dowolna

Nieruchomości Zielona Góra - Oferty wynajmu nieruchomości

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ludowa

Centrum,Zielona Góra

2 500 zł33 m² 75,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,90 m z dużym balkonem i wyjątkowym widokiem na panoramę Zielonej Góry. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - nowoczesny, umeblowany apartament W centrum Komfortowy apartament o powierzchni 30 mkw, na który składają się aneks kuchenny połączony z salonem, wydzielona część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajmu mieszkanie w budynku typu "loft" położone na 1 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialnia, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Centrum,Zielona Góra

60 zł/m²43 m² 2 569 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu Lokalu o powierzchni 42,82m2 położonego na 1 piętrze nowoczesnego budynku w Centrum Miasta, przy ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Śląskie

Śląskie,Zielona Góra

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia całkowicie umeblowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na I piętrze kameralnego, czteropiętrowego budynku przy ulicy Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie z balkonem dla 1-2 osób w nowym bloku wielorodzinnym, na nowym osiedlu wyposażonym w niezbędną infrastrukturę ( sklepy, szkoła, przedszkole). Do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osadnicza

Zielona Góra,lubuskie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze w bloku z windą, co gwarantuje świetny widok na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W cenie internet i tv! Bezczynszowa kawalerka przy uniwersytecie! Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 35 m2, położona na parterze budynku. Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łężyca-Budowlanych

Łężyca,Zielona Góra

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania bardzo komfortowe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku w zielonogórskiej Łężycy. Najem W forme najmu okazjonalnego (z umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł53 m² 47,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe z komórką lokatorską! Prezentujemy do wynajęcia nowe, urządzone mieszkanie w apartamentowcu w centrum miasta! Mieszkanie ma powierzchnię 53,07 m2 i położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Zielona Góra

Czarkowo,Zielona Góra

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka do wynajęcia! Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze niskiego bloku. Powierzchnia wynosi 28 m2 i składa się na nią pokój z aneksem kuchennym i z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrojowa

Centrum,Zielona Góra

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowość! Nowoczesny apartament dwupokojowy z ogródkiem o pow. około 40 m2, gustownie urządzony blisko centrum miasta, przy drodze wylotowej S3 przy ul. Zdrojowej (nowe budownictwo). Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

55,87 zł/m²13 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Media w cenie! Pomieszczenie biurowe do wynajęcia! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia lokal biurowy położony na II piętrze budynku biurowo-usługowego. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

3 300 zł65 m² 51,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy elegancję, wygodę i doskonałą lokalizację ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 64,55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Zielona Góra

1 600 zł28 m² 56,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka z oddzielną sypialnią. Kameralne i ciche sąsiedztwo, ładny widok z okien ;) mieszkanie dostępne od zaraz (mamy klucze). Układ: przestronny pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

54,82 zł/m²13 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Media w cenie! Pomieszczenie biurowe do wynajęcia! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia lokal biurowy położony na IV piętrze budynku biurowo-usługowego. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł36 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe! Do wynajęcia mieszkanie 2-pok. o powierzchni 35,5 m2! Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Zielona Góra

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko w biurze prospace Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu przestronnego lokalu użytkowego o powierzchni 200 m , zlokalizowanego w ścisłym centrum Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Centrum,Zielona Góra

60 zł/m²50 m² 3 010 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu Lokalu o powierzchni 50,17m2 położonego na 2 piętrze nowoczesnego budynku w Centrum Miasta, przy ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Plater

Aquarium,Zielona Góra

2 200 zł43 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament o powierzchni 44,71 (43,19) m. kw.na nowym osiedlu Aquarium - ul. Emilii Plater. Apartament znajduje się na pierwszej kondygnacji w bloku z windą, rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Objazdowa

Centrum,Zielona Góra

50 zł/m²180 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowym budynku biurowym 3-kondygnacyjnym w Zielonej Górze przy ul. Objazdowej 43a o powierzchni 180m2 znajdującą się na 1 piętrze budynku cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Objazdowa

Zielona Góra,lubuskie

24,69 zł/m²405 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia hala magazynowa w Zielonej Górze przy ul. Objazdowej 41 z pomieszczaniami biurowymi o łącznej powierzchni 405 m2. Pomieszczenia: hala sprzedaży - powierzchnia 92m2 Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Centrum,Zielona Góra

25 zł/m²220 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę najmu lokali użytkowych w samym sercu miasta, przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego 9. To doskonała okazja dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

1 700 zł53 m² 32,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, ciepłe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,8 m z balkonem, położone na 5 piętrze, przy ulicy os.Pomorskie. Cicha i spokojna okolica, blisko komunikacji miejskiej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łężyca-Willowa

Łężyca,Zielona Góra

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 z balkonem. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w apartamentowcu z windą, przy ul.Łężyca-Willowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Centrum,Zielona Góra

22 zł/m²283 m² 6 234 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu budynek/ lokale użytkowe w samym centrum miasta przy ul. Generała Władysława Sikorskiego 9. Oferowane lokale znajdują się w charakterystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Łużyckie,Zielona Góra

2 000 zł50 m² 39,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 51 m z balkonem, położone na 4 piętrze, przy ulicy Dąbrówki. Ta nieruchomość znajduje się w Zielonej Górze, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Centrum,Zielona Góra

22 zł/m²280 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

29,13 zł/m²103 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Poszukujesz idealnego miejsca na profesjonalne studio fotograficzne lub nagraniowe? Mamy dla Ciebie ofertę, która spełni wszystkie oczekiwania! Do wynajęcia od zaraz nowoczesny, kompleksowo wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Centrum,Zielona Góra

25 zł/m²108 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę najmu przestronnych lokali użytkowych usytuowanych w samym sercu miasta, przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego 9. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Zielona Góra

1 700 zł28 m² 60,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka z oddzielną sypialnią. Kameralne sąsiedztwo, ładny widok z okien ;) mieszkanie dostępne od 01 marca. Układ: przestronny pokój z aneksem kuchennym, sypialnia we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W cenie internet i tv! Bezczynszowa kawalerka przy uniwersytecie! Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 37 m2, położona na II piętrze budynku. Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

50,94 zł/m²19 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kameralny lokal użytkowy w okolicach zielonogórskiego sądu. Lokal o powierzchni około 19 m2 położony na I piętrze wyremontowanej kamienicy, dobrze wyeksponowanej z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Centrum,Zielona Góra

2 750 zł46 m² 59,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, gustownie urządzone mieszkanie dwu pokojowe zlokalizowana w ścisłym centrum miasta Zielona Góra w nowym bloku przy ulicy moniuszki/długa. Mieszkanie zlokalizowana na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

1 300 zł50 m² 25,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy państwu do wynajęcia przestronne mieszkanie usytuowane przy ulicy lisiej na 10 piętrze. Opis: mieszkanie posiada pow. 50,10 m.kw. składa się z dwóch oddzielnych pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przylep-Solidarności

Przylep,Zielona Góra

820 zł42 m² 19,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Przylep-Solidarności 39, zielona Góra Powierzchnia uż.: 42,06 m2 Liczba pokoi: 1 Cena: 19,50 zł/m2 - Atuty nieruchomości - Wynajem bezpośredni, - Przytulne mieszkanie gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Przyjaźni,Zielona Góra

2 500 zł71 m² 35,26 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią. Mieszkanie położone jest w Zielonej Górze na osiedlu Przyjaźni w wieżowcu przy ulicy Budziszyńskiej. Znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Centrum,Zielona Góra

25 zł/m²107 m² 2 675 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

38,10 zł/m²147 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Umeblowany lokal biurowo-usługowy ok. 150 m2 do wynajęcia! Dostępny od zaraz! Prezentujemy do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 150 m2, składający się z 5 pokoi biurowych, 2 toalet oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Zielona Góra

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, gustownie urządzone, zadbane, dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem oraz komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się na ulicy.