dowolna

Nieruchomości Zielona Góra - Oferty sprzedaży nieruchomości

893 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

893 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zdrojowe,Zielona Góra

710 000 zł120 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rewelacyjny apartament Z pięknym tarasem na osiedlu zdrojowym Niezwykły, komfortowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 120 mkw, położony w trzypiętrowym budynku na atrakcyjnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Zielona Góra,lubuskie

350 000 zł50 m² 7 028,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3pok przy ul ptasiej Z pełnym wyposażeniem Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku z cegły przy ul Ptasiej. Lokal o pow. 49,80m2 na których rozmieszczono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zielona Góra,lubuskie

1 495 000 zł250 m² 5 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Luksusowy dom przy lesie W zielonej górze Stylowy, przestronny budynek wolnostojący, wybudowany w 2012 roku, o powierzchni użytkowej 250 mkw, posadowiony na pięknej działce (1.211 mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarkowo

Czarkowo,Zielona Góra

353 400 zł74 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne 3 pokojowe na os. Czarkowo Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2, położone na parterze w bloku z cegły z 2009 roku, zlokalizowanego na os. Czarkowo. Blok wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

267 730 zł39 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania w kameralnym budynku! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe mieszkania w budynku 2-klatkowym z halą garażową! Kameralny budynek z 48 mieszkaniami 2, 3 i 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bohaterów Westerplatte

Centrum,Zielona Góra

664 235 zł102 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO sprzedaży duży lokal użytkowy przy ulicy bohaterów westerplatte, w ścisłym centrum zielonej góry Oferujemy lokal użytkowy o pow. 102,19m2 usytuowany na piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konicza

Wazów,Zielona Góra

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

3pok, 52m 2 - Os. Wazów przy szpitalu Na sprzedaż 3-pokojowy lokal mieszkalny z dwoma balkonami, mieszczący się na parterze, 3 piętrowego bloku, w bardzo dobrze zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Przyjaźni

Przyjaźni,Zielona Góra

217 500 zł36 m² 5 975,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bloku na popularnym i dobrze zagospodarowanym osiedlu Przyjaźni w Zielonej Górze. Mieszkanie jest położone na 2 piętrze wysokiego bloku z nową windą, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zdrojowe,Zielona Góra

539 000 zł104 m² 5 202,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie Z miejscem postojowym (4.400 ZŁ/MKW) Lokal mieszkalny o powierzchni 103,60 mkw położony na IV piętrze w niskim budynku z windą przy ul. Strumykowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

281 106 zł41 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

345 203 zł53 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kupiecka

Centrum,Zielona Góra

495 000 zł90 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 90m2, ma bardzo dobry i funkcjonalny rozkład pomieszczeń na dwie strony budynku. W mieszkaniu zamontowana jest klimatyzacja. Trzy duże pokoje ,łazienka, kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarkowo

Czarkowo,Zielona Góra

399 000 zł50 m² 8 028,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe, urządzone mieszkanie 3-pok. na os. Czarkowo! Bez podatku pcc! Przedstawiamy Państwu nową ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, położonego na III piętrze budynku z windą. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przyjaźni

Przyjaźni,Zielona Góra

353 900 zł80 m² 4 401,74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4pokoje na osiedlu przyjaźni Do sprzedania mieszkanie położone na 3 piętrze wieżowca który znajduje się na osiedlu Przyjaźni. W lokalu o powierzchni 80,4m2 zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Braniborskie

Braniborskie,Zielona Góra

305 000 zł67 m² 4 538,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękny widok 3pok, 67,2m 2 ,os. Braniborskie Na sprzedaż 3-pokojowy lokal mieszkalny, mieszczący się na szóstym piętrze, 10 piętrowego bloku, w bardzo dobrze zagospodarowanej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

274 210 zł42 m² 6 590 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja! południowa część miasta! Nowa inwestycja w okolicy Ogrodu Botanicznego! Prezentujemy na sprzedaż nową inwestycję zlokalizowaną w okolicach ogrodu botanicznego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 500 000 zł430 m² 5 813,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:58

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Okazały budynek Z mieszkaniem na parterze I pokojami hotelowymi na piętrze. Budynek II-kondygnacyjny w części podpiwniczony wybudowany w 1996 roku metodą tradycyjną (cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Ochla

Ochla,Zielona Góra

165 620 zł1 183 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetne miejsce, błyskawiczny dojazd do zielonej góry. Działka na samym początku miejscowości - teren, którego wartość tylko wzrasta. Działka o powierzchni 1183 m2 położona 77 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

460 700 zł77 m² 5 998,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! wyjątkowa lokalizacja! trzy pokoje! winda, nowe budownictwo, tereny zielone! Na sprzedaż komfortowe, przestronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokoje w niskim bloku na sprzedaż! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego, położonego na III piętrze niskiego budynku w niedalekiej odległości od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 500 000 zł430 m² 5 813,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Kameralny hotelik Z wydzieloną niezależną częścią mieszkalną na parterze. Budynek II-kondygnacyjny w części podpiwniczony wybudowany w 1996 roku metodą tradycyjną (cegła gozdnicka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Piastowskie,Zielona Góra

237 900 zł43 m² 5 519,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w niskim bloku na osiedlu Piastowskim blisko parku , ul. Ptasia. Mieszkanie jest położone na 2 piętrze ocieplonego bloku, okna skierowane na północ i południe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

209 999 zł26 m² 8 076,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W niskim bloku na 2piętrze Do sprzedania kawalerka gotowa do zamieszkania położona na 2piętrze niskiego bloku na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie o powierzchni 26m2 na których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

335 795 zł53 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja - Locum Botanica! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe mieszkania w budynku 2-klatkowym z halą garażową! Kameralny budynek z mieszkaniami od 2-5 pokojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

540 000 zł138 m² 3 919,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Parterowy dom 11 km od centrum zielonej góry, na osiedlu nowych domów, w otoczeniu lasu. Kupujący nie płaci podatku pcc! Dom o powierzchni użytkowej 112,59 m2 ( powierzchnia całkowita 137,77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarkowo

Czarkowo,Zielona Góra

314 056 zł52 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedane! Nowe mieszkanie 3-pok. na os. Murano! Przedstawiamy na sprzedaż mieszkania położone w kameralnych budynkach z windami, z dala od zgiełku miasta! Osiedle Czarkowo stało się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Przylep

Przylep,Zielona Góra

1 800 000 zł348 m² 5 174,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy państwu komfortowy dom w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Zielonej Góry jaką jest Przylep. Na działce o wielkości 1372m2 znajduje się przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Przyjaźni

Przyjaźni,Zielona Góra

1 420 000 zł393 m² 3 615,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:400 m²

Inwestycyjny budynek położony W zielonej górze W super atrakcyjnym miejscu! Bezpośrednie położenie przy Uniwersytecie! Obecnie budynek jest całkowicie wynajęty z miesięcznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Zielona Góra

365 000 zł60 m² 6 043,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

2pokojowe na 1piętrze niskiego bloku - os przyjaźni Do sprzedania lokal mieszkalny położony na 1 piętrze niskiego bloku z 1993roku na os Przyjaźni, o pow. 60,40m2 na których rozmieszczono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Centrum,Zielona Góra

245 000 zł49 m² 5 010,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pokojowe przy ulicy krośnieńskiej tylko U nas! klucze W biurze. Do sprzedania 2pokojowy lokal mieszkalny położony na 2piętrze zadbanego wieżowca po termomodernizacji i wymianie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydza-Śmigłego

Zielona Góra,lubuskie

229 000 zł31 m² 7 292,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie spółdzielcze, własność prywatna, położone w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Blok i mieszkanie docieplone, budynek: 4-piętrowy ( długi ). Zrealizowane prace.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Przyjaźni

Przyjaźni,Zielona Góra

810 000 zł119 m² 6 825,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Oferta zablokowana - wyjątkowa oferta! duży apartament Z ogrodem W unikalnym budynku na osiedlu cegielnia W zielonej górze. Apartament o powierzchni całkowitej 118,68 mkw w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana z Kolna

Centrum,Zielona Góra

353 457 zł67 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3pok 66,69M2 przy jana Z kolna, stan developerski! Do sprzedania nowe 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca położonego na ul. Jana z Kolna. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Centrum

Centrum,Zielona Góra

550 000 zł82 m² 6 699,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż reprezentacyjny lokal użytkowy W centrum. Lokal o powierzchni 82 m2, położony na parterze stylowej kamienicy. Doskonale wyeksponowany, w sąsiedztwie deptaka, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zielona Góra

Batorego,Zielona Góra

365 000 zł39 m² 9 443,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Sprzedane! gotowy apartament, wyposażony w najwyższym standardzie, przygotowany pod klucz. Zdjęcia odzwierciedlają rzeczywistość - to nie jest wizualizacja! Wystarczy wnieść torebkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przyjaźni

Przyjaźni,Zielona Góra

353 760 zł80 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! 4400 zł/m2! Mieszkanie 4-pok. na sprzedaż! Przedstawiamy na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe położone na III piętrze budynku z windą, zlokalizowanego na os. Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czarkowo

Czarkowo,Zielona Góra

287 453 zł46 m² 6 290 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedane! Nowe mieszkanie 2-pok. na os. Pryzmat! Przedstawiamy na sprzedaż mieszkania położone w kameralnych budynkach z windami, z dala od zgiełku miasta! Osiedle Czarkowo stało się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zastalowskie

Zastalowskie,Zielona Góra

199 999 zł29 m² 6 968,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka na spawaczy Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 28,7 m2 położone na 3 piętrze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzi: przedpokój, salon, ciemna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czarkowo

Czarkowo,Zielona Góra

335 000 zł42 m² 8 033,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe do zamieszkania 2pok - os czarkowo - brak 2% pcc oferta dostępna tylko W morada nieruchomości - klucze W biurze. Do sprzedania 2pokojowy lokal mieszkalny położony na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Rydza-Śmigłego

Łużyckie,Zielona Góra

54 000 zł15 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż 15m 2 Os. Łużyckie Na sprzedaż garaż spółdzielczy z księgą wieczystą w kompleksie garażowym przy ul Rydza Śmigłego. Garaż znajduje się bezpośrednio przy bloku, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krośnieńska

Łużyckie,Zielona Góra

300 000 zł63 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4pok 63m2 osiedle łużyckie Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 8 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu, położone przy ulicy Krośnieńskiej. Mieszkanie o powierzchni 63m2.