ha posiada dostęp do drogi publicznej.Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

192 750 zł771 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu do kupna działkę W łężycy W malowniczej okolicy pod samym lasem! Działka niezabudowana o pow. 771m2 z wewnętrznymi drogami z dojazdem z drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wrocławska

Zawada,Zielona Góra

1 057 600 zł2 644 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka inwestycyjna! Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę położoną w Zielonej Górze przy ul. Wrocławskiej! Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze wyjazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

448 000 zł56 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe przestronne mieszkanie 3 pokojowe na III piętrze w niskim bloku z windą o pow. 52,5 m2 usytuowane na os. Czarkowo w Zielonej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż lokal z dużym potencjałem z przeznaczeniem do własnej aranżacji. Lokal może mieć przeznaczenie mieszkalne lub do prowadzenia działalności. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Racula

Racula,Zielona Góra

489 000 zł104 m² 4 689,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

** ostatnie 2 mieszkania ** Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań dwupoziomowych na kameralnym, ogrodzonym osiedlu zaledwie 5 min od centrum Zielonej Góry. 0% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

444 000 zł67 m² 6 646,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Gustowne 3 pokoje! po remoncie! ul. Wazów! oferujemy państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w niskim bloku dwupiętrowym! układ mieszkania: na powierzchni 66,8 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

3 000 000 zł1 292 m² 2 322,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 764 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę zabudowaną budynkami magazynowo-produkcyjnymi w atrakcyjnej lokalizacji Zielonej Góry. Działka posiada pow. 8764 m2, budynki z wiatami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

219 000 zł12 759 m² 17,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu do sprzedaży działkę rolną O pow. 1,2759 ha położoną W zielonej górze - drzonków. Działka znajduje się W otoczeniu lasu. Ciekawa oferta zakupu W celu lokaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 500 000 zł1 200 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży prosperujący pensjonat położony w uroczej, turystycznej miejscowości nad jeziorem w województwie lubuskim. Obiekt składa się z kilku działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Goździkowa

Jędrzychów,Zielona Góra

699 000 zł108 m² 6 498,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:284 m²

! oferta bez prowizji dla biura! - brak podatku pcc Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją budową budynków mieszkalnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

399 680 zł62 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w najnowszej inwestycji w Zielonej Górze.Nowoczesne bloki powstające na osiedlu Batorego to idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

450 000 zł97 m² 4 639,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy dwupoziomowy lokal o łącznej powierzchni 97m2 w skład których wchodzi:sala sprzedaży na parterze: 60m2na piętrze: 37m2 stanowiące zaplecze socjalne oraz wckoszty utrzymania:media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

798 000 zł136 m² 5 867,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 380 m²

Proponujemy Państwu dom z zabudowaniami gospodarczymi oraz ziemią. Nieruchomość położona jest w miejscowości oddalonej od Zielonej Góry o ok 11 km. Dom o powierzchni ok 136m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Drzonków

Drzonków,Zielona Góra

1 600 000 zł362 m² 4 419,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

Na sprzedaż przestronny, atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni 359 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1710 m2 zlokalizowany w dzielnicy Zielone Góry- drzonków. Na działce znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sucha

Sucha,Zielona Góra

949 000 zł127 m² 7 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:836 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży parterowego domu wolnostojącego o powierzchni 127m2. Nieruchomość jest położona na osiedlu Złote Piaski w dzielnicy Zielonej Góry- sucha. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 950 000 zł23 200 m² 84,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:23 200 m²

Na sprzedaż działka o pow. 2,32ha położona w miejscowości Zielona Góra. Na terenie działki znajdują się chłodnie, budynek magazynowy oraz część socjalno - biurowa:- dwie czynne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budziszyńska

Przyjaźni,Zielona Góra

399 000 zł62 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na os Przyjaźni. Mieszkanie posiada powierzchnie 62.3 m2, na która składają się: 3 pokoje, oddzielna duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 36 m2 usytuowany bezpośrednio przy ruchliwej ulicy w mieście Zielona Góra. Składający się z powierzchni sprzedażowej, pomieszczenia socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

269 000 zł88 m² 3 056,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal stanowiący odrębną własność wraz z udziałem w gruncie w centrum handlowym Meteor.Oferowany lokal jest dwupoziomowy o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

398 016 zł62 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ochla-Żagańska

Ochla,Zielona Góra

140 000 zł1 400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działkę budowlana zlokalizowaną w dzielnicy Ochla. Działka ma powierzchnię 1400m2, nieregularny kształt, jest płaska, graniczy z lasem, oraz działkami budowlanymi, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Zielona Góra

529 000 zł78 m² 6 817,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Uwaga! nowa niższa cena! polecam jasne, przestronne 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie Z 3 dużymi tarasami! Mieszkanie położone jest na spokojnym osiedlu Leśnym, otoczonym lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Centrum,Zielona Góra

330 000 zł52 m² 6 333,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe położone w samym centrum Zielonej Góry.Lokal jest usytuowany na 2 piętrze dwupiętrowego bloku zlokalizowanego przy ul. Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Zielona Góra

923 000 zł110 m² 8 413,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duży apartament W loftach. Trzypokojowy apartament o powierzchni 109,7 m2, usytuowanyna II piętrze budynku z windą, basenem i sauną. Budynek utrzymany w luksusowym, loftowym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij