dowolna

Domy z tarasem Zielona Góra - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

1 450 000 zł195,70 m² 7 409,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:699 m²

Uwaga! Doskonała inwestycja! Do sprzedaży całkowicie wyremontowany, wolnostojący dom z pięknym, zagospodarowanym ogrodem na prestiżowym osiedlu domów Jędrzychów. Powierzchnia budynku: 195,70m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:856 m²

Design, który Inspiruje. Nowoczesna Rezydencja z Antresolą pod Lasem. Grądzka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość, która wykracza poza schematy. To dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł164,70 m² 10 625,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość w Ługowie, w Nowym Mieście Zielona Góra - połączenie wygodnego miejsca do mieszkania z przestrzenią do prowadzenia biznesu. Klient Na dużej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Jędrzychów,Zielona Góra

1 980 000 zł142 m² 13 943,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom z eleganckim wnętrzem zlokalizowany w jednej z pożądanych dzielnic - na Jędrzychowie. Prezentujemy do sprzedaży parterowy dom o nowoczesnej bryle z inteligentnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 190 000 zł212,40 m² 5 602,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Prezentujemy dom W zabudowie bliźniaczej na sprzedaż O powierzchni 212,40m2 Z garażem. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 410m2. Garaż o powierzchni 18,87m2. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł279,60 m² 7 868,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:851 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego z niezależnym, dwupokojowym mieszkaniem, położonego w Zielonej Górze na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł280 m² 4 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu położonego w Zielonej Górze (ochla). Otoczony bujną zielenią, ten przestronny dom zapewnia idealne warunki do życia w harmonii z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 659 000 zł295,30 m² 5 618,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:227 m²

Elegancki dom W zielonej górze Oferujemy Państwu przestronny, stylowy dom w zabudowie szeregowej, położony przy ul. Geodetów na zacisznym osiedlu w pobliżu lasu. Na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł69 m² 8 246,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   propozycja skierowana jest dla osób pragnących uciec od miejskiego gwaru W cenie mieszkania dom pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł207,10 m² 8 932,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 824 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykłą nieruchomość usytuowaną w Ochli przy ul. Stamma, wybudowaną w 1999 roku o powierzchni użytkowej 207,10m2 położonej na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł202,45 m² 6 416,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:588 m²

! nowa niższa cena! Wyjątkowa okazja inwestycyjna i komfortowe miejsce do zamieszkania! Ta atrakcyjna oferta z pewnością przyciągnie uwagę osób poszukujących funkcjonalnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   wyjątkowy dom wolnostojący na wynajem - prestiżowa lokalizacja I niepowtarzalna panorama Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł102,71 m² 9 687,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Na sprzedaż dom - deweloperski stan, wolnostojący Zielona Góra, dzielnica Przylep Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 102,71 m , położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł219,80 m² 4 545,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa cena! Dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i możliwością wydzielenia apartamentu - prestiżowy Jędrzychów, zielona Góra! Dodatkowym atutem nieruchomości jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 000 zł129,14 m² 6 938,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dzień dobry. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 129,14m2, położonego w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Łężyca,Zielona Góra

1 299 000 zł170 m² 7 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż klimatyczny dom w zabudowie szeregowej, idealny dla rodziny lub pod siedzibę firmy, w lubianej części Zielonej Góry, na Łężycy, która jest niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł142,20 m² 7 734,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko w biurze prospace. Nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim według projektu "dom w Cieszyniankach" (archon) odbiór początek 2026! Na sprzedaż atrakcyjny, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł227,38 m² 8 707,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:925 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   nowszy ~ pięcioletni dom, w którym po prostu dobrze się mieszka - nowy kisielin, zielona góra.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł294,85 m² 4 575,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 664 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Widziałeś kiedyś dom o takim kształcie i układzie? Chciałbyś mieć dużą przestrzeń mieszkalną, sporo dodatkowych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł313,61 m² 3 794,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 313,61m2 i powierzchni użytkowej 212,40 m2 w zabudowie bliźniaczej, położony na osiedlu domków jednorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł122,78 m² 7 322,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 122,78 m (powierzchnia użytkowa 104,82 m ), położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zielona Góra,lubuskie

1 240 000 zł156 m² 7 948,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Uroczy, zadbany dom, wybudowany tak aby żyło się w nim wygodnie. Jest komfortowy, ma starannie wykończone wnętrza, położony jest w zacisznym miejscu z dobrą komunikacją do Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł229 m² 4 323,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:216 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 229 m2, położony na działce 216 m2 zlokalizowanej na Osiedlu Zastalowskim w Zielonej Górze. Lokalizacja i układ domu sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł142,63 m² 5 819,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Wolnostojący dom W ochli Jednorodzinny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 142,63 m posadowiony na działce 1 033 m . Działka o regularnym kształcie z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zacisze,Zielona Góra

1 200 000 zł127,90 m² 9 382,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i kameralnej części Zielonej Góry. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł144,79 m² 6 485,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   nowa inwestycja W raculi - dom W zabudowie dwulokalowej W ofercie sprzedaży dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Zawada,Zielona Góra

2 290 000 zł220 m² 10 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Jeśli posiadasz inną nieruchomość, od sprzedaży której uzależniasz zakup nowej nieruchomości - idealnie trafiłeś! odkupimy ją od ciebie, lub pomożemy bardzo korzystnie sprzedać! W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł218 m² 4 128,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w niezwykle urokliwej dzielnicy Zielonej Góry - Jędrzychów. Dom z niesamowitym potencjałem, dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:422 m²

Duży 3-pietrowy dom Z antresolą na jędrzychowie W świetnej lokalizacji **** Gotowiec inwestycyjny **** idealny dla dużej rodziny lub do prowadzenia działalności gospodarczej Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł97,65 m² 8 294,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Solidnie wybudowany, wolnostojący dom jednorodzinny, położony na spokojnym osiedlu, zabudowanym głównie wolnostojącymi budynkami jednorodzinnymi. Budynek umożliwia zamieszkanie od zaraz i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł175 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro nieruchomości Dom posiada w ofercie sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Jędzrychowie na 175 mkw rozmieszczono - piwnica - garaż z kanałem. 3 pomieszczenia , które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł119,52 m² 8 199,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na pięknej działce otoczonej zielenią, na osiedlu nowych domów. W ofercie dostępne są dwa takie same segmenty stanowiące swoje odbicia lustrzane.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł137,12 m² 9 108,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Na sprzedaż atrakcyjny i bardzo przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,5 m2 (plus strych 30 m2, ok. 40 m2 liczone po podłodze- powierzchnia mieszkalna).

Szczegóły ogłoszenia

1 168 000 zł116 m² 10 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Stylowy dom dla wymagających klientów Szukasz domu, który łączy nowoczesny design z bliskością natury i doskonałą komunikacją? Ta oferta w Nowym Kisielinie (zielona Góra) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zielona Góra

Racula,Zielona Góra

6 000 zł125 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   piękny dom Z ogródkiem na wynajem Do wynajęcia nowy wybudowany dom. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł133,40 m² 7 421,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oferuję do sprzedaży nowy, wykończony, dostępny od zaraz dom typu bliźniak usytuowany w południowej części Zielonej Góry (nowe Miasto). Na 105,1 m2 powierzchni użytkowej rozmieszczono: parter.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł120,25 m² 6 320,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu domów dom energoszczędny.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł232 m² 4 741,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:343 m²

Do sprzedaży dom wolno stojący położony na osiedlu Słowackiego w Zielonej Górze. Powierzchnia domu około 232 m2. Dom położony na działce o łącznej pow. 343 m2 + 186 m2 dzierżawa.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł272 m² 6 801,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 552 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z 2023 roku, położonego w Janach (zielona Góra), na dużej działce o pow. 3552 m . Nieruchomość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł160 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży zadbany, wolnostojący dom z klimatycznym ogrodem w północnej części miasta ( nowa Zielona Góra ). Powierzchnia budynku: 160 m, pow. działki: 700 m. Budynek z 1982 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł443 m² 7 900,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Wyjątkowa nieruchomość 2 domy | 3300 m | dochodowy biznes | zielona góra ochla Na sprzedaż unikalna posiadłość łącząca komfort życia z gotowym źródłem dochodu. Nieruchomość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij