dowolna

Nieruchomości Zielona Góra - Oferty wynajmu nieruchomości

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łężyca-Inżynierska

Łężyca,Zielona Góra

2 500 zł42 m² 59,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,27 m , położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Łężyca. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m2 usytuowany na 2 piętrze niskiej wyremontowanej kamienicy w centrum miasta. Układ pomieszczeń: -pomieszczenie ogólne z zamykanym/ chowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Fabryczna

Centrum,Zielona Góra

1 500 zł600 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy targowisku przy ul. Owocowej! Posiadamy do wynajęcia działkę o powierzchni 600 m2 zlokalizowana bezpośrednio przy targowisku przy ul. Owocowej. Działka posiada dojazd od ulicy Tylnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

70,80 zł/m²45 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Umeblowane, ogrzewanie W cenie Do najmu komfortowy lokal biurowy o pow. 45,2 mkw., składający się z dwóch oddzielnych pomieszczeń o powierzchni: 18.8 mkw. i 26,4 mkw. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

38,10 zł/m²147 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Samodzielny lokal do najmu Wysoki standard! Do wynajęcia lokal na II piętrze budynku w niedalekiej okolicy centrum miasta - estetyczny budynek. Układ pomieszczeń daje wiele możliwości prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m2 usytuowany na 1 piętrze niskiej wyremontowanej kamienicy w centrum miasta. Układ pomieszczeń: -pomieszczenie ogólne z zamykanym/ chowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

35,35 zł/m²46 m² 1 626 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia centrum Zielonej Góry, ul. Sikorskiego Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 46,5 m , położony na parterze budynku biurowego przy skrzyżowaniu ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

74,47 zł/m²19 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Umeblowany lokal biurowy ogrzewanie i miejsce postojowe w cenie najmu Do najmu komfortowy lokal biurowy o pow. 18,8 mkw., z balkonem, usytuowany na piętrze biurowca w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezczynszowy apartament Z ogródkiem miejsce postojowe przy budynku Przedstawiamy do wynajęcia komfortowy apartament. Znajduje się on na pierwszym piętrze domu oferując niezależne wejście, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

45 zł/m²34 m² 1 509 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Posiadamy do wynajęcia lokal handlowo- usługowy w Galerii Grafitt o powierzchni 30m2 Zlokalizowany na 1 piętrze W budynku windy i schody ruchome.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia umeblowaną kawalerkę usytuowaną w centrum Zielonej Góry. Dostępne od 05.01.2026 Mieszkanie składa się z: -jednego pokoju, w którymi umieszczony został aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łężyca-Inwestycyjna

Łężyca,Zielona Góra

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem Łężyca, zielona Góra Przedstawiam do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na osiedlu Łężyca w Zielonej Górze. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

71,97 zł/m²26 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Umeblowany lokal biurowy ogrzewanie i miejsce postojowe w cenie najmu Do najmu komfortowy lokal biurowy o pow. 26,4 mkw., usytuowany na piętrze biurowca w północnej części Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morelowa

Morelowe,Zielona Góra

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej w nowym bloku z windą oraz rekuperacją do wynajęcia od listopada. Przedmiotem oferty jest dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszczyka

Centrum,Zielona Góra

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowocześnie urządzone, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Waszczyka. Na powierzchnię ok 75 m2 składają się: duży salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, osobne wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Wyszyńskiego

Łużyckie,Zielona Góra

900 zł12 m²

 

Piętro:3/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Oferuję do wynajęcia pokój jednoosobowy, umeblowany. Pokój znajduje się w mieszkaniu 3-pokojowym, w którym pozostałe pokoje zamieszkują dwie lokatorki. W mieszkaniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Łużyckie,Zielona Góra

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia | 58 m | Zielona Góra - ul. Rydza-Śmigłego Najem okazjonalny Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdrojowa

Źródlane,Zielona Góra

3 400 zł67 m² 51,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

* rezerwacja * Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego 3-pokojowego mieszkania przy ul. Zdrojowej 39 w Zielonej Górze. Mieszkanie: na powierzchnię 66,51m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

2 600 zł51 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia apartament położony W nowoczesnym budynku Z windą na 4 piętrze - os. Łężyca. NA pow. 51,30 m.kw. rozmieszczono: salon połączony z aneksem kuchennym dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Centrum,Zielona Góra

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od 1 listopada. Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 44 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

23 000 zł1 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy W swojej ofercie również inne powierzchnie magazynowe lub biurowo- magazynowe zarówno W tej lkalizacji jak I W innych częściach miasta lub województwa. Do wynajęcia budynek-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana z Kolna

Centrum,Zielona Góra

2 800 zł55 m² 50,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania trzypokojowego przy ul. Jana z Kolna 14a w Zielonej Górze. Mieszkanie: na powierzchnię 55,28 m2 składają się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Przylep-Zakładowa

Przylep,Zielona Góra

2 500 zł1 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem działka 1500 m Przylep, ul. Zakładowa Idealna pod działalność przemysłową! Biuro Lotus Nieruchomości prezentuje na wynajem atrakcyjną działkę o powierzchni 1500 m, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Nowy Kisielin,Zielona Góra

74,88 zł/m²187 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Oferujemy Państwu bardzo interesujący obiekt z ogromnym potencjałem. Obiekt posiada 186,97m2 w skład, których wchodzi 8 gabinetów/pokoi z łazienkami, wspólna kuchnia z pralką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

50 zł/m²16 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

DO wynajęcia pomieszczenia biurowo - usługowe. Do wynajęcia biuro o powierzchni 16 m2, na terenie zamkniętego kompleksu przemysłowego. Do wynajęcia posiadamy jeszcze magazyn/garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W cenie internet i tv! Bezczynszowa kawalerka przy uniwersytecie! Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 35 m2, położona na parterze budynku. Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Malarzy,Zielona Góra

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne ciepłe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46m2, zlokalizowane przy ul. Juliusza Kossaka w Zielonej Górze układ pomieszczeń: - kuchnia - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

2 800 zł67 m² 41,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67 m2 usytuowane na 4 piętrze apartamentowca z windą w pobliżu centrum- osiedle Viniarnia Home. Do mieszkania przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

32,35 zł/m²68 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy - biurowy o powierzchni 68 m2 usytuowany na 1 piętrze niewielkiego kameralnego budynku zlokalizowanego na Osiedlu Zacisze w Zielonej Górze. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

52,39 zł/m²44 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wstępna rezerwacja do poniedziałku. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 44 m2 usytuowany w Centrum miasta Zielona Góra. Składający się z powierzchni sprzedażowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

2 600 zł58 m² 45,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie położone na czwartym piętrze niskiego bloku w samym centrum miasta. Ściany malowane, na podłodze w pokoju panele, w łazience płytki. Na powierzchni 57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamoyskiego

Batorego,Zielona Góra

2 500 zł41 m² 61,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania - ul. Zamoyskiego, zielona Góra, 42m , komfortowe, z garażem, od zaraz Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne mieszkanie opowierzchni 42 m położone przy ul. Zamoyskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Moniuszki

Centrum,Zielona Góra

30,77 zł/m²65 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nieruchomości pośredniczy w wynajmie lokalu użytkowego o powierzchni 65 m2, położonego na II piętrze w kamienicy przy ulicy Stanisława Moniuszki w Zielonej Górze. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

46,15 zł/m²130 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Niezależny lokal - 130 M2- wysoki standard, parter, wejście Z ulicy Przedstawiamy do wynajęcia wyjątkowy, niezależny lokal użytkowy o powierzchni 130 m2, zlokalizowany na parterze estetycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok. bezczynszowe do wynajęcia! W pełni urządzone mieszkanie do wynajęcia! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone na II piętrze budynku. Przy budynku miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łężyca-Inwestycyjna

Łężyca,Zielona Góra

2 800 zł67 m² 41,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Łężyca, ul. Inwestycyjna. Nowoczesne, w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia - takie właśnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

85,71 zł/m²14 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia W centrum zielonej góry Proponujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 14 m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy. Lokal wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

5 966 zł470 m² 12,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa, dwa poziomy, parking Do wynajęcia hala magazynowa o pow. 470 m2. Wjazd do hali z poziomu zero. Brama stalowa, dwuskrzydłowa o wym. 3,0 m x 3,5 m. Atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Morelowe,Zielona Góra

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęciakawalerkę o powierzchni30 m2zlokalizowaną na parterze w bloku wzielonej Górze na osiedlu Morelowym. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, słoneczne i ciepłe (okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 400 zł34 m² 69,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,30 m2 zlokalizowane w apartamentowcu - osiedle polanka Z przestronnym tarasem Z widokiem na las. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

20 zł/m²229 m² 4 580 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Niezależny obiekt biurowy do wynajęcia od zaraz! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia niezależny, klimatyzowany obiekt biurowy. Lokal z niezależnym wejściem składa się z dwóch kondygnacji.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij